Плодове и чай с мед - 33 част

  • 33 373
  • 514
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 49
Джемма , пак сме си заедно  hahaha супер си!  Следващият път и аз ще съм на детокса от сега заявявам  Whistling

Чао от мен, отивам да ям след малко  eat ( 2ф. хляб с кълнове и 1 морков Flutter)

# 466
  • Мнения: 123

         Да попитам(чела ли съм или съм чула -не знам  newsm78)
до колко е вярно,че лененото семе,ако не се приема с много вода може да предизвика дисконфорт(нещо като запушване на червата)?
 Embarassed Извинявам се,ако не съм го обяснила правилно...чул-недочул  ooooh! Joy
 Постоянно ли се приема?
А като се спре има ли проблеми с ходенето до вц?


     Триците(Дюкан) със същия ефект ли са?

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 11:59 от pink spring

# 467
  • Мнения: 49

         Да попитам(чела ли съм или съм чула -не знам  newsm78)
до колко е вярно,че лененото семе,ако не се приема с много вода може да предизвика дисконфорт(нещо като запушване на червата)?  НЕ МИСЛЯ ДА Е ВЯРНО
 Embarassed Извинявам се,ако не съм го обяснила правилно...чул-недочул  ooooh! Joy
 Постоянно ли се приема? ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО Е. 1-2 ЧАЕНИ ЛЪЖИЧКИ НА ДЕН Е ДОСТАТЪЧНО
А като се спре има ли проблеми с ходенето до вц? НЕ СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА ДА ИМА ТАКЪВ ЕФЕКТ


     Триците(Дюкан) със същия ефект ли са? НЕЗНАМ, НЕ СЪМ ГО СПАЗВАЛА И НЯМАМ НАМЕРЕНИЕ

# 468
  • Мнения: 123


    ooofff,благодаря   bouquet

# 469
  • Мнения: 38
Здравейте,момичета!
След двугодишно освинване отново съм на плод,чай и мед.Пропуснах миналогодишните две плодувания и хоп-омацах се.Но нищо,поне рецептата е изпитана Laughing Поздравявам всички,които вече успешно са завършили тази програма   bouquet
А с тези,които още не са ,ще стискаме зъби заедно  Mr. Green Добре че тези дни се зачетох и успях да започна плодуването с детокса-един път го направих и вече съм пристрастена  CrazyЗа сега се движа по план със смъкването,сравнявайки с предишни плодувания,дано не зацикля(ЕГН-то вече не е същото).....Ще се срещаме по-често,тъй като така ще се надъхвам повече,а и надявам се вие също.
А за тези,които не могат да си намерят подходящ чай ,горещо препоръчвам Vialinia ,купих го от кауфланд и доста ми допада.Пък и хем за отслабване бил....
Има ли някой вещ,който да ми каже дали може да се пие л-карнитин по време на плодуване?Да не омотам нещо ..... newsm78

# 470
  • Враца
  • Мнения: 871
ООффф ти ми препоръча Лаксен...но нашата аптека нямаха и  ми дадоха едни смучащи бонбонки Лаксотол.с всус на карамел..много са приятни и имат страшен ехект..Изсмучах го вечерта и на сутринта бех чисто нова..Наистина е трябвало да се ходи редовно,а аз не бях от миналата неделя..  ooooh! .Добре ,че  попитах..И така да рапортувам досега съм -3,900 но утре ще променя лентичката нагоре.чувствам се добре и не ми се яде вече толкова ,особенно когато готвя.тогава беше кошмар.  Whistling
А и още нещо..може да е смешно..но пишете за детокс..дайте превод...  Laughing..какво е това..

# 471
  • Мнения: 49
Има ли някой вещ,който да ми каже дали може да се пие л-карнитин по време на плодуване?Да не омотам нещо ..... newsm78

В никакъв случай не го пий. Забранено е.

А и още нещо..може да е смешно..но пишете за детокс..дайте превод...  Laughing..какво е това..

Давам това, което и на мен дадоха, когато попитах какво е туй чудо Laughing

1. Детоксикация с прясно изцедени сокове
Сутрин на гладно се изпиват 10-15 гр. (1 равна супена лъжица) английска сол, разтворена в 50-70 мл вода. Английската сол изтегля токсините към червата.
Половин час по-късно започва пиенето на сок от 2-3 лимона, 4-6 грейпфрута, 4-6 портокала - общо като сок да се получи 2 литра. Сокът се разрежда с 1,5-2 литра минерална вода. Друга храна не се приема. При глад привечер може да се изяде 1 ябълка или 1 портокал.
Органичните киселини в плодовете подкрепят очистването, плодовата захар подкрепя черния дроб, предпазва от хипогликемии и влияе добре на тонуса.
Процедурата се повтаря 3 поредни дни, а на четвъртия се прави захранване. Вместо от цитруси, сокът може да се направи от ябълки. При много силно чувство на глад може да се вземе 1 ч.л. мед с лимонов сок (на вкус) и минерална вода.
Може също пектин - 1-2 ч.л. пектин с половин ч.л. мед се разбърква на каша. Долива се малко вода и се разбива с ножа на миксера до гъстота на желе. Пектинът набъбва в червата, създава чувство на ситост и ускорява чистенето.

Захранване:
Закуска - 2-3 кивита или 1-2 ябълки, или 1-2 портокала. Към 10 часа - 2-3 с.л. овесени ядки с малко стафиди (стафидите не са задължителни) се заливат с топла вода 50-60 градуса. След 15-30 минути са готови за консумация.
Обяд (по-въглехидратен) - картофи соте, картофена салата с лук, варен ориз, задушени зеленчуци, салата от зеле и моркови. Ястията могат да се гарнират с маслини.
Вечеря (по-белтъчна) - салата със сирене или извара, счукан чесън и зехтин, отново картофи, ориз. Месо не се разрешава.
На петия ден следва обичайно хранене.



Уф сега ям тиквичка на пара и ще  Sick .....няма никакъв вкус ама не искам да променям захранването  Tired И вчера се измъчих, и днес, а още по-криво ми става, че след 2 дни отново имам  Cry Намразих тиквичките...

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 18:33 от ooofff

# 472
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета  Hug

Аз се позагубих за известно време - имах много работа и честно казано доста кофти период на черни мисли и т.н.

От днес съм решила да прочистя това съзнание с 5 дена на плодове да поставя някакво начало, ако успея да го преборя това ще има и продължение.

Виждам, че се справяте геройски с всичко. Целувки и прегръдки на всички  Hug

# 473
  • Мнения: 74
Искам да попитам тази английска сол от аптеките ли се купува?

# 474
  • Мнения: 6
да от аптеката

# 475
  • Мнения: 38
Хайде с новата седмица и нови минуси!!!
Само -0.3...без спорт няма да стане явно толкова бързо,колкото ми се иска,ама пусти му мързел!
Успешно сваляне ,момичета!

# 476
  • Мнения: 49
Omnnia , няма как без застой, но не се предавай  Hug То и аз сега съм на захранване и от 4 дни не съм помръднала, но то при мен целта е да не качвам (и все пак тайничко се надявах да свалям  hahaha)

Я да питам някой правил ли си е шведска горчивка? newsm78 Чета тук книгата на Мария Требен ама като гледам какви билки и грамажи се иска ми е чудно как бих могла да си направя  #Crazy Може би в билковият магазин ще ми измерят "5 г корени от стъблена решетка"?   Crazy

# 477
  • Мнения: 13
Здравейте милими плодоранки.Два дни бях липсваща Crazy и сега пиша.Днеска ми е 11 ден плодуване.Издържах,много съм  щастлива.И се чудя и мая да изкарам ли още 5 дни или да започвам захранване.Какво ще ме посъветвате?Мисля,че имам воля за още 5 дни. PeaceСутринта си хапнах грейфрутче и водичка 3 чаши с лимонче.
Както писах имах проблеми с тоалетната. smile3550При мен лененото семе не помогна. SadЕдна приятелка ми препоръча един чай."Сена-майчин лист"Снощи го пих към 11.30 и сутринта резултата беше на лице.Продава се в аптеките и по големите супермаркети.Подходящ е за бременни и родилки,така пише.Аз продължавам с него.  food010
Чакам си месечният цикъл и ми се струва,че съм подута,ама това е нормално.Когато си в МЦ свалят ли се килограми или има застой?
Не съм се теглила от няколко дни,но определено съм свалила още newsm10то сега да се притегля, ама доста водичка си пийнах Flutter
Дерзайте момичета и аз не мислех,че ще издържа 10 дни на плодове и чай.Но успях и определено има разлика.Чувствам се прекрасно,направо вълшебно.Едно ми е лекоооооооо,като пеперудка.И вие ще успеете newsm10 newsm51

# 478
  • Мнения: 14
Здравейте! От днес и аз влизам във вашите редици на плодуващи.надявам се , че ще се справя. За първи път ще гладувам Embarassed. Като Ви чета придобивам кураж.
Успех на всички плодуващи.

# 479
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Рапортувам--10кг , слънчево настроение, много енергия, изчистена кожа и ............ по-тесни гащи!!!! Следващият път пак.....Успех на всички плодуващи!!Инат и  ........умната!!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт