*~106 пролетни кокичета, това сме ние - арабските момичета~*

  • 28 096
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 216
Делта,мила, не познавам Варна,но даже ресторанта е там от 2007-значи не е нов-просто ми попдна в нета- HugНо ако ти сеу хапва нещо ливанско-насреща съм...

Азмира-наистина ли ще строите там дом-стана ми хубаво от разказа ти-и ти го пожелавам Hug

# 91
  • София
  • Мнения: 18 148
Здравейте момичета,
Оттук се разнася аромата на кюфтенца по турски, витае духът на пътешественика...А аз дори нямам време да се включа и да прочета всичко по-обстойно! CryНищо де, зная ,че сте добрички и тръгнете ли на път, ще поканите и мен! Mr. Green
Дуа,много добре сте си изкарали празника като гледам.През последните години, подплашена от перспективата да събера в нас около 20-ина деца, все търся алтернативи за прекарване на рождените дни на девойките навън.Докато бяха по-малки, ползвахме услугите на разни парти клубове.После няколко поредни години ходихме в боулинг зала..Ама и това им омръзна май.. newsm78До август обаче има време, все ще измислим нещо. PeaceЧакам, скъпа Дуа, да качиш снимките от тортата и празнуването, с кеф ще ги разгледам!
Латеа,много се смях на констатацията ти.. hahaha JoyИ аз прибягвам до творенето в кухнята с най-голям хъс именно когато на врата ми тежи някоя  неприятна за изпълнение и обемиста задача.Верно не са изпити, слава Богу от тях се отървах отдавна Party, ама са разни други не по-приятни задължения.
Монсун,на мен само подкана ми трябва и ще кацна тук със загадките!Внимавай,скъпа, какво си пожелаваш!Как е малкият бандит? Heart EyesКупи му едни пластмасови китайски цайси, да се забавлява с тях... LaughingИли викаш, не можеш да го излъжеш току-така, той иска мамините и това е...
Деси,а художничката как е.. Mr. GreenПокрай графитите й с пяна за бръснене Mr. Green се присетих за моето злощастно съботно-неделно почистване след дъртите магарици.. #Cussing outПри последното ми ходене до Гърция,нашият тати напълни куфара с тези отвратителни шпрейове за боядисване на косата.С такова нещо навън не бих ги пуснала. NaughtyЗатова се мацаха само у дома, мотаеха се из банята с цел  да измият боядисания кичур и да го  оцветят веднага в друга гама ooooh!И накрая, какво показа равносметката..Косите им измити, сресани,с истинския си цвят, а  плочките в банята - на места  като болни от петнист тиф, целите в сини, жълти, червени, сребристи и златисти пръски #2gunfireАбе, модерна баня с две думи! Mr. GreenОстатъците по флаконите бяха съответно надлежно скрити от моя страна, втори път такова търкане не искам да пада..
Но те междувременно ще измислят друга дивотия!
Днес сме на рожден ден на наше приятелче, сина на съседката-зъболекарка, онзи лапешник със свежите лафове.. PartyПрез обедната почивка се разходих да му купя подарък, че вчера не ми остана време!Бързах де се прибера уж да препитам каката на наученото наизуст стихотворение..Не случайно казвам уж... WinkСтава дума за "Хайдути", стихотворението за Чавдар Войвода - към три страници голям формат..Как го беше научила, не знам..Но аз, следвайки по-горе упоменатата логика,касаеща избягването на неприятните задължения, се развихрих в кухнята и преотстъпих най-сърдечно на майка ми това голямо  "удоволствие"... Crossing ArmsГадна съм си по рождение! Mr. Green
Сега изчезвам, че шефът от Варна е тук и ще се представя като примерна, изпълняваща точно и навреме задълженията си служителка. bowuuПоздрави и целувки на всички! Heart Eyes Hug

# 92
  • Мнения: 3 804
.
Деси,а художничката как е.. Mr. GreenПокрай графитите й с пяна за бръснене Mr. Green се присетих за моето злощастно съботно-неделно почистване след дъртите магарици.. #Cussing outПри последното ми ходене до Гърция,нашият тати напълни куфара с тези отвратителни шпрейове за боядисване на косата.С такова нещо навън не бих ги пуснала. NaughtyЗатова се мацаха само у дома, мотаеха се из банята с цел  да измият боядисания кичур и да го  оцветят веднага в друга гама ooooh!И накрая, какво показа равносметката..Косите им измити, сресани,с истинския си цвят, а  плочките в банята - на места  като болни от петнист тиф, целите в сини, жълти, червени, сребристи и златисти пръски #2gunfireАбе, модерна баня с две думи! Mr. GreenОстатъците по флаконите бяха съответно надлежно скрити от моя страна, втори път такова търкане не искам да пада..



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 93
  • Мнения: 333
Дуа, Делта, Хари Мисля, че се досещам за кой ресторант става въпрос. Преди време имаше точно на бул. Владислав един ливански р-т ясно за него става въпрос. Но в момента май няма. Но на скоро като минавам все с таксито през ул. Шипка от дясната страна има нещо като магазин за закуски и пишеше нещо ливанска кухня или нещо ливанско, но все забравям да погледна като хората какво точно продават.  ooooh!

# 94
  • Мнения: 720
Принцеске, мерси  bouquet сега поне знам ,че тревогата е фалшива Simple Smile Но май има турски ресторант във Варна , нали? Хубаво ли готвят там, препоръчай нещо . Peace ( аз скоро ще намина ...затова съм се разпитала )

# 95
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Добър вечер момичета   bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet
Чета ви редовно, но нещо пак не се разписвам толкова редовно  Embarassed.
На всички,които празнуват и празнуваха наскоро пожелавам от сърце слънчеви и безоблачни дни в живота.
В момента съм малко в труден момент,ама то май си е нормално.  Tired На етапа  сме информиране на хората незнаещи за случващите се промени,е Слава Богу най-важните ми хора някакси го приемат за нормално, с изключение на един,но проблемът ще си е негов.
Иначе броим дните,имаме си дата за годежа и за сватбата.Малко ми е чудно дали ще успея да си приготвя нужните документи за времето между двете дати  newsm78 ама ако тогава трябва да е ще е  Praynig Praynig Praynig .Пожелавам ви да сте винаги обичани и обичащи и от любов озарени.  Heart Eyes  bouquet Hug
Поздравявам ви с песента, която промени живота ми завинаги.
http://www.youtube.com/watch?v=aHRTP8kLIGY

# 96
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Sunshine Hug
Благодаря за красивата песен  bouquet
Принцескеееееее Hug
Благодаря ти мила, ще ида да проверя, че то във моята маала се пада. Сещам се и за фурната.
Harriet-значи във Варна има два Турски ресторанта. Единият е близо до хотел 4ерно море и там не съм хапвала. Бях влязла преди 2 години за едно кафенце. Чистчко е но е тип столово хранене. Имаше мач тогава и имаше момчета които гледаха и знаеш как е на мач досто емоции.
Другия даже е близо до нас по улица Преслав- на пресечката със улицата на която варненци и казват Направи си сам. Там храната преди време беше достатъчно като грамаж. А сега хем е малко, хем е скъпо. Някои манджи със сос които са съм ги виждала доста мазни. Обслужването не ми хареса. Бяхме ние, двойка ирландци, и на още една маса друга малка компания. Нямахме 10 души във този момент. Харесах  си маса и седнахме със моет съкроввище. Направи ми впечатление, че масата на която седнахме беше пълна със трохи, на другите маси покривките бяха пооцапани много колоритно.
Аз започнах да си чистя самичка. Докато си харесвахме място, ми направи впечатление, че сервитиорите си стоят и чакат, вместо поне трохите да изчистят.
Приятна ми е обстановката-стига да е по чистичко. Хапвала съм от манджите които не са мазни и бяха вкусни.
Във чудесен Турски ресторант със чудесна кухна и всичко както му се полага съм била лятото във Хисаря. Страхотна кухня- страхотен готвач и много чисто.
Моето семейство има приятел от Мерсин който във момента живее във Варна но не обича във този ресторант който е до нас. Не му харесва, чистотата. Това ти го казвам за да не помислиш, че съм някаква цинцифуция е съм капризна за чистотата. Много ще се радвам ако този ресторант е малко по чист- ще е много хубаво. И би било хубаво да имат не само 2,3 вида сладки. Във Хисаря имаше кюнефе-страхотно бешеее. 

# 97
  • Мнения: 720
Делта   bouquet  !  Мерси много за подробния отговор хехе. Докато те чета  аз се сетих и за 2 та ресторанта за, които говориш .Но само като местоположение...не съм била в никой от тях.  ( и не..не мога да си помисля  че си цинцифуция  Simple Smile )

# 98
  • Мнения: 333
Хари Да както е казала Делта има 2 турски ресторанта във Варна - единия е до или на ул. Сан Стефано, предлагат ястия от турската и май от арабската кухня  Thinking ... там съм ходила преди много време, но обстановката нещо не ме грабна, а друг път само бях купила ляхмаджун, но ми миришеше адски много на овча маз , лой  Sick и повече не съм ходила на там.
А в другия, който е близо до х-л Ч. Море, преди там май е било китайски р-нт, по едно време пак беше арабски р-т "Шехерезада" май се казваше. В момента го държат едни турчета и има предимно ястия, сладки от турската кухня. Бива си го. Все още не съм опитала от ляхмаджуна им, на който имам голям мерак, защото все като ходя няма (явно защото не им се прави  Rolling Eyes ). Иначе там повече май се събират студенти турчета по време на семестрите.

Но има един нов индийски ресторант, който се намира в кв. Виница, ул. "Св.св. Константин и Елена" 40 . Все още не съм ходила.
http://www.programata.bg/img/gallery/gallery_20825.jpg

А на скоро открих ново място, което ми стана любимо.
http://www.dnevnik.bg/morski/svobodno_vreme/2009/01/15/615539_ba … _na_gorniia_etaj/
Харесва ми много, заради стила, който напомня на етно стила... с индийски елементи и най-вече заради музиката - чилаут и ъндърграунд  Heart Eyes понякога и с леко източни ритми.  Heart Eyes



# 99
  • Мнения: 720
Дезъртке   bouquet това 'на горния етаж'   задължително ще се посети.

# 100
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ох, Принцескеее
 Кака ти Делта нали разгевезена и е свикнала всичко да е до нея как да се довлече чак до Виница бе Душаааааааааааааа. То преди години и Индийския ресторант беше до нас по тЪрлЪчки отивахме там.
А това новото заведение по два пъти минавам от там за у дома и все се питам много ли е задимена и ме спира да ида, че хич немога да търпя цигарен дим Sad
И да във Турския ресторант до Черно море се събират студентчета от Турция. Шумнички са децата ама нали са деца я Simple Smile
Трябва да го преслушам са сладки тогава аааааз smile3508

# 101
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте дружки!  Hug Искам да ви почерпя от сега, че утре няма да имам възможност - моето съкровище Тарик става на цели 2 годинки!   uraПочерпете са за негово здраве!

Ето такава тортичка Диего си избра мъника да черпи другарчетата в градината  Hug
Поздрави на всички и много целувки от нас!  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 110
ТарикМам, моя "пътеводителке във форума", и мароканска снахо, да ти е жив и здрав сладура Тарик и много много да ви радва и весели!      bouquet  bouquet  bouquet

Магде, близнач-кова, дуа, ДИНА!!, олдспорт, сорая, пустинна принцеске, либра
!!   Hug Hug

саратед, как са момичетата? какво право моята приказлива приятелка - едната близначка? Тук като броим някакви пари /че това е любимо занимание на мъжът ми - много му се отдава/, се сещам за бисера с касичката!  hahaha

# 103
  • Мнения: 3 804




Тони-честит ти малък пораснал принц-желая му много здраве ,игри и усмивки

# 104
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАРИК-


и на мама му на Тарик със пожелание да се слушат взаимно и да не си късат много нервите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт