ЯНУАРЧЕТАТА СЛАДКИ БЪРЗО РАСТАТ,МАМИТЕ СЕ ЧУДЯТ КАКВИ ДРЕШКИ ДА ИМ ИЗБЕРАТ

  • 16 663
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 356
Ние ходихме на консултация, бебка вече е 5,500 кг. и 57 см. Биха ни Пентаксима, нямаше проблем след това. Питам док. за топченцето зад ушето на главичката, каза, че това е лимфно възелче и докато е не по-голямо от грахово зърно, да не се притесняваме. На Александринка е колкото лещено такова. Мисля че naiema имаха подобно топче.

Благодаря ти много!Ние сме на доктор чак на първи април.Ще пиша какво са ни казали и на нас.Момичета,да ви питам за Пентаксима.На нас ни биха хипатитната на 04.03.,а се очертава Пентаксима да е на 01.04. - т.е.няма да има един месец между двете.Мислех,че не е проблем,ама прочетох,че трябвало да има най-малко месец между двете,а и също така Пентаксима да е от една партида.Аз мислех да купя едната само сега,но четох,че аптекарките съветвали да се купят и 4-те наведнъж.Чували ли сте нещо подобно?

# 241
  • Мнения: 387
най-накрая си имам боти...

ралче, мойта хубавица също ми виси от 13ч. на гърдите и ми се струва, че няма нищо, ама май само на мен така ми се струва...абсолютно ли си сигурна, че нямаш...тя може да реве от болка...провери я с кантар за да с сигурна...щото така от нерви и съмнения съвсем може да ти спре кърмата, а щом имаш желание, ще намериш и начин... Hug Hug Hug

пак исках още да пиша, ама пак забравих...

# 242
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте и от нас,

Честита месечинка на Кетерина-да расте здраво и щастливо бебе. Честити боти на щастливата мама.
Ралче, няблягай на соковете и буди упорита Peace
Мюрвет, браво -хубави новини Hug
Сетих се да ви питам, че някой спомена за гладене 1ironing-аз всичко на всичко гладих на малкия само първия път-честно казано забравих-такава лудница ми беше #Crazy, а вече не мисля и че се налага:)Вие гладите ли дрешките на вашите бебочета?
Поздрави от мен и Велики Преслав  Hug

# 243
  • Мнения: 429
Вие гладите ли дрешките на вашите бебочета?
Гладя, гладя...чак пушек се вдига #Crazy Бях решила да не гладя, наистина ми се струва излишно, но покрай проблемите на Петя с кожата започнах да гладя дрехите, а в пералнята освен пране с продължително изплакване, пускам и още 2-3 допълнителни изплаквания....Дано скоро ги преборим тези пъпки, че не ми се мисли  #Cussing out

# 244
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте и от нас !
Момичета, вие направо ме смайвате с каква бързина изписвате темите . Браво! Кога ви остава време не знам, явно аз не мога да се организирам. А и пак съм с двете диванета в нас. И като не се занимавам с едното , се занимавам с другото.
На Явката коликите сякаш му понамаляха вече и е по-спокоен. Във вторник бяхме на консултация, пак е наддал с 1 кг и 2 см. Сложихме Пентаксима, не е вдигал Т .
И ние имахме един обрив, но само по бузките. Така и не разбрах точно от какво е.Изписаха ни едно кремче, с което трябваше да го мажа максимум 7 дена , но обривът му мина още на третия ден.
Гледам кафето обсъждате, аз от скоро взех да си позволявам по едно малко кафенце сутрин и да ви кажа не забелязвам да му се отразява по някакъв начин.
И понеже не успявам да ви изчета изцяло не разбрах на кой сериал сте фенки.
Мислех още да пиша , но вече не се сещам какво .

# 245
  • Мнения: 104
Привет и от нас. Руже радвам се че на малкия сладур са му намалели коликите, но не се успокоявай много. Аз мислях че нашите съвсем ги няма, понеже седмица-две изобщо не се е гърчила. Ама ела да видиш от 3 дена какво става. Напъва се, напъва се червена става цялата и като пръцне се успокоява малко. И пак почнахме с капките.
Аз друго исках да питам. Възможно ли е на тази възраст ( 2 месеца и малко ) да ни никнат зъби newsm78   Аз мисля че е мнооого рано, но цялата се плюмчи, плаче, не иска да яде. Днес е яла всичко на всичко 320гр от 9ч насам, което за нея е много малко. Днеска цял ден ми е в ръцете, не иска да спи и преди час я приспах дано поспи малко, че и тя се поумори.
Нямам много време да чета и пиша за това ще честитя на всички, които имат повод - месечинки, рожденни дни и най-вече честита ви първа пролет.   bouquet

# 246
  • Мнения: 524
naiema , аз знам, че между ваксините трябва да минат поне 30 дни, но не съм чувала да се препръчва закупуването на Пентаксима от една и съща ваксина, но нека и дгурите мами да кажат.

Аз също гладя всичко, но простоми доставя удоволствие да го правя, а и по-добре изглеждат дрешките като са изгладени. А прди хич недолюбвах това занимание  Mr. Green...

За пъпъчиците - като се появят по бузките мажа с Елоком и минават за ден, два.

ivenceto25 и Александрина плюмчи, но си мисля, че не са зъби, макар че мисля да питам док.


# 247
  • София
  • Мнения: 3 249
Браво, браво, колко позабравени дружки се включиха тези дни Simple Smile
Ивенце, бе то е възможно, но не е задължително да изникнат веднага зъбите. Хриси почна да се плюнчи от втория месец, а първия зъб изби на 10 месеца.
Ох, ставам, че тия Коли ми излязоха на пъпа, за втори път за днес #Cussing out

# 248
  • Мнения: 30
И на мен не са ми казвали, че Пентаксима трябва да е от една партида.  Rolling Eyes Знам, че трябва да има 30 дни между трите Пентаксима.

И аз все още гладя всичко, ама щото ми е кеф да ми е изгладено, а не толкоз поради другите там съображения.
И на нас ни излизат пъпчици около устата най-вече и педи естествено каза, че от храната било. Глупости, аз като ям едно и също 3 дни и той един ден - има, друг ден - няма. Мажа ги с Бочко и изчезват за часове, та едва ли е алергия.

Ралче, не се шашкай, ще дойде кърмата. Слагай я на гърдата, течности и почивка и ще видиш, че пак ще дойде. И аз имам такива дни много често, ама вече свикнах и все се успокоявам, че на другия ден ще е ОК и действително после буквално руква изведнъж.

Лорини, честити ти боти, със здраве да си ги носиш!

ivenceto25, и Никола се плюнчи много, ама май не са зъби.

# 249
  • Мнения: 31
Доника, аз пък не съм те гледала! smile3518 Защо не ни каза предварително да се заредим пред тв-то, щях да се жертвам да ги изтърпя двете кокошки, че не си падам по тях иначе. Тъкмо нещо ми стане интересно и те изкудкудякват, прекъсват си събеседника че нямало време, пасле самите те кудкудякат сума ти време и минават на някаква друга тъпа тема. Предварително се извинявам ако сред вас има техни фенки, просто за мен е такава ситуацията.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 19:45 от Angelviolet

# 250
  • София
  • Мнения: 3 249
Angelviolet,  това беше още през януари http://btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi?section_id=209&video_id=9909  Wink
Бели Ружи, 1001 нощи по Нова зяпаме Joy
Ох, изпратих Бате на гости на баба, че ако бях изгледала за 3-ти път Колите, щях да полудея...То и да го гледаше, но важното е да е пуснат филма.
А как ми се яде месооо. Изпитвам вълчи апетит днес и дори поръчах на мъж ми да мине и да вземе една мешана скаричка от една квартална кръчмичка Simple Smile Тоя дребния ми източва силиците и явно затова...Айде сега и той се размрънка - празно няма  ooooh!

# 251
  • Мнения: 63
И аз да се запиша, скоро не съм  Laughing
Изкъпах и нахраних малката, а сега е ред на баткото.
Аз също гладя всичко ( то и на Гого гладя нещата и то, защото така са ми по- хубави).
Анастасия също има една малко бучица на едното рамо и аз мисля, че е лимфен възел. В понеделник на консултацията ще питам.
За ваксините знам, че е хубаво да има 1 месец между тях. Февруари нали беше по- малко дни и затова на консултация ще ходим не на датата ни ( 19), а на 23 - понеделник.
 Ох, затварят ми се очите и ще взема да лягам заедно с баткото.
П.С . Днес гледах " Странният случай с Бенджамин Бътан", хареса ми. Вие гледали ли сте го?

# 252
  • Мнения: 104
И аз гледам 1001 нощи. Много готино сериалче.  Peace Даже понякога ако не съм го гледала в 13ч, после като се храним сутринта го пускам да го гледам. Интересно филмче. Не е като ония венецуелски бози. Хайде отивам да храня бебка, че така звучно мляска залъгалката, че и вие може да я чуете чак  smile3504

# 253
  • Мнения: 61
   Аууу Доника, ние с теб се в една категория май, поименно тежка. Много интересно шоу, ама тоя Иван не ме кефи, от де ти го лепнаха. А това дето го разправят за злоядите деца е напълно вярно, моята братовчетка (тази от която на всички ви е писнало, а не другата, за която съм споменавала само веднъж) така лъже нейния син.

 ivenceto25, действително не е венецуелска боза. Това е турска боза, а както знаем те са изобретили бозата.  bowuu

 Абе Краси ми направи един жесток номер, заспа тотално непробудно. Днеска нещо му беше буден ден, та чак в девет и половина заспа, ама е заспаааааал, няма мърдане. Жал да го будя за къпане. Дали да не го оставя така, а утре сутрин да го къпя и преобличам? Какво ще кажете, ще стана ли по-лоша майка отколкото вече съм ако изпусне баня един ден?

 Ето ви нещо да се забавлявате:
http://www.youtube.com/watch?v=Y2VQjEyD7kI

# 254
  • Мнения: 30
Споко бе Иники. В Германия по веднъж в седмицата ги къпят децата, па нищо им нема. Що да го будиш ПреКраси.

Общи условия

Активация на акаунт