Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 24!

  • 13 131
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 233
Само аз ли не го пия този магнезии, да взема да си го самоизпиша?

# 241
  • Мнения: 18
позаинтересувах се малко
май схванах но не мисля че имам голяма проблем иначе доктора щеше да ме предупреди най- малкото за правенето на секс  Tired

# 242
  • Мнения: 1 240
Само аз ли не го пия този магнезии, да взема да си го самоизпиша?

И аз, спокойно. Не си го самоизписвай!  Laughing

Днес си чух резултата от втория БХС - всичко е наред според него. Чакам ФМ в средата на април.

# 243
  • София
  • Мнения: 791
Zvezditza защо да си самоизписваш лекарства? От къде си убедена,че имаш нужда от това, което пият другите? Аз пък не само,че не пия магнезий, желязо и ..., ами едва от вчера започнах с витамините. Може би нямаш нужда,лекаря ще ти каже, питай него на прегледа,изследванията ти изискват ли нещо да пиеш?
на мен ми казаха, че е нормално за бремените да са анемични, а при мен изследванията сочат, че даже ставам за кръводарител! Simple Smile

# 244
  • Мнения: 18
giuli и на мен така ми казаха химоглобина ми е 132
твоят колко е

# 245
  • Мнения: 233
И моите изследвания са добри, препоръчами ако искам витамини и желязо. Миналата бременност я изкарах без магнезии и желязо. Но като чета що народ пие магнезии, си викам да не съм само аз без магнезии.

# 246
  • София
  • Мнения: 791
somsy сега съм на работа и няма как да погледна,ако са ми преснимали ще видя ,че изследванията ни стоят в досието в клиниката,но в неделя като се върнем в София
Преснимах и аз за брак,значи трябва да имам копия на хемоглобина. А Васермана какво значи Кръвна група ли?

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 14:37 от giuli

# 247
  • Мнения: 18
ок
Моите изследвания са си в мен
Още повече че си ползвах васермана за медицинското за стъпване в граждански брак  Whistling
И то било предимство да си бременна когато сключваш гр. брак в психото не ми взеха и лев за това

# 248
  • София
  • Мнения: 2 687
Мерилин, аз имам понякога вечер, но не се сравнявай с мен, понеже ноември месец от някакви профилактични в службата ми откриха синусов ритъм, тахикардия, един вид, че ми прескачало сърцето.
Ходих с холтер 24 часа - една джаджа дето прави запис, и ехография ми правиха, но нищо обезпокоително Слава Богу.
Няма лошо да си направиш една консултация да си по-спокойна, на мен ми казаха, че с напредването на шкембака може да се учести, та най-много още един холтер да ми направят.

Маник, мисля че е напълно нормално, най-вероятно няма да е до края, а от време на време.

Ice Queen, дано лесно го извадят тоз зъб. И дано по-бързо го изклекуваш другия проблемос.

Пепеджинс, не си ли е модела на обувките такъв? Или само аз така си мисля  ooooh!

Калинче, направо ме разби с това пране. Това си е то да си бременна  Wink

Звездице, и аз не го пия... поне засега.

Момичета, кажете ми ще си правите ли трета ФМ? Не съм търсила много инфо за нея, може би трябва по-подробно инфо да потърся.
 

# 249
  • Мнения: 60
Сънчо от лекаря който ми прави ФМ на мен разбрах че 1-та и 3-та са най-важни.............

# 250
  • Мнения: 521
Звездичка, и аз не го пия. Радвай се, че не ти се налага  Praynig
Колкото по -малко лекарстра, толкова по-добре.
Похвалих ли се, че си поръчах легълцето  newsm78 Малко ме гони склерито  Mr. Green
Аз съм във вторник на доктор, дано да каже, че всичко е ОК и да тръгвам за БГ.
Мъник, къде ще пътуваш, много ли е далеко? Притесняваш ли се? Ти пита ли доктора си? Мен много дълъг път ме чака  Shocked

# 251
  • Мнения: 2 374
somsy сега съм на работа и няма как да погледна,ако са ми преснимали ще видя ,че изследванията ни стоят в досието в клиниката,но в неделя като се върнем в София
Преснимах и аз за брак,значи трябва да имам копия на хемоглобина. А Васермана какво значи Кръвна група ли?
Васермана се използва за диагноза на сифилис и няма нищо общо с кръвната група.Нея отделно,ако не я знаеш трябва да я изследваш.

# 252
  • София
  • Мнения: 791
Мерси Биа,все не мога да ги запомня,хубавото е че имам такива изследвания.

# 253
  • Мнения: 1 240
Сънчо от лекаря който ми прави ФМ на мен разбрах че 1-та и 3-та са най-важни.............

Само да вмъкна, че според мен 2-рата също е много важна, защото се прави оценка на органогенезата. При всяка една ФМ се гледат различни неща, така че е най-хубаво да се иде и на трите.

# 254
  • Мнения: 9
tracy_t А в сравнение с тебе аз почти няма да пътувам Simple Smile Само до Трявна отиваме за почивните дни и даже няма аз да карам колата  Grinning Но като бях на лекар тази седмица , тои каза , че бременноста ми е като по учебник и няма от какво да се притеснявам. И все пак с този кръст ..малко се шашкам. А ти и ще шофираш ... .Но поне ще си дойдеш в БГ Simple Smile)) И все пак внимавай, особенно тук ..всички карат като луди.
Ние мислим май месец до Гърция да пътуваме  Grinning Ама къде с почивки, къде с лежане, ще стигнем до там каквото ще да става Simple Smile вече така си мечтая да заминем Simple Smile
Сънчо Те даста често бъркат като я поставят тази диагноза / че прескача сърцето /. Мен също ме бяха стреснали, а се оказа, че на първият преглед просто съм била превъзбудена и притеснена  Shocked
Zvezditza Uranova Яяяя ама как ще си изписваш сама лекарства, пък били те и безобидни  Shocked Недей така.

Общи условия

Активация на акаунт