По- голям бюст без силикон- реалност или мечта ?

  • 28 162
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Каква е точната рецепта с хмеловите шишарки?

И аз искам да знам   Laughing

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Намерих предна такава тема, споменава се за въпросните шишарки:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153061.440

И това също намерих:

Хмел за бюста

Хмелът съдържа естроген, който стимулира делението на клетките. Така кожата се зарежда с повече енергия. Хмелът овлажнява и действа противовъзпалително.
Необходими са:
30г. шишарки от хмел
200мл. дестилирана вода
30мл. 50%-ов спирт
40мл. розова вода

Слагат се хмеловите шишарки да врят в дестилираната вода около 10-15 мин. Прецежда се за да се отдели течността. Когато се отдели се смесва с розовата вода и спирта. Излива се в шише и се държи на хладно. Всеки ден след баня с капкомер, например, върху гърдите се капват няколко капки и се разнасят с леки кръгови движения. А след това се слага крем или лосион.

Ето и малко упражнения за красив бюст:

1. Застава се идеално изправена със стегнат таз. Ръцете се изпъват назад и дланите се преплитат. Главата се навежда назад и ръцете се повдигат нагоре, колкото е възможно. 10-15 повторения.
2. Ръцете са сгънети пред гърдите, лактите сочат встрани. Дланите се допират и се натискат една в друга няколко секунди. 3 пъти по 10 повторения(дневно)
3. Ляга се по корем на пода. Краката са свити в коленете. Глезените се хващат и краката започват да се теглят нагоре и напред.5 повторения.

# 77
  • Мнения: 32
Разглеждам този сайт на бюст плюс и никъде не виждам да е посочено за колко време стига една опаковка. Някой да е запознат?

Пише, че капсулите стигат за 1 месец, а капките за около 20 дни.

# 78
  • Мнения: 73
Кукумявка,който ти казва,че не харесва силиконов бюст те лъже.Особенно мъжете!А това как стоят...можеш да видиш снимката ми.Макар,че съм с по 400 кубика,ми стоят прекалено естественно.Това е така,защото съм под мускулно.Ама какво да обяснявам...Явно на някои хора им е набито в главата,че естественият бюст е по секси и желан от силиконовият,нищо ,че е мек и увиснал... Laughing Laughing Laughing
п.п.Не се заяждам,а обяснявам.Все пак въпрос на избор и на първо място на средства.

# 79
  • Мнения: 32
Кукумявка,който ти казва,че не харесва силиконов бюст те лъже.Особенно мъжете!А това как стоят...можеш да видиш снимката ми.Макар,че съм с по 400 кубика,ми стоят прекалено естественно.Това е така,защото съм под мускулно.Ама какво да обяснявам...Явно на някои хора им е набито в главата,че естественият бюст е по секси и желан от силиконовият,нищо ,че е мек и увиснал... Laughing Laughing Laughing
п.п.Не се заяждам,а обяснявам.Все пак въпрос на избор и на първо място на средства.


Виж, ако на теб ти е бил мек и увиснал това е друг въпрос, но има много жени/момичета, които си имат страхотни стегнати гърди ... и за да е секси бюста изобщо не е задължително да бъде огормен и натрапващ се, напротив ! Малките, но стегнати гърди са много секси и елегантни. А това за мъжете, държа да кажа, че не е вярно, да може би няма мъж, на който да не му правят впечатление големите гърди, но само до тук! Не всички мъже са еднакви. Всеки има различни фетиши, харесва и се възбужда от различни неща.

# 80
  • Мнения: 73
 StopАааа,тук не позна.Спортистка съм от 20 г и в никакъв случай не са ми били увиснали и меки...Нито циците,нито задника.Аз ги увеличих защото аз искам ,а и мога да си го позволя.
Относно какви жени харесват мъжете,това е много дълга тема.За всеки влак си има''пътници''. Важното е на какво ниво са пътниците.
Ти като си харесваш гърдите или по твое мнение щом мъжете харесват малки гърди-защо питаш за разни методи на уголемяване?Ама стой си така!Така ще си по секси и желана!А ние работодателките на пласт.хирурзи само ще ни гледат мъжете,а ние ще стоим''на сухо''... Laughing Laughingзащото никой не ни харесва,защото сме страстоубийки и т.н.
Сега сериозно.Хапчета и всякакти отвари и мазила не могат да увеличат бюста.Единственно хапчета с женски хормони могат и това е така защото се напълнява навсякаде.Всички знаем,че гърдите са мастна тъкан.Когато се качва се качва навсякъде включително и на цици.
Тия реклами за бързо отслабване,цилулит и увеличаване на бюста удрят точно болното място на много дами.И те естественно вярват и купуват....
Бях преди време гост в телевизията в едно спортно предаване.Зрители ми задаваха разни въпроси в ефир и аз отговарях.Повечето от въпросите бяха-отслабва ли се с едикой си препарат?Ами с този колан с вибрациите сваля ли се дупе и корем?Все въпроси от рекламите....Да се чудя как да отговарям.Защото като специалист съм на ясно за какво става въпрос.Все пак си е бизнес и потребителя решава кое ще избере.
За това която иска да си маже циците с отвара от шишарки или с други там работи да го прави и да си вярва.Аз спирам дискусията защото със злобата не мога да се преборя.Прекалено позитивен човек съм.Успех и чакам'' резултат'' Laughing LaughingИскам да видя тема:Бюста ми порасна в резултат на хмеловите шишарки. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 81
  • Мнения: 630
Не съм видяла досега тема във форума, в която да не се стигне до разменяне на любезности. Като дама от отбора на малоцицестите  Joy трябва да кажа, че аз лично не съм против пластичната хирургия. Валента, хубави цици си си купила. Лошо няма. Но съм сигурна, че изказването ти нямаше да е съвсем същото, преди да ти ги направят Хората имат склонност да забравят.
Кой ще се реже и кой ще се маже със шишарки и ще слуша вълшебни sms си е право на личен избор и решение. Аз мисля, че тази тема е направена, за да се обсъдят вариантите преди скалпела. Много по- ползотворно ще е ако се придържаме към това.
Все пак надеждата умира последна. Когато и тя умре идва скалпела, и тогава  bombs Дано всяка от нас намери най- доброто решение за себе си  Hug

# 82
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Моят бюст е малък, но си го харесвам и не бих се подложила на излишни оперативни интервенции.
Само искам да кажа на Валента ,че не всички знаем че гърдите са мастна тъкан.Аз знам че са жлези,което далеч не е равно на мастна тъкан.

# 83
  • Мнения: 1 645
хахахахахахахахаха  Laughing Laughing Laughing

Успяхте да ме разсмеете пак рано рано. Темата наистина започна да става много интересна и я виждам след време като всички останали като надмине 15 страници да се пуска номер 2,номер 3,номер 4...
Отвара от шишарки Mr. Green
Ами не съм против пластичната хирургия.Който квото си няма нека си го купи щом има възможност...и ако това ще го удовлетвори.
Аз вече се изказах по въпроса.С 4000 евро (някъде май се спомена тази цена,нямам идея имак колко струват чифт цици) бих отишла на ваканция някъде на супер място.А и самата идея да ме режат не ми харесва някак си Thinking
И разбира се ще има две групи-тези със силиконовите ще издигат лозунги "да на силикона" а останалите "да живее майката природа"...няма да има консенсус Mr. Green

# 84
  • Мнения: X
И аз съм от отбора на тези с малките, скоро се замислих за силикона, но като мислих и стигнах до някои въпроси, да речем сега имам възможност и го сложа, след няколко години, когато се наложи да се маха или подменя ако нямам средства какво ще стане с мен?! а все пак не е доживотен силикона.Ами ако се появят странични ефекти след това? и още хиляди въпроси... не знам, мисля, че може би е по - добре с малки , отколкото с някакви разрези,белези и други подобни в следствие на махнат силикон или проблеми от него.Мисля,че той е за хора с неограничени възможности, но за по-обикновените хора е по-добре без него.Той е като една скъпа нова кола, ако нямаш пари за големите и разходи след това, не си заслужава да събираш и да се лишаваш за да я имаш Wink

# 85
  • Мнения: 9
аз и в друга тема писах, че моя позната имаше проблеми с месечния цикъл от хапчета за оголемяване на бюста. питах и лекари. не ставало без хормони в тях, а това е повече от опасно.

# 86
  • Мнения: 11
Има хапчета за по-голям бюст.....предполагам са върла химия кипяща от хормони....Който иска да се тъпче с хапчета цял живот  за някви си цици и да си съсипва здравето ,да си ги закупи...
На мен гърдите ми се увеличиха двойно от противозачатъчни и всички ме питаха дали са изкуствени,но ги пих по рецепта ,а не заради ефекта цици......
Сега са ми малки,но не са увиснали,което за мен е много по-важно!Пък и не мога да си представя да разнасям балони целодневно-ще ме заболи гърба.А и мъжът ми харесва малки гърди и тук съм  с късмет....не харесва силикон-много е твърд...

По темата- това с естествените съставки е пълна простотия...Да,хмелът повишава естрогена,ама ако го имате в повече няма да ви пораснат само гърдите, а и корема и задника -местата ,които се разрастват при жените- също както се разрастват шкембетата на мъжете ,които пият бира! Shocked
Ако тези треви имаха ефект ,досега всички жени да са опасли всичките треви и да са изгризали всички шишарки и жълади!Търговците на подобни продукти използват и разчитат на вечното желание на жените да имат по-голям бюст и ако може това да не е постигнато с хирургична интервенция,а медикамент, а пък ако този медикамент е натурален, ама съвсем естествен и няма никакви странични ефекти,че даже пък и сваляме кила докато качваме в бюста........направо удрят джакпот!

Накратко,за същия ефект ви препоръчвам да си пиете бозата редовно..... Laughing Поне не е скъпа....

# 87
  • Мнения: 375
САмо боза никакъв силикон! Joy

# 88
  • София
  • Мнения: 2 044
А и мъжът ми харесва малки гърди и тук съм  с късмет....не харесва силикон-много е твърд...


#Crazy #Crazy #CrazyТова че е твърд направо ме разби JoyТова той ли ти го каза?Хич не са ми твърди,ако човек не знае никога не би предположил че съм със силикон,супер естествена форма и хич ,ама хич не са твърди Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 2 044
Цитат на: кукумяфка link=topic=380252.msg10577742#msg10577742 date=1237452722

[/quote

Силиконът си личи отдалеч, и на много хора не им харесва, вЕрвай ми.
Да личи си на фолк певиците и на селянките събирали сто години парички и като си сложат искат точно този ефект -да си личи от сто километра че са със силикон Mr. GreenАко е с мярка няма как да разбереш

Общи условия

Активация на акаунт