ЯНУАРЧЕТАТА СЛАДКИ БЪРЗО РАСТАТ,МАМИТЕ СЕ ЧУДЯТ КАКВИ ДРЕШКИ ДА ИМ ИЗБЕРАТ

  • 16 680
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 122
е как ще е нова ваксина бе, аз я слагам от 2007 на Стефания
да не говориш за превенара
ягодка, здрасти, теб те зная от готварския, бяхме на един и същи термин /гледала съм ти линийката  Embarassed/. даже се чудих аджеба що не се вписваш в януарската отчетна  newsm78

ето ви моите миналогодишни козунаци, ако ви харесват давам рецепта  Blush



# 76
  • Бургас
  • Мнения: 959
pepina_t, в Билковата аптека на Ботева го има, тъкмо от вчера го пробвам  Peace

Моят пък учудващо, хич не е нанндал този месец - 600 гр. някъде /800 гр. с боди и памперс/  Rolling Eyes
За сравнение - 1,600 кг предния месец. Явно истината е някъде по средата. Може бе са го позавишили предния път.  Thinking

# 77
  • Мнения: 356
yagodka, добре дошла!

Искам да питам някоя от вас давала ли е на бебето си чай от шипки?


Защо чай от шипки?Заради вит.С ли?

# 78
  • Мнения: 164
Здравейте мамита, най-накрая спокойствие, малката спи .
От 3 дена е много неспокойна и се  newsm78  какво е , не си сгъва крачетата ,като на болка, ака си редевно засега, уж не показва че е гладно ,но си плаче.
Иники и аз като теб се чудех до кога да давам Дуфалака, педи и на мен така ми каза като на теб.Може и да се дава по -продължително време ,аз лично как забелязах, че ходи сама вече 2 ден без Дуфалак на почти всяко ядене.
Давах га 6 дена и дори по едно време се притесних от акане да не се обезводни и я тъпчех с вода от което и я намрази и сега изобщо не я пие и спрях Дуфалака ,защото педи каза ,че най вероятно е започнала сама да си ходи вече.
Первите 2-3 дни ходеше по 1 път на ден ,ама доста доволно и омазващо, после почна на всяка храна и така.


Ягодка    welcome


Лили малкото Анче е много сладко

# 79
  • Мнения: 31
Здравейте и от мен! Аз май ще трябва да им поискам процент от сайта на Mothercare 4470  За сметка на това от магазините им тук, където праскат  200% надценки, сигурно ще им се иска да ме удушат Stuck Out Tongue Winking Eye  Нека им! Много се дразня така-примерно купувам Барби със всичките й екстри за дъщеричката на някоя приятелка за 17-20 евро и тука като си дойда в магазините са по 60-70 лв. А родителите тук взимат минимум 2 пъти по-малко пари и как ли се чувстват като дечицата страдат пред щандовете за играчки за нещо, което реално би трябвало да е много по-достъпно. А пък за храните въобще да не говорим.  Не знам как не ги е поне малко срам така да издевателстват над хората в тая държава!

Та видяхте ли рокличките от великденската колекция? Вкарват ми ентусиазъм в позатихналото желание за втори опит за девойка. Блазя им на тези от вас, които сега ще поръчвате за щерките! Обещавате после да снимате моделките и да ми ги покажете! Heart Eyes
Ето го линка към някои от нещата, които поръчах миналата годинаhttp://snimka.bg/album.php?album_id=354454  Гарджето служи за модел на капаците на ръкавките:


И препоръчвам тази шапка-уникално удобна и мека:
 http://www.mothercare.com/Mothercare-Velour-hat-unisex/dp/B000TQ … 3031&mcb=core 
И тази подложка за къпане, но е доста голяма:
http://www.mothercare.com/Mothercare-Foam-bath-support/dp/B000MM … 7031&mcb=coreДа знаете, че някои от нещата или от размерите се изчерпват, особено пък от разпродажбите. Аз сега харесах комплекти летни гащеризончета, които хем не са намалени, а пише, че ги няма.

Ягодка, добре дошла! Това ми е любимия плод! Идеалната маркетингова стратегия пред мен е нещата да ми миришат или да са на десен ягодки-не мога да устоя да не купя въпросното нещо.
Браво бе мацки,  какви сте готвачки, та и сладкарки - откъде време и сили! Добре, че е "Джиков" доставки да не умрем от глад у нас!

# 80
  • София
  • Мнения: 3 249
Свате, иска ли питане - давай веднага рецептата Hug

# 81
  • Мнения: 61
Мини, ти си за бой, мацка. Ние тук страдаме от излишни кила, ти апетитни тестени изделия показваш, не само това ами и макро снимки. Бива ли такова нещо! Възмутена и огорчена съм.

Angelviolet, що да не ги продават, като има кой да ги купи. Аз лично не купувам от тях, нито пък бих поръчвала, най-малкото защото съм далеч от мисълта, че не са наясно с ценовата политиката на оторизираните вносители. Beneton бяха така, ама май им дойде акъла в главата. В МОЛ-а на Хемус има един магазин Сиърс или нещо такова, има много добри неща на съвсем поносими цени.

 Играчките за подаръчи ги взимах от Гърция, ама ся като има Джъмбо няма нужда да се разкарва човек.

# 82
  • Мнения: 2 899
yagodka, добре дошла!

Искам да питам някоя от вас давала ли е на бебето си чай от шипки?


Защо чай от шипки?Заради вит.С ли?

Още се борим с жълтеницата и една позната каза, че помагал за прочистване на черния дроб. Но не знам на бебе дали може да се дава!?!  newsm78
Копривке, адашката е много сладка!
Иники, аз досега гледах вкуснотии в готварския. Голям глад ме гони. То не, че снимките ме хранят, ама поне да пооплакна окото, че не ми остава много време за готвене.

# 83
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
yagodka, добре дошла!

Искам да питам някоя от вас давала ли е на бебето си чай от шипки?


Защо чай от шипки?Заради вит.С ли?
Освен заради вит.С, чай от шипки се дава и за затягане - т.е. при разстройство- така че внимавайте с дозата. А иначе аз съм на давала на Алекс като беше бебе- много го обичаше, вкусен е чаят.
Мини и моята педиатърка каза, че ще чете за Преванар и ще каже. Ще споделя като имам някаква информация. Като цяло обаче съм май негативно настроена към прекомерна ваксинация. Ще чета по въпроса  newsm78
Angelviolet туй гардже на теб прилича, шъ знаиш !!

# 84
  • Мнения: 857
Ягодка добре дошла!

Много хубаво Ани-то! Да е много здрава и голяма да порасне!
Ейнджъл, много хубави неща в този сайт - два дни само там разглеждам. А мъжът ми отбеляза същото - как при техните заплати, нещата са наполовина евтини, а тук ..... И да напоследък и аз си мисля за някоя сладурка девойка амаааа айде няма нужда ....Много сладък твоя юнак - да го нацелуваш.
Мини, ако козунакът е толкова хубав колкото изглежда /в което не се и съмнявам/ ще изям монитора /ти си много добра домакиня, шапка ти свалям/.
У нас баба ми е майстора на козунаците. Много месене е  разковничето там. И покрай Великден тя е човекът дето меси козунаците. Аз си купувам и всеки път съм разочарована - нямат вкуса на домашния козунак ама никак даже.
Тоз' клуб "Мисъл" много привлекателен ми се вижда - още членове приемате ли?
Днес Марти се скъса да плаче, цял ден не мога да го приспя, ей го на заспа сега върху мен и такава стойка е заел как не омалява не знам, а задника ми на тоя стол стана на г.з.
А вие си пишете  Laughing.

# 85
  • Мнения: 30
е как ще е нова ваксина бе, аз я слагам от 2007 на Стефания
Пентаксима е от 3 години, а това за лекарства и ваксини се счита за нов продукт.

Ама този козунак направо изглежда....да си оближеш пръстите.   

# 86
  • Мнения: 641
Yagodka, добре дошла!  welcome

Връщаме се от пазар в Билаа – мен трябва да ме връзват като ходя на пазар за манджа Stop, мисля че изхарчих пари колкото бюджета на някоя африканска страна. Обаче готварския форум ми се отразява зле – заплюла съм 100 неща за готвене
Копривке, пликове за печене има в Билла до Джъмбо.
Много е сладка Анна.
pepina_t, спокойно за кърмата. По-често кърмене и всичко ще се нормализира. Сами също става нервен около МЦ, четох че е заради хормоните ни
Лено, честита ти количка
Сладурчеста, Никола е направил реакция на 2 рия прием, защото вече има антитела от първата ваксина най-вероятно. Я кажи за магнезия и калция - в какви дози и колко често се пие?
Иники, той и Сами на сън се хили с глас, ама на яве не ще. Даже се чудех, какво ли в бебешката му главичка на сън предизвиква такава радост
Angelviolet, много красив Рафа! И тея сини очииии.... пу пу

# 87
  • Мнения: 656
Ох, сколасах да си хапна, че и се изкъпах и сега съм една убава, убавааа  Flutter Ама, Мини... лигите ми потекоха бе, момиче... (а хем съм прясно нахранена  Rolling Eyes) Мятай насам рецептата  eat

Ягодке, добре дошла и от мен! И на мен ягодата ми е един от любимите плодове. И нали през бременността не трябваше да ядем ягоди (ей, добре, че не се вясна тогава, щях да те застрелям, щото щеше само слюнки да ми образуваш в устата  Wink  Hug). Та докато бях бременна Митко се връща от провинцията и ми вика нося ти подарък и аз вече точа зъбки... 2 кила ягоди  Sad Ей така си ги изяде... Ама кво да прави момчето, то искало да ме зарадва... hahaha
Сладурчеста, я кажи малко за тези витамини - през втората половина на първия цикъл ли само се пият? или на всеки цикъл? На мен още не ми е дошло, но да съм подготвена все пак хихи.. И калций и магнезий от тези разтворимите ли? Абе ще взема аз да звъня пак на Асето да я потормозя малко, че отдавна не съм  Mr. Green
Виолетката, Рафа верно на теб ми прилича.. Не че съм виждала мъжа ти де, ама мяза детето  Wink  А за надценките - и аз много им се дразня.. Нали скоро коментирахме за Фишър Прайс - те тия техните дистрибутори същият дол дренки  #Cussing out Да им имам ценообразуването..
Копривке, много сте убави с Аничка-баничка  Heart Eyes

И само моят ли е още толко кисел, че не се е засмял с глааааас  Crossing Arms Ей, на маймуна ма напрай това дЕти....

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 17:50 от Smiling_Sisi

# 88
  • Мнения: 56
Ние от сутринта обикаляме по паркове и градинки с Анджелика. Горкото ми зимно бебе не е свикнало на слънце и само се мръщи и мижи. Много е смешна!
Мерси за честитките за нашата трета месечинка!
 Ето и да се почерпите по случая- http://media.snimka.bg/2437/011129544-big.jpg

# 89
  • Мнения: 180
Уф ама доакто ви изчета  ooooh! Като започнах бяхте на 3-та стр., а вече 6-та си заминава  Whistling

Ягодке, добре дошла! Вчера си мислех да те търся из готварския и да видя кога си родила, а ето, че ме изпревари  Grinning Радвам се, яе се присъедини. само внимавай и ти със снимките на гозби, че с това кърмене сме си полу-бременни и ни се прияжда  Joy

Да дам идеи за някоя от следващите теми
. Едва ли ще е следващата, че колкото скоростно пишем, няма да е актуална според времето си Wink Може да е нещо свързано с първа пролет - нали на 22 март е Simple Smile А тогава Търново има празник (сбор), така че добре сте дошли там  Party

Да взема да пусна някоя снимка и аз, че май отдавна не съм (още от времето, когато Виктор приличаше съвсем на извънземно, т.е. новородено)  hahaha

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт