За големите "бомби"

  • 82 925
  • 662
  •   1
Отговори
# 435
Здравейте,момичета  Sunglasses

преди 2 години си купувах "бюст + " ,тогава струваше между 80-90 лв; пих го 4 месеца и мога да ви кажа само едно-никакъв резултат   #2gunfire   същото леко напрежение в гърдите,чувство за тежест,но видимо никакво уголемяване и след като престанах да го пия и тези измамни чуваства изчезнаха  Tired  стоиш и чакаш... днес като видях тази темичка и се навих направо..да си купя тези капсулки,но май ефектът е същият Sad   няма спасение за нас

# 436
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Момичета,всичко това много прилича на ефекта от противозачатъчните.Те поне са по евтини и предпазват от бременност.Аз пия Диане и всичко което описвате като резултат е 1:1. И при тях като не лия 1 седмица и гърдите ми спадат.После като почна леко напомнят за себе си,но много слаба промяна.СЕГА ЩЕ ВИ КАЖА КАКВО ПРОЧЕТОХ В ЕДНА МОЯ БИЛКОВА КНИГА ЗА ХМЕЛАСЪДЪРШишарките от хмел съдържат подобни на естрогена съставки.Преди време си правих вечер запарка от 300г вода и 2с.л.хмел.Като изтине го изпивам.Горчи,но се понася.Гърдите ми наедряха някъде след 2-3седмици.Чувстваш ги все едно,че си бременна.Голям ефект имаше.Не ми се отрази на цикъла.Всичко си беше нормално само че гърдите ми бяха УАУУУ!!!!После ми омръзна да се занимавам всяка вечер със запарки и спях.Сега вече не са същите.Трябва пак да почна.Нищо повече не мога да ви кажа по въпроса.Ако някой има време да се разрушка из интернета.Аз в момента съм на работа и не мога да ви пиша.Това е от мен. Peace Peace Peace

# 437
Момичета,всичко това много прилича на ефекта от противозачатъчните.Те поне са по евтини и предпазват от бременност.Аз пия Диане и всичко което описвате като резултат е 1:1. И при тях като не лия 1 седмица и гърдите ми спадат.После като почна леко напомнят за себе си,но много слаба промяна.СЕГА ЩЕ ВИ КАЖА КАКВО ПРОЧЕТОХ В ЕДНА МОЯ БИЛКОВА КНИГА ЗА ХМЕЛАСЪДЪРШишарките от хмел съдържат подобни на естрогена съставки.Преди време си правих вечер запарка от 300г вода и 2с.л.хмел.Като изтине го изпивам.Горчи,но се понася.Гърдите ми наедряха някъде след 2-3седмици.Чувстваш ги все едно,че си бременна.Голям ефект имаше.Не ми се отрази на цикъла.Всичко си беше нормално само че гърдите ми бяха УАУУУ!!!!После ми омръзна да се занимавам всяка вечер със запарки и спях.Сега вече не са същите.Трябва пак да почна.Нищо повече не мога да ви кажа по въпроса.Ако някой има време да се разрушка из интернета.Аз в момента съм на работа и не мога да ви пиша.Това е от мен. Peace Peace Peace
Цялото количество от 300 гр ли се пие вечер

# 438
  • Мнения: 485
Момичета,всичко това много прилича на ефекта от противозачатъчните.Те поне са по евтини и предпазват от бременност.Аз пия Диане и всичко което описвате като резултат е 1:1. И при тях като не лия 1 седмица и гърдите ми спадат.После като почна леко напомнят за себе си,но много слаба промяна.СЕГА ЩЕ ВИ КАЖА КАКВО ПРОЧЕТОХ В ЕДНА МОЯ БИЛКОВА КНИГА ЗА ХМЕЛАСЪДЪРШишарките от хмел съдържат подобни на естрогена съставки.Преди време си правих вечер запарка от 300г вода и 2с.л.хмел.Като изтине го изпивам.Горчи,но се понася.Гърдите ми наедряха някъде след 2-3седмици.Чувстваш ги все едно,че си бременна.Голям ефект имаше.Не ми се отрази на цикъла.Всичко си беше нормално само че гърдите ми бяха УАУУУ!!!!После ми омръзна да се занимавам всяка вечер със запарки и спях.Сега вече не са същите.Трябва пак да почна.Нищо повече не мога да ви кажа по въпроса.Ако някой има време да се разрушка из интернета.Аз в момента съм на работа и не мога да ви пиша.Това е от мен. Peace Peace Peace
Цялото количество от 300 гр ли се пие вечер
Предполагам че хмела го купуваш от аптеката,но какво по-точно си вземаш стрити шишарки от хмел или листа,моля те уточни,дае може да пишеш ако се сещаш и на коя фирма са.

# 439
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Купувам си от билкова аптека изсушени шишарки от хмел.Само шишарките, не корени от хмел.Вземам си 500г-количеството е много и стига за дълго време.Не се сещам за цената,но не беше повече от 3-4лв.По принцип се прави запарка от 500мл вода и 2с.л. билка и след като изтине се изпива за 1 ден,но аз през деня нямам възможност и затова вечер си правя в 300мл вода дозата.Билката по принцип се пие за нерви и добър сън,така с един куршум два заека.В шишарките от хмел се съдържат голямо количество фитоестрогени на които се дължи оголемяването на гърдите.Навсякъде в книгите пише,да се употребяват 2с.л. хмел в 500мл вода.Мисля,че няма да си навредим като го пием,а ефекта при мен беше поразителен. Peace

# 440
  • Мнения: 332
След колко време се появява резултата?Колко ти се уголемиха гърдите?Как се правеше запарка?Като заври водата се слагат 2-те лъжици билка изключва се котлона и се похлупва съда така ли беше?

# 441
  • Мнения: 332
А това че доста наши звезди са си махали силикона за първи път чувам по скоро техния брой се е увеличил. Peace

# 442
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Аз слагам водата в една каничка в микровълновата фурна и гледам кога ще заври.Като заври я вадя и веднага слагам 2с.л.хмел и разбърквам леко.Покривам каничката с една плоска чиния да се задуши.Като изтине до толпо го прецеждам и в рамките на половин час си го изпивам на части.Ако го правиш в микровълновата внимавай да не ти искипи когато сложиш билката/ефекта на кипене при микровълн.е по късен. Моите гърди са много малки а 10 години след раждането вече са и меки и празни.Като пия от хмела след 2седмици започва да се вижда резултата.Стават първо чувствителни,после започват да се наливат и да ръстат.Преди пих някъде към три месеца и бяха удвоили размера си.Аз понеже не съм свикнала да имам цици направо ми пречеха-особенно като спях.Обаче иначе голям кеф.Моя мъж много ми се радваше.За съжаление като спреш истарото положение се връща след време....

# 443
  • Мнения: 332
Това ми звучи невероятно.Още днес ще пробвам.

# 444
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За съжаление като спреш истарото положение се връща след време....
Eдва ли е старото- едно "изпразване от съдържание" води до увисване. А всяка вечер- цял живот, да се занимаваш да си приготвяш "питието"... Thinking

# 445
  • Мнения: 1 243
За съжаление като спреш истарото положение се връща след време....
Eдва ли е старото- едно "изпразване от съдържание" води до увисване. А всяка вечер- цял живот, да се занимаваш да си приготвяш "питието"... Thinking

Може на почивки Wink Красотата изисква жертви. То нека да става с чая м'оре,пък да гледаш как ще го пием Mr. Green

# 446
  • Мнения: 235
Все пак като си правя сама запарка от хмелови шишарки поне ще знам какво пия...
 А когато гълтах 15 дни хапчетата на Пуера умрях от страх , че не знам какво поглъщам. Добре че нямах ефект, та се отказах навреме. Сега може да пробвам и чая. Ще следя темата за резултати.

# 447
  • Мнения: 811
мини парче,трябваше по-рано да свирнеш за шишарките,че до морето останаха три седмици, не три месеца  Crossing Arms
довечера отивам за шишарки...
  bouquet

# 448
  • Мнения: 7 723
И това ще пробвам- звучи по- безобидно...  Thinking

# 449
  • Мнения: 677
Охохохо, шишарки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт