Новото червило на AVON?

  • 5 923
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 781
не  е нищо особено Crossing Arms и цвета хич не ми се струва да се "самообновява" Outta Joint

# 31
  • София
  • Мнения: 9 477
...А между другото, видях че тече промоция на течните червила на Буржоа - дават ти две на цената на едно! Пробвах и от тях, обаче ми се видяха много покривни и перлени, а аз си търсих нещо по-лекичко... Simple Smile
Аз имам такова и ми е любимо - от началото на лятото се мацотя с него - не е толкова покривно, но пък наистина е доста блестящо.
В, явно угодия няма. Както е казал "братския" руски народ " вкус и цвет....".
Ама вие и двете говорите за различни неща, просто. Grinning
Едното е Буржуа, а другото е Avon.
Така, че чуденка няма. Wink

# 32
  • Мнения: 505
Мамице, Академи можеш да си купиш само от козметичен салон...

Права си, за козметичните салони аз във Варна си купувам от козметичката ми, но в София е фирмата - вносител и има магазин. Бях писала, че лицето ми е много проблемно - суха кожа и същевремнно с това подкожни кистички, които само игла пробива  Cry Ходя сравнително редовно на козметик, но и Академи помогна да се изчисти лицето ми. Сега ми препоръчват лосион с гликолова киселина на МД Формулейшън, не съм ги ползвала, но сигурно ще опитам че отзивите са много добри. В интерес на истината и Ейвън имат някакви тампони с гликолова киселина, но на МД процентното съдържание е доста по-добро.

Извинете ме за офф -а Wink

# 33
  • Мнения: 260
И аз днес на работата си поръчах от новото червило, доста светличък нюанс, другият петък ще си кажа лично мнението! Дано е хубаво, да не се ядосвам за парите newsm78

# 34
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
По червилата на ЕЙВЪН определено не си падам!!! признавам дълготрайните МАНХАТЪН-адски издържливи, нямат махане. Като се намажа, а после се наложи да го махна се започва едно търканеееее, устните ми пламват, а то си седи. Обаче аз го комбинирам с един контур за устни на ЧИФЕЛИ /течен, подобен е на очна линия/....страхотно доволна съм от тези два продукта.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
Я да използвам темата,за да си задам моя въпрос:)
Искам гланц за устни,полупрозрачен с бляскави частици:))Да прави обемни устните,със силикон:-)
ще ме посъветвате ли за марка и вид:)?

# 36
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ами честно казано от десетките марки, които съм използвала най-доволна останах от гланцовете на golden rose, които са в квадратни /четвъртити/ опаковки. С невероятни цветове, блясък и брокатени частици...не ги сменям за нищо на света. и по 50 лева да ги направят, и по 10 стотинки да са - пак ще си ги купувам.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
Я да използвам темата,за да си задам моя въпрос:)
Искам гланц за устни,полупрозрачен с бляскави частици:))Да прави обемни устните,със силикон:-)
ще ме посъветвате ли за марка и вид:)?

Ето това на Орифлейм е точно такова каквото искаш, но май в момента не е намалено:
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailUA.jhtml?PRODID=5612

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Я да използвам темата,за да си задам моя въпрос:)
Искам гланц за устни,полупрозрачен с бляскави частици:))Да прави обемни устните,със силикон:-)
ще ме посъветвате ли за марка и вид:)?

Ето това на Орифлейм е точно такова каквото искаш, но май в момента не е намалено:


http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailUA.jhtml?PRODID=5612

Мда, точно това съм го ползвала (лилавкото) и стои много добре и самостоятелно, и върху червило. Има и такъв със златисти частици, но нещо не ми хареса. А в следващия каталог (Септември), гледам, че са намалени и има и нови цветове!

# 39
  • София
  • Мнения: 5 828
Ама то не е лилаво, прозрачно е със сребристи частици, а другото със златисти.

# 40
  • София
  • Мнения: 4 966
Дам,аз съм го имала същото...Готино е ,изглежда точно така както искам,но искам по- плътно,залепящо устните,ако ме разбирате...
Имах точно такова на Isadora,ама не ми се дават 20лева...Sad
Иначе съм използвала какво ли не-Буржоа-3д,Мейбълин,Орифлейм и на Голдън Роуз..(както каза момичето по нищо не пада от другите Това на Голдън..с квадратната опаковка).

# 41
  • София
  • Мнения: 5 828
"Залепящо устните" имах едно на Импала, ама аз не харесвам такива и го подарих.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 966
Ми незнам как да го кажа...със силикон е ..и доста време стои на устните без да мръдне..На бала ми един гримиор ми беше сложил такова,цяла нощ ми седя..Wink))

# 43
  • София
  • Мнения: 10 309
Ми незнам как да го кажа...със силикон е ..и доста време стои на устните без да мръдне..На бала ми един гримиор ми беше сложил такова,цяла нощ ми седя..Wink))
А не погледна ли марката?
Прозрачния силикон на Севънтихн е най-трайния гланц който съм ползвала, но е чисто прозрачен и няма блестящи частици.

# 44
  • Мнения: 539
Да ви кажа - вчера ми донесоха и не съм очарована. Цвета няма нищо общо с картинката, а за блясъка да не говорим. Съвсем обикновено червило. Предполагах че няма да е толкова плътно, ама... Друг път без мостра не поръчвам

Общи условия

Активация на акаунт