По- голям бюст без силикон- реалност или мечта ?

  • 28 157
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 625
Хапчетата пак си ги слагаш в тялото

# 46
  • Мнения: 7 723
....Уф, само ако може и някой да ми каже как тези 10 кг. да ги сложа в бюста, а не в дупето. ====
Има една процедура- липосклуптура се казва, в която правят точно това-
изсмукват мастната тъкан от задните части и ги инжектират в бюста.
Не е много скъпо, ама не знам колко е трайно... Confused

# 47
  • Мнения: 830
А как`ви Руска кат не ще да рискува с противозачатъчни?
(възрастна съм вече...може и брада да ми поникне)
какви вълшебни хапчета да си купи? newsm78
Хапчета до 35години, после са опасни.

# 48
  • Мнения: 63
При мен също от противозачатъчните бюста ми значително се уголеми Crazy но скоро ги спирам  Rolling Eyes мисля тези дни да си поръчам едни хапчета-водят се хранителна добавка за увеличаване на бюста, не са никак евтини, но дано имат ефект Rolling Eyes Heart Eyes  bouquet

# 49
  • Варна
  • Мнения: 535
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?

# 50
  • Мнения: 830
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?
Да, правиш секс и не можеш да забременееш  Joy  Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 535
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?
Да, правиш секс и не можеш да забременееш  Joy  Hug
Хм, дали това е толкова сигурно  Mr. Green   Mr. Green  Mr. Green
Питам за някакво окосмяване, нарастване на номера на дънките.....такива неща

# 52
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз знам един метод за уголемяване на бюста без силикон, казва се бременност, но той е временен  Wink... С противозачатъчни и добавки, както и кремчета, ако имат ефект той също не е траен.
Ако искаш голяма бюст трайно си трябва силикон, това е истината за съжаление  Wink

# 53
  • Мнения: 1 629
В един китайски магазин бях видяла маска за уголемяване на бюста и едни мацки до мен си купуваха на поразия Mr. Green ако някой има сведения да споделя Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 645
Пия Микрогинон 30 и са единствените които ми действат добре без странични ефекти но не ми растат от тях Laughing
Не бих ги сменила подлагайки се на риска покрай големите цици да се появи и някой нежелателен ефект.
Сега като се замисля съм пила Диане и се позакръглих приятно в горната и долната част,казвам приятно Wink токгава можех да използвам 5-10 килограма в плюс. Но не ми действаха добре на организма затова минах на други.
Пластична операция не бих си направила нито пък бих дала пари за хапчета.Всеки път като се замисля ми идват хиляди страхотни идеи какво друго мога да направя с тези пари и живота приема други очертания Peace
Както някой писа купувам си последния моден писък в сутиените и откривам че положението не е толкова плачевно...като под плачевно държа да отбележа за повечето жени (90%) се подразбира преувеличено,защото суетата ,несигурноста и ниското самочувствие загрозяват картинката...и изглеждаме като карикатура в огледалото.
С малко усилие всичко може да придобие по приятен и поносим характер,няма "няма". Няма грозни жени има жени които ги мързи Mr. Green
И най важното да обичаме себе си и своето тяло и да превръщаме вседки дефект в ефект !!!

Айдееее,аз се разписах нещо Embarassed

# 55
  • Мнения: 1 645
В един китайски магазин бях видяла маска за уголемяване на бюста и едни мацки до мен си купуваха на поразия Mr. Green ако някой има сведения да споделя Mr. Green

Ти китайка с големи цици виждала ли си Laughing Laughing Laughing
Това в кръга на шегата разбира се...

# 56
  • Мнения: 1 629
В един китайски магазин бях видяла маска за уголемяване на бюста и едни мацки до мен си купуваха на поразия Mr. Green ако някой има сведения да споделя Mr. Green

Ти китайка с големи цици виждала ли си Laughing Laughing Laughing
Това в кръга на шегата разбира се...
ми не ама маските им вървяха като топъл хляб  Laughing може би скоро ще видим  Joy

# 57
# 58
  • Мнения: 10
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?

При мен имаше само положителни ефекти - по-рядко ми се омазняваше косата, даже май и лицето ми се поизчисти откъм пъпки. Не мисля, че съм напълняла от тях, ако съм то трябва да е било в рамките на 1-2 килограма щом не съм забелязала.

# 59
  • Мнения: 13 625
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?
Нито един страничен ефект! Само положителни! Но за всеки е различно

Общи условия

Активация на акаунт