Новото червило на AVON?

  • 5 920
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Почвам да си мисля че и цвета има значение, както и това дали е перлен. Моето е Twig Glaze.

И аз поръчах такова. Не е ли хубаво?

# 61
  • Мнения: 5 468
Най-хубавите червила са от марката Miss Claire.
Слушайте стария кокал Sunglasses

# 62
  • Мнения: 539
Да ви кажа червилото е трайно но блясък  Naughty, а и за да ти покрие устните трябва доста да се намажеш, иначе стои на петна. Просто искам да кажа че качеството не отговаря на цената. Очаквах да има блясък като на гланц и може би затова останах разочатрована. Иначе цвета не е много лош, но определено не е като на картинката. Ама пак ви казвам - всичко си зависи от кожата. На всеки човек стои различно.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 828
Най-хубавите червила са от марката Miss Claire.
Слушайте стария кокал Sunglasses

А какви са тези червила, не съм ги чувала  newsm78
И на какви цени са?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 638
Свекърва ми подари такова червило. Нито е толкова трайно, нито толкова бляскаво и има един сериозен недостатък - малко след като го сложиш устните лепнат жестоко! Направо имам чувството, че лепило съм си сложила!

# 65
  • Мнения: 7 186
Най-хубавите червила са от марката Miss Claire.
Слушайте стария кокал Sunglasses

А какви са тези червила, не съм ги чувала  newsm78
И на какви цени са?

И аз не съм ги чувала... newsm78
Ню, я светни младите кокали по въпроса. Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 10 309
Най-хубавите червила са от марката Miss Claire.
Слушайте стария кокал Sunglasses
Червилото наистина е хубаво... но не е нищо особенно, трайно е , но няма блясък... аз лично предпочитам Max Faktor, но на вкус и цвет Mr. Green

# 67
  • Мнения: 5 468
Най-хубавите червила са от марката Miss Claire.
Слушайте стария кокал Sunglasses


А какви са тези червила, не съм ги чувала  newsm78
И на какви цени са?

И аз не съм ги чувала... newsm78
Ню, я светни младите кокали по въпроса. Wink
Струва около 6 лв., във формата на писалка и е трайно. Има и много цветове... кеф ти кафяво, кеф ти пембе Crazy

# 68
  • Мнения: 5 468
Червилото наистина е хубаво... но не е нищо особенно, трайно е , но няма блясък...
Това е вече вкуса..., аз не харесвам бляскави червила и за това съм харесала това червило. Харесва ми, защото не става на топчета по устните и стои дълго..., когато започне да се изтрива след няколко часа, остава пак следа от него, но не само по краищата на устните, а навсякъде - равномерно. За блясък - да, няма:)).

Общи условия

Активация на акаунт