Бебевалежът почна вече и всяка от АПРИЛките ще гушка скоро своето човече!

  • 16 521
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
very nice  bouquet  bouquet  bouquet страхотна си ,както винаги!
Дано е много късметлийска темичкта,че се започна с бебепоказването:)
Олче, мила ,много неприятна история.Дано никога не се повтаря  Praynig.
А иначе снощи с хорАта бях трудна за обяснение,хаххаа,ако някой ме гледаше отстрани .....щеше да е безмълвен.
atlantica,  Hug дано бързо се оправиш
 Praynig Hug Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

При мен още няма нищо ново. Оставам в очакване .

# 16
  • София
  • Мнения: 243
Pystroo4ka май имаше предвид Атлантика Laughing,а не мене.
Атлантика да се оправяш бързо ,че то време не остана.  bouquet
Мамочка аз миналия път си бях с планово секцио,но не са ми слагали катетъра преди упойката newsm78 #Crazy Thinking.даже не съм разбрала и че ми слагат,чак като ме преместиха в реанимацията.

# 17
  • Мнения: 13
ЕХЕ ЧУДЕСТНО ЗАПОЧВА НАШАТА НОВА ТЕМИЧКА!
Риванова честит ти малък мъж! Да ви е жив и здрав и много да ви радва и на теб леко и бързо възстановяване!

Ние днес ще ходим при док да ни види как вървим за сега нямам оплаквания освен редовните с подуването на краката и ръцете, обаче малко остана и се надявам скоро вече да се отарвам от тия екстри ооо забравих да кажа и многоо ми е горещо направо ще откача Joy
Забравих да благодаря на Вери Найс за прекрасната темичка и на Чоколина за името   bouquet

# 18
  • Мнения: 568
very nice    bouquet за новата тема.Не исках да пущам аз ,че съм от първите и в очакване и знам ли.Пък тук се очертава голямо вписане вече.
rea1 бебецъфтежа е много добро предложение за пролетта newsm10
*dessi* страхотен мечо!
atlantica бързо да оздравяваш !
magdalena.savova ти още ли си тук Hug
Подарявам на всички ви цяла поляна с детелини и късмет

# 19
  • Мнения: 8
хаха тук съм ,Дени[/b
Моя малък човек,точно сега реши да се окроти:)
П.С все забравям да допълня ,че малката ти дама е мноооого сладка:)

# 20
  • Варна
  • Мнения: 46
Риванова честит ти малък мъж! Да ви е жив и здрав и много да ви радва, на теб леко и бързо възстановяване и скоро да се гушкате заедно у дома!

# 21
  • Мнения: 568
Маги благодаря ти.
А аз под секрет да ти кажа и аз вече тръпна в очакване за моя малък човек,който така двее и хич не се е кротвал Simple Smile

# 22
  • Мнения: 137
Честито бебче  Риванова  Hug newsm44 newsm44 нека расте живо здраво и послушно дете и много да радва мама и тати

very nice мила благодаря ти за прекрасната тема  Hug надявам се да се изпълни забързо само с хубави новини  Praynig  Hug

takuzi  за стягането на корема няма нищо страшно и аз го имам  Peace от доста време насам поянкога се появаява за няколко дни и после изчезва  Hug

# 23
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА РИВАНОВА! ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И ДА НОСИ МНОГО РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ!
 newsm44 newsm44 newsm44 smile3501 smile3501
Толкова се въодушевих!Ама ще трябва да стискам кълки до поне до началото на април.
на мамите с болежки- да оздравяват! Peace

# 24
Оле много е хубава темата.Grinning благодаря ти за милите думи.Дано да е така,че са ме хванали едни притеснения...

# 25
  • Враца
  • Мнения: 2 225
здравейте и от мен!
 първо да честитя на мама рриванова мъжкото бебенце и да им пожелая щастие и късмет, да порасне бебчо голям и здрав и да е опора и щастие за мама и тати!!!! Hug Hug

аз тази нощ имах една кратка но болезнена контракция, целия корем. болеше силно, като крампа.
не толкова че се изплаших че раждам, колкото си дадох сметка че сега съм много навита за нормално раждане и всичките му хубости, ама като дойдат часове наред такива че и по-болезнени контракции, и то през няколко минути, няма да съм толкова смела.
почнах да се настройвам за секцио, макар че досега категорично не исках- чувала съм че от тази операция при 90 процента от случаите е по-бавно възстановяването отколкото при нормално раждане, та кел файда че съм си "спестила" няколко часа болки, като после ще ме боли няколко седмици...
ох, вече незнам.
хем ми тежи шкембето и искам да раждам че ми писна, хем не съм готова.
хем искам вече да отслабвам и да се върна към нормален начин на живот, хем после се сещам че след раждането животът ми ще е всичко друго, но не и същият както преди да забременея...
абе много неща ми се въртят в главата и да ви кажа нещо не мога да се радвам на събитието, притеснена и напрегната съм.
а това не е добре.
я си признайте кои от вас са като мен, че да не се чувствам толкова луда.

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте , не съм писала до сега,но ви следя редовно  Simple Smile  очакваме нашето бебче за 2 април  newsm76 ,имам толкова въпроси  и се опитвам да прочета каквото мога в интернет за да знам какво да правя като се появи бебето.Много се радвам за всички които вече гушкат своите бебенца ,и пожелавам на всички останали които чакат Господ да им даде живи и здрави бебенца!!! yes

# 27
  • Мнения: 110
Честито бебе на Риванова - нека да расте здрав мъж за родост на мама и тате, а на мама пожелавам бързо възстановяване  bouquet
Ех, започна се момичета  bouquet  bouquet  bouquet
Олче аз също от време на време изпитвам такава болка и ти съчувствам искренно. Малко остана ще стискаме със зъбки Hug
Маги - много си нетърпелива за  срещата с идеалния мъж, не знам дали знаеш, но жената открива идеалния такъв само когато го роди Laughing
petjoff - не мисля че си луда, всяка от нас се притеснява и вълнува от срещата с новото,  с нейзвестното и най-красиво събитие в живота на всяка от нас. При първото ми раждане не ме беше страх от самото такова а от неизвестността, но при срещата с човечето забравяш всичко- болка, страдание и страх /които в никакъв случай, не са нетърпими/ Така че сега мисли позитивно и чакай с  нетърпение срещата  bouquet Прегръщам те силно лудо майче Laughing

# 28
  • Мнения: 2 090
П.С все забравям да допълня ,че малката ти дама е мноооого сладка:)
И аз се каня да ти кажа същото откакто си актуализира подписа с нови снимки Heart Eyes
Между другото ако успея да изровя една моя снимка като малка,ще ти я пусна на лични,намирам ужасна прилика с дъщеричката ти(същото изражение имам като нейното на лилавата снимка Flutter)

lina10 ,добре дошла  bouquet.Присъединяваш се към нашия отбор в най-хубавата част Grinning Party!

хем ми тежи шкембето и искам да раждам че ми писна, хем не съм готова.
хем искам вече да отслабвам и да се върна към нормален начин на живот, хем после се сещам че след раждането животът ми ще е всичко друго, но не и същият както преди да забременея...
я си признайте кои от вас са като мен, че да не се чувствам толкова луда.
Не знам дали има някой който не е така Laughing.Всичките сме си лудички,то това са си част от симптомите на бременността,още повече на предстоящото раждане Crazy

# 29
  • Враца
  • Мнения: 2 225
ола, десси   Hug Hug

опитвам се да сам позитивна, ама много бързо ми минава и страхът избива.
дано да се оправя, че следродилната депресия май не ми мърда.
 и аз не се харесвам така, по принцип съм усмихната и винаги положително настроена, а сега... тия хормони направо ми...

Общи условия

Активация на акаунт