ЯНУАРЧЕТАТА СЛАДКИ БЪРЗО РАСТАТ,МАМИТЕ СЕ ЧУДЯТ КАКВИ ДРЕШКИ ДА ИМ ИЗБЕРАТ

  • 16 646
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 45
Някой да сподели как се отказва от нощно хранене? Че Яна още яде нощем, а вече е време да я прекратяваме тая порочна практика...

Пловдивчанките, открили били в Пловдив магазин на Дайхман...ами не е честно...в София що няма...

# 286
  • София
  • Мнения: 3 249


Thinking Crossing Arms кво една, аз две съм ти приготвила
 


Е, значи три стават в родата Simple Smile И къде пък баш там се намерихте със свата Simple Smile

# 287
  • Мнения: 2 122
абе не бе, семействата ни си живеят туки от доста време
а иначе се запознахме като студенти  Crazy в Габрово ... още първия ден и на третия се сгаджорихме  Crazy и така вече 11,5 години  Joy

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 16:52 от mini_79

# 288
  • София
  • Мнения: 553
 newsm78момичета,каква беше паролата за албума.може ли някой да ми я прати на лс.

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Запис в старата тема,че гледам пак нова се задава...... Grinning

Да е жива и здрава Доника   bouquet    че намира време и за темите ни

# 290
  • Мнения: 63
cveti__petkova , опитах се да ти пратя паролата, но кутията ти е пълна.
Ще трябва тези дни да снимам Анастасия за новата папка.
Доника, как намираш сили?  newsm78

# 291
  • Мнения: 3 861
Дони, мен ще ме изчакаш малко за снимка, другата седмица ще и правят на Анчето фотосесия та ще приложа актуален и Убав снимков мат'риал

# 292
  • София
  • Мнения: 120
Привет,
Някой да сподели как се отказва от нощно хранене? Че Яна още яде нощем, а вече е време да я прекратяваме тая порочна практика...
Според мен нощното хранене се отказва с хранене на воля:35: Joy.Поне аз така правих и то стана от самосебе си PeaceКогато едно дете е задоволено, спи по-спокойно, затова и смятам, че не е нужно да го правиш. Бих ти препоръчала да го изморяваш повече вечер преди лягане, после къпеш-храниш-и в леглото-казвам го от опит и опредлено има успех. Преслав спи от 22.30 до 6.00ч. Успех Peace
Бубичко, дано да минава бързо на каката и на таткото:) Hug
Алекс, дано да не се случва повече това с повръщането.
Сладурчеста, хареса ми рецептата за топлата вода. Аз още не мисля, че имам сили да спортувам, браво, на теб Peace
Дониbouquet
Иники- за теб пак smile3534  Wink
Само да не почнете нова тема Twisted Evil, докато пиша Joy
Целувки:)

# 293
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте и от мен за днес,
След снощното нямане на кърма, днес нещата са значително по-добре, ама и аз започнах да пия лактогониия чай направо направен в бутилка, а й след кърмене започнах с помпата да доизцеждам, не че има какво, но четох, че и това помагало за лактацията. И на бебока му е добре, гълта си, а аз се радвам всеки път, когато е успешно кърменето, дано да има още много такива пъти Praynig
Днес най-накрая си взех еднократната помощ за раждането и съответно я оползотворих за неща на бебока Mr. Green. като й купих и комлект четка с гребенче, уж да я реша, че тя коса има много, ама все още й е много мекичка и с ресането само й стърчи още повече на всички страни hahaha
За спорта= засега още нищо не съм предприела, ама не знах, че силовите упражнения могат да доведат до спиране на кърмата Rolling Eyes, ще го имам предвид занапред при тренировките,.
За гладенето- глади свекито Mr. Green, тя изяви желание и аз и преотсъпих тази функция, ако си бях сама, едва ли щях да смогна всеки път да гладя.
Хубава вечер от мен и целувки на бебчовците Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 3 861
Ралче, люта завист ме гризе, дай я насам тази златна свекърва, не се стискай...

за кърмата, браво

# 295
Новата тема

само я пускам...Доника предполагам, че ще я довърши като има време...

Общи условия

Активация на акаунт