съвет за съчетание на цветовете в кухнята

  • 13 275
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
А какво ще кажете за тъмносив плот и гръб а корпусите много светло сиво

Мммм, така ми харесва повече!

А каква точно е резедата - ярко зелено-неоново, или по-приглушн и мек нюанс?

# 16
  • Мнения: 52
Оказва се, че съм голяма аматьорка с качването на снимките. Незнам защо не се отваря. Качих снимката в личен албум, но явно нещо не правя както трябва.  newsm78

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Иди на снимката в албума, отвори си я и щракни върху нея с десен бутон, и от контекстното меню избери "copy image location" или "копирай адреса на изображението", ако си на бг windows. После в темата дай paste и ще дадеш адреса на самата снимка, без да са нужни пароли, за да се види.

# 18
  • Мнения: 179
Когато избирахме кухня и ние искахме единия цвят да е зелен,но така и не решихме с какво да го съчетаем и се отказахме.Най-добре е с нещо светло.А за плота определено сивите/с разни шарки/са по-добри от гледна точка на това,че дори и да капне нещо не си личи.Тъмните изглеждат добре,но постоянно трябва да си с кърпа в ръка

# 19
# 20
  • Мнения: 52
Дано този път съм успяла. Joy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Да, сега се получи Grinning

Хубава е, както си и мислих, ти си с уреди цвят инокс и много си подхождат. Моите са бели, затова при мен не би стояло добре, та няма да мога да ползвам идеята като ми писне сегашният плот Wink.

# 22
Jenipa страхотна ти е кухнята! Наистина много смела комбинация, но съчетана с много вкус! Получила се е много много стилна кухня! Браво! Усилията с качването на снимката си заслужаваха:))

# 23
Месечинка виторога съгласна съм с теб, че с бели уреди няма да си подхожда сив плот...Но когато ти омръзне сегашния ти плот защо не опиташ някакъв по-светъл нюанс от гамата на черешата..Мисля, че добре ще се прелеят цветовете и ще изглежда доста добре..Ако имаш възможност покажи и твоята кухня..На мен лично би ми било интересно да видя как изглежда съчетанието череша с бели уреди..

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Моят плот е бежов, но гърбът е череша.
Ето я:
http://media.snimka.bg/2213/010682293.jpg
Ще видим какво ще я правя като ми поомръзне, засега ми се иска да добавя някои детайли, за които не ми се даваха пари тогава - като например един рафт около тръбата на аспиратора и някакви рафтчета над барплота, за да стане по-завършено.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 27
ярко зелено-неоново лъскаво покритие
jenipa, кухнята ти е станала много сполучлива

# 26
  • Мнения: 2
опитай в мебели Гарони.Имат страшно голяма комбинация от цветове.Могат да се направят много и различни комбинации.

# 27
  • Мнения: 461
Зависи от нюансите на цветовете. Но бежовото, ако се замени с цвят пепел от рози ...
Скоро попаднах на това - в случая не ми допада само цвета на вратата.
http://formicabg.com/index.php?lang=bg
Втората кухня - в сиво.

И една по-свежа комбинация от цветове, ако ти допада
http://interiordesign.lovetoknow.com/images/InteriorDesign/c/ca/Wallmosaic.jpg



Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 22:34 от KRIVONDELA

# 28
# 29
  • Мнения: 157
 Помагайте  - плота  за кухнята е от естествен камък  -гранит ли ,знам ли какво -мъжът знае.
Понеже вече е купен ,той е водещия  за избора  на  цвета на кухнята .
Цвета му е  тъмно сив  до черно  почти ,като напръскано с по- светло сиво  ,малко маслено  зелено -едно такова преливащо -няма снимка  в момента.

Първоначално бяхме се спряли на светло сива кухня ,с метални сиви дръжки,уредите са инокс .
А какво ще кажете за тъмносив плот и гръб а корпусите много светло сиво
точно на такъв вариант

Сега виждайки ето това  :
страхотно ми допада
Още повече  ,че сме решили   в трапезарията  към кухнята  да слагаме масивна дървена маса и ето такъв бюфет http://www.kalatzerka.com/ka/iwebalbumfiles/61d582617d784e648438d06e97832c6b.jpg
,като цвета му може да е по-тъмен ,светъл ,нюанса зависи от лаковото покритие.
Допада ни този стил с усещането  за уют  ,което създава .


Ккаво смятате ,че ще е по  подходящо за кухнята  -сива  или като тази на jenipa ?

Да не стане пък  прекалено  кафяво  и някак си нагласено  еднакво ?

Не искаме шарена кухня ,защото дневната - която е продължение на кухнята - избихме стената между тях - сме решили да  е  оранжево -жълта  -пъстра  и да не ни дойдат  в повече цветовете.

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 20:24 от okean

Общи условия

Активация на акаунт