За сестра ми

  • 3 291
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
А знаеш ли колко е гадно наистина да те крадат.Лично сме го преживели.В магазина,работника ни крадеше.Затворихме си очите веднъж,два пъти,накрая си призна,разрева се,чичо му го карал...Какво да го направим?Естествено,че се разделихме с него.

# 46
  • Мнения: 7 723
А знаеш ли колко е гадно наистина да те крадат.Лично сме го преживели.В магазина,работника ни крадеше.Затворихме си очите веднъж,два пъти,накрая си призна,разрева се,чичо му го карал...Какво да го направим?Естествено,че се разделихме с него.
Добре, че не е бил бременен ooooh!
 

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 16:55 от Милко Калайджийовица

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Съжалявам, че така се е получило със сестра ти Sad. Смятам, че най-добре ще е да се обърнете към адвокат, а междувременно ти би могла да надзърнеш в закованата тук тема за "Майчинството счетоводно" по отношение на финансовата част.  Peace
Peace Peace Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 1 883
Нека сестра ти се обърне към адвокат по трудово право и да ги съди. В повечето случай присъдата е в полза на работника. Аз миналата година спечелих едно трудово дело, но се проточи повече от 1.5 година.

Лека бременност на сестра ти.

# 49
  • Мнения: 468
А знаеш ли колко е гадно наистина да те крадат.Лично сме го преживели.В магазина,работника ни крадеше.Затворихме си очите веднъж,два пъти,накрая си призна,разрева се,чичо му го карал...Какво да го направим?Естествено,че се разделихме с него.
Много съжалявам, за това, че са ви крали! Темата обаче не е за това. Да предположим, че потърпевшата е невинна до изясняване на случая (например да се включи сестра и) и да си говорим за това, какво може да предприеме за да облекчи положението си.

# 50
  • Мнения: 468
Вече е ясно, че си много духовита, за това поне никой не спори.

# 51
  • Мнения: 3 268
Ако жената е невинна,наистина има много начини да докаже правотата си.Нека избере един.

# 52
  • Мнения: 1 512

Явно. Тука вече крими сериал се заформи, а тя не казва къде е истината. Да знаем кого да плюем-работодател или работник.

И кой крадец си признава newsm78.Има един лаф "Крадеца вика - дръжте крадеца".
 Но ако действително е невинна доста се е постарал работодателя да скалъпи тази история с уволнението и тримата свидетели.Не сме били там,не сме видели и следователно само може да разтягаме ластици надълго и нашироко.И излиза така че всяка страна е права за себе си.

# 53
  • Мнения: 1 107
Стана ми интересна темата- чета, чета и не виждам авторката й да се е включила отново newsm78
Ако все пак чете- моят съвет е  да се потърси адвокат и то веднага. Най малкото ще им даде професионален съвет и насока за по нататък...

# 54
  • Мнения: 4 292
Още като видях темата си знаех, че вече са се развихрили предположенията. Естествено, в негативна посока.
Аз си мисля така: Авторката със сигурност вярва в невинността на сестра си, иначе няма да иска съвет какво да прави, а ще си седи на задника и ще си трайка. Защото това обвинение си е вид излагация и не мога да си представя току така да се афишира с него.
Работодателят само я е уволнил, но без да повдигне обвинение, най-вероятно? Защо ли?
Аз ако съм, ще потърся адвокат моментално, без да губя време. На въпросните свидетели ще е добре да се припомни, че да лъжесвидетелстваш е вид престъпление. Тогава може и друга песен да запеят.

# 55
  • Мнения: 254
 Съжалявам че не писах.Нямах нет.Не успях да ви изчета всички за което се извинявам.Благодаря за съветите.Сестра ми нищо не е откраднала!!!Обвинена е че прибирала бакшишите на работниците което е долна лъжа и много хора могат да го потвърдят!Ставаше въпрос за последния й болничен-който работодателите й не приеха.За адвокат нямаме средства за съжаление Embarassed Ще търсим фирма където да се осигурява.
 Още веднъж Ви благодаря за съветите   bouquet

# 56
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Съжалявам за сестра ти,като нямате пари в момента, може да се договори с адвоката след като мине делото да му плати.Ако успее да осъди фирмата,те ще поемат разходите по делото ако не се лъжа newsm78.Консултирайте се все пак.Успех и лека бременност на сестра ти

# 57
  • София
  • Мнения: 325
Според мен инспекция по труда трябва да извърши проверка. Пък и тя може да подаде жалба в прокуратурата за клевета и накърняване на достойнството и те ако решат ще повдигнат обвинение и ще се назначи служебен адвокат. Бих се обадила и на някое предаване, Господари на ефира например. Ако съм аз ще се боря до дупка, за да се установи истината!

# 58
  • Мнения: 2 015
Ама и тоя шеф, защо не се е сетил да я уволни преди да разбере, че е бременна и след като е знаел че краде newsm78.Сега, то на него му е угодно Rolling Eyes.
Според мен е по-добре да си намери нова фирма, за да се осигурява и да не си трови нервите, че сега най-малко това и трябва Peace.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 260
Зу, не е необходимо да разполагате с финанси. Обърнете се към съответните органи. Момичета тук са доста компетентни и могат да ти дадат съвет.
Не оставяйте да им се размине. Никой няма право да се гаври така с жените бременни или не.
Направете всичко което трябва да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт