А получавали ли се шамар срещу добринка

  • 5 007
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 472
Без да съм изчела цялата тема, още при този пост се изприщих.  

Поотмина ли ти шока, защото много бих искала да прочетеш темата, преди да се изразяваш по този начин!
Първо, както вече казах по горе, ноооо ти нямаш време да четеш Mr. Green - съседите са пенсионери. Peace
Второ, когато ми дадоха мартеничката едва не ги насилих да оставят мартеницата пред вратата върху шейната на детето, само и само да не отварям вратата.Така, че драга ми не е нужно да си медицинско лице за да бъдеш осторожен и главата ти да мисли, кое е редно и кое не!
Трето, опитах се да благодаря най-малкото заради това, че ми беше подчертано, че е от Свети Мина, освен заради жеста като жест!
Четвърто, изчаках да мине карантината, въпреки, че не я бяха сложили нужната бележка на вратата - а и не се слага вече май! Peace

За другите, които писахте в темата - Размислих се върху написаното, и да, различни хора, различни нрави. Всичко може да се е случило, всеки може и го приема по различен начин. Аз просто някак си се стреснах може би, не очаквах такава реакция, не сме имали проблем никакъв за каквото и да било, но знам ли всичко се случва. Rolling Eyes Simple Smile
Не писах/споделих в първия си пост, че да не става дълго във времето, но явно трябва да споделя и това/не искам съвсем да ги очерням или каквото и там да си помислите/. - Те ни бяха дали три мартенички вече, и след това пак дадоха за сина ми тази от Свети Мина. Как да не искам после някак си да се отблагодаря. newsm78
Ами реално и аз можех да се обидя, ако мисля по повърхностно, а не с идеята, че просто е искала да направи жест.Можех спокойно да си кажа "Ееее чак пък от Свети Мина, че детето ми да не е прокажено или разни подобни бла, бла, бла..." - все пак тя вече ни беше дарила един път с мартенички. Peace
Както и да е - минало заминало. Peace

olimpiia Истински виц направо! hahaha Joy
На мен ми се е случвало да казвам под сурдинка /че и на мен ми е неудобно/, я че някой мъжки цип отворен, или я някоя дама се е изцапала с цикъл. В първия случай са ме гледали подозрително, и жената с него да ми е казвала " Ти какво гледаш там, да не си търсиш...../ - ми онемях Crazy
Във втория, че това не ми било работа. Rolling Eyes
Но твоето си е прецедент направо! Laughing
Незнам точно има ли въобще смисъл да пиша, но след като си коментирала поста ми няма как.
Ето образовай се - http://www.puls.bg/illnes/issue_254/part_3.html
"Вирусът се отделя в носоглътъчния секрет и течността, изпълваща мехурчетата на обрива, което прави болния заразен и опасен за околните... "
АКО все пак си пратила тортата след като детето ти е оздравяло естествено въпроса е съвсем ДРУГ.

И много ми се иска да знам - колко от вас ще ядат каквото и да било приготвено в дом с болен
 от варицела?

 Добре пенсионери били - ами ако не са карали шарка, какво мислите че не могат да се заразят или??
И да, драга, шокирана съм от липсата на елементарна досетливост! Не мисля, че онеправданата в случая си ти!

Няма какво повече да кажа по темата, благодаря за вниманието. Шока ще го преживея някак    Wink

# 91
  • Мнения: 4 916
...И много ми се иска да знам - колко от вас ще ядат каквото и да било приготвено в дом с болен
 от варицела?
...

То е ясно, че никой.

# 92
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Хора, предлагам да спрем вече.

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2035911

Информацията в този линк е далеч по-драматична и също така по темата.....за съжаление....

# 93
  • Мнения: 4 785
Хора, предлагам да спрем вече.

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2035911

Информацията в този линк е далеч по-драматична и също така по темата.....за съжаление....

Ужас там живея и не съм разбрала. Много, много тъжно! Cry

# 94
  • Мнения: 2 375
...И много ми се иска да знам - колко от вас ще ядат каквото и да било приготвено в дом с болен
 от варицела?
...

То е ясно, че никой.
Взимаш го, а после ако искаш и в коша го изхвърляш.

Общи условия

Активация на акаунт