По- голям бюст без силикон- реалност или мечта ?

  • 28 155
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 723
В един китайски магазин бях видяла маска за уголемяване на бюста и едни мацки до мен си купуваха на поразия Mr. Green ако някой има сведения да споделя Mr. Green

Ти китайка с големи цици виждала ли си Laughing Laughing Laughing
Това в кръга на шегата разбира се...
ми не ама маските им вървяха като топъл хляб  Laughing може би скоро ще видим  Joy
...то всичко в магазините за левче върви кат топъл хляб Whistling
И не, със сигурност няма да видим Mr. Green Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 830
Тази тема става все по-интересна  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 647
Абе аз чух, че от мачкане се уголемявали. Ако мъжете ви не ви стигат- хванете си любовник.  Joy

# 63
  • Мнения: 7 723
Абе аз чух, че от мачкане се уголемявали. Ако мъжете ви не ви стигат- хванете си любовник.  Joy
Че за кво ми е любовник, да ми мачка циците? ooooh!
...и как да си го хвана с тези цици? Crossing Arms Joy

# 64
  • Мнения: 451
Никви хапчета, само бозЪ.
Е,да - и мачкане. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 830
Как мачкане бе, това да не е тесто, че да го мачкат   Mr. Green Само нежни ласки за моите цици, те имат нужда от любов  Joy
пп. а от бозата със сигурност ще ви порасне дупарата  Whistling

# 66
  • Мнения: 5 647
Абе аз чух, че от мачкане се уголемявали. Ако мъжете ви не ви стигат- хванете си любовник.  Joy
Че за кво ми е любовник, да ми мачка циците? ooooh!
...и как да си го хвана с тези цици? Crossing Arms Joy

Ако искаш бре, казах, "ако мъжете ви не ви стигат".

# 67
  • Мнения: 32
хаахахахахаха и аз съм го чувала това с мачкането, даже съм гледала едно клипче във vbox където правеха масаж на гърдите на една мацка и след масажа наистина имаше видим ефект, но предполагам след това бързо преминава Sad
Относно противозачатъчните, ясно е че при всеки ефекта е различен, но искам да попитам забелязват ли се други странични ефекти като напълняване, окосмяване (напр. мустаци) или нещо подобно, тъй като съм чувала (даже със сигурност знам, че едно момиче напълня от някакви хапчета) че понеже самите хапчета са хормонали и могат да предизвикат различни ефекти. Имам и един друг въпрос, който не е точно по темата, но до сега никога не съм пила противозачатъчни и ми е интересно, ако момичето взима хапчета, абсолютно сигурно ли е предпазването, смисъл такъв, дори ако момчето еякулира вътре в нея независимо на кой ден от цикъла, пак ли нищо няма да стане  Thinking
П.П. Намерих клипчето с мачкането, но за съжаление сега като го гледам ми се струва, че където показват жената "преди" е замазано на гърдите й да изглежда все едно, че са малки. Ето го - http://www.vbox7.com/play:03b3aafd

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493

А на Монахинята и се увеличиха и то доста от Диане. Simple Smile

И на мен ми се увеличиха от Диане. Ама ми се увеличи и талия, и дупе.

# 69
  • Мнения: 1
Преди около 1 год взех и пих хмелови шишарки и мога да ви кажа 4е има ефект,е не са станали като на фолк певиците ама има резултат. Пробайте и ще видите

# 70
  • Мнения: 32
Преди около 1 год взех и пих хмелови шишарки и мога да ви кажа 4е има ефект,е не са станали като на фолк певиците ама има резултат. Пробайте и ще видите

В една подобна тема тук, четох, че при една мацка е имало ефект от тези хмелови шишарки, но след като спряла- спаднали. Въпросът ми е след като спаднат в предишното си положение ли се връщат или е възможно да се поотпуснат и да станат по- гадни даже и от преди Sad ???

# 71
  • Мнения: 97
Каква е точната рецепта с хмеловите шишарки?

# 72
  • Мнения: 73
Пак глупости чета newsm78.Хапчета...мачкане..шишарки... Stop
Която иска хубав бюст-при хирурга!
Както казва един известен пластичен хирург-Хубав бюст или естествен?Изборът е ваш! Hug

# 73
  • Мнения: 630
и аз съм чел, даже и с доказателства, но не ми се вярва. За бюст и устни. Става въпрос на въздействие на мастни клетки в тези области, точно обратното при антицелулитните. Но в тези 2 области не се получава целулит, и те така. Ама афиф, според мен.
CI,  Hug, ти хвърли ли едно око на състава, който е посочен? Верно, че са само билки, но може да не е посочен в сайта пълния състав. Мислиш ли, че може да е повече опасно, отколкото полезно?  Simple Smile

Разглеждам този сайт на бюст плюс и никъде не виждам да е посочено за колко време стига една опаковка. Някой да е запознат?...И в крайна сметка някоя от вас да се е решила да го пробва и да сподели лични впечатления, че аман само от рекламни лозунги.
Аз досега не съм ползвала такъв продукт, но сега съм навита да опитам. След раждането и кърменето, положението е плачевно., а ме е страх от операция. А и искам да родя още едно детенце и тогава силиконЯ. Дотогава ако мога да подложа с нещо "природно"... Grinning

PS По повод коментарите за пластичната хирургия искам да вметна още нещо. Момичета, невъзможно е да няма открити натурални продукти с подобно действие. Въпросът е дали ще бъдат допуснати до пазара, както и откритите препарати за борба с рака, които не виждат бял свят, защото това означава да бъде съсипана една глобална машина за пари. Преди да се решим да легнем под ножа, не пречи да опитаме и нещо друго. Това е поне моето мнение.
Очаквам отзиви за бюст плюс Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 09:08 от kremi_s

# 74
  • Мнения: 10
Пак глупости чета newsm78.Хапчета...мачкане..шишарки... Stop
Която иска хубав бюст-при хирурга!
Както казва един известен пластичен хирург-Хубав бюст или естествен?Изборът е ваш! Hug


Ами има си хас пластичният хирург да каже да си ходим естествени  Joy Силиконът си личи отдалеч, и на много хора не им харесва, вЕрвай ми.

Общи условия

Активация на акаунт