Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 24!

  • 13 154
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!

Вчера бях на лекар и май ще си имаме момиченце, не е 100% сигурно още, но поне тоzи път каzа някакво преположение, досега не искаше лекарката да каже нищо. Каzа че следващия преглед пак ще се огледа, но аz си мисля че щом досега не се е видял пенис, zначи няма (е поне на мен така ми се иска  Simple Smile).

Отивам да ви раzгледам коремите в албума, че видях доста са качили откакто последно го раzглеждах.

# 226
  • Мнения: 34
manik и аз съм с болки и ме карат да лежа повече, ако имаш възможност прави го. За пътуванията... ooooh! чудя се след някой друг месец дали ще се събирам зад волана...опцията със седалката по-назад не върви при мен, защото са ми къси краката hahaha
 леле ако знаете колко съм оглупяла... Вчера прострях прането, пристига таткото и казва :"Браво пиле ама нямаше нужда! " и започва да го събира и пъха обратно в пералнята  Shocked... "Просто не сме пускали пералня!" АУУУУУУУУУУУ! как не ми е направило впечатление, че дрхите са мръсни и сухи!!!!

# 227
  • Мнения: 3 372
Връщам се от лекар и микробиологията не е добра, има единични трихономи и единични левкоцити та лекаря ми изписа трихомонацид Tired Аман от тея гадини, сто пъти ги лекувам вече Tired А зъболекаря....ходих, проми ми зъба, с триста зора от отлепи от бузата и добре че имам снимки при нея та ще се консултира с още един зъболекар и ще ме викнат да го вадим Peace Дано по-скоро се свърши с тоя ад Praynig Каза че няма проблем за упойките, вече не съм била в проблемите първи три месеца, тъй че всичко ще е наред Praynig
Мерси за стиснатите палци Hug  bouquet

# 228
  • Мнения: 115
Здравейте на всички!
Следя ви редовно, да не мислите, че съм се затрила някъде.

Аз съм от тези дето пият магнезий. Веднага ми подейства, ама ей едвам го пия, много ми са ганди тия хапчета. Да питам по колко пиете. На мен ми изписаха по 2 на ден и се чудя дали не са много и да не ги намаля на 1.




# 229
  • Мнения: 4
Такааа, раzгледах ви  Simple Smile. Smiley, tracy_t, Шайн, бе събрахте ми очите, то грам корем нямате  Simple Smile.

# 230
  • Мнения: 735
Момичета, в моя град няма никакво бельо за бременни!Направо се измъчих днес.Исках да си купя бикини, че моите вече ме стягат, ама няма.Освен такива като на баба ми. #Cussing outИ сутиени няма.Пробвах да си купя в един обикновен магазин за бельо сутиен без подплънки и без банели (че ме стягат и не ми е комфортно),ама няма.Знам, че няма как да ми помогнете.Просто исках да се оплача на някой, че да ми олекне.Ще търгна гола в най-скоро врем и ще съм атракцията на града. Joy

# 231
  • София
  • Мнения: 358
Здравейте на всички!
Следя ви редовно, да не мислите, че съм се затрила някъде.

Аз съм от тези дето пият магнезий. Веднага ми подейства, ама ей едвам го пия, много ми са ганди тия хапчета. Да питам по колко пиете. На мен ми изписаха по 2 на ден и се чудя дали не са много и да не ги намаля на 1.

Аз трети ден пия 3х2 хапчета + ношпа и още не са ми подействали. Току що се консултирах с АГ-то по телефона - каза че щом няма болки да не се шашкам и да пия така поне 1 седмица за да се натрупа и да ми подейства.
Колкото са ти изписали - пий си ги и не си позволявай сама да си ги намаляваш - само след консултация.

# 232
manik и аз съм с болки и ме карат да лежа повече, ако имаш възможност прави го. За пътуванията... ooooh! чудя се след някой друг месец дали ще се събирам зад волана...опцията със седалката по-назад не върви при мен, защото са ми къси краката hahaha
 леле ако знаете колко съм оглупяла... Вчера прострях прането, пристига таткото и казва :"Браво пиле ама нямаше нужда! " и започва да го събира и пъха обратно в пералнята  Shocked... "Просто не сме пускали пералня!" АУУУУУУУУУУУ! как не ми е направило впечатление, че дрхите са мръсни и сухи!!!!

 Joy Joy Joy Hug Hug Hug
И къде ти е акъла  newsm78
Дано само с веднъжда се разминеш Praynig Laughing

# 233
  • Мнения: 18
yana-sladurana 
Аз съм ползвала гинопеварил (дано да не съм сгрешила правописа на лекарството) преди година зареди бяло течение, помогна ми.
Преди около месец и нещо пак ми се появи такова течение и на 27.02. когато бях на ЖК доктора направи един бърз преглед и ми изписа гинопеварил 5бр. да ги почна на 16.03.
Между другото при тази проверчица доки видя, че шийката на матката ми е много къса и ми изписа и магнерот за 20 дни профилактично
 newsm78

# 234
  • Мнения: 439
 sosmy, точно за шийката на матката моят доктор ме праща и на втори специалист да пипне - слава богу не се налага есфиенция или серклаж. Направо си оттдъхнах.

slavena80, в Мол-а на Гео милев има :
на Anita гащи за бременни под корема и над корема - с полиестер и еластан - 22лв и стотинки струват
на Anita гащи за бременни обхващащи целия корем. Нямат размери, а са този, които носиш. Ако си М например си взимаш М
Има пак на тази фирма и гащи с прикрепен колан, но са към 50лв
На Canpol, само не ми ги отваряха са 6 лв и стотинки.





Има и сутиени, също и за кърмачки

Ако искаш - ще ти взема и ще ти ги пратя по куриер Hug

Мацки, кажете виждали ли сте някъде колелца за обувки, такива на които се возят децата - закрепят се към обувките.
Имати ли представа къде мога да намеря?
Мерси

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 19:45 от pepejeans

# 235
  • София
  • Мнения: 791
pepejeans  обувки на колелца гледах в МОЛ- а на Стамболийски, май беше в интер спорт,даже бяха сложили табела, че имат маратонки на колелца. Леле и такива щуротии ли ще купуваме един ден Shocked

# 236
  • Мнения: 3 372
pepejeans  обувки на колелца гледах в МОЛ- а на Стамболийски, май беше в интер спорт,даже бяха сложили табела, че имат маратонки на колелца. Леле и такива щуротии ли ще купуваме един ден Shocked
Снощи даваха по новините за тея маратонки с колелца как децата се пързаляли в училище и се почупвали Tired Даже незнам в кое училище май във Велико Търново са ги забранили, защото вече имало много инциденти  Peace

# 237
  • Мнения: 18
welldone 
Магнерот-а го дават 3х2 хапчета на ден
аз го пия също по 2 на ден и мисля че това си е съвсем нормална доза

# 238
  • Мнения: 18
sosmy, точно за шийката на матката моят доктор ме праща и на втори специалист да пипне - слава богу не се налага есфиенция или серклаж. Направо си оттдъхнах.

# 239
  • Мнения: 18
pepejeans 
Това не го разбрах много много, можеш ли да ми обясниш по-подробно

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт