Русенски справочник-3

  • 19 215
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 406
Щом съм се объркала- моля за извинение и Петя- да ти е честит рожденикът! и много здрав да расте!


работа като работа, Byni , още съм в гъбите, страшно много нови неща има. ама ще се оправя де...

# 286
  • Мнения: 1 317
Момичета, писмото ще е при мен до към 13 часа днес.
Както chillisun писа, намирам се в магазина за врати на улица Княжеска - тази, която тръгва от Офис 1, после нагоре по нея е пицария Форте, продължавате нагоре и аз съм точно на самия ъгъл, където свършва тази улица. Срещу мен има мебелен магазин и каса на Нетуъркс.
Ама страшно обяснение дадох  Crazy

# 287
  • Мнения: 4 406
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=385823.new#new 
нова тема за подписка и карнавално пролетно настроение!

# 288
  • Мнения: 343
Здравейте. Така ми се ходи на карнавала, имам страхотни спомени от предишният и не само аз, но и Криси. Причината е, че на 30-ти се сдобих с още едно прекрасно дете Александър и сега се гледаме в къщи. Да ви почерпя всички.

# 289
  • Мнения: 102
Атлантика, виж коментарите назад, вече всички знаем за бебо Simple Smile и сме ти пратили поздрави ! Още веднъж честито ! Много вкусни виртуални бонбонки Simple Smile

# 290
  • Мнения: 758
Атлантика, виж коментарите назад, вече всички знаем за бебо Simple Smile и сме ти пратили поздрави ! Още веднъж честито ! Много вкусни виртуални бонбонки Simple Smile

И ИМА НОВА ТЕМА

# 291
  • Мнения: 132
дай линк към нея  Praynig

# 292
  • Мнения: 230
момичета,
ако някои има познат които си търси работа с много добър-отличен английски, може да ми пише на л.с  Hug
длъжността е за водене на кореспонденция на англииски език вкл. и разговори по телефона.
поздрави   bouquet

# 293
  • Мнения: 758

Погледни няколко поста по-нагоре на Буми, (не знам как да я копирам  Embarassed )

Общи условия

Активация на акаунт