за т.нар. тапа

  • 4 514
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Благодаря на всички . Аз в понеделник бях на лекар , бръкнаха ме с цел разкритие - 2 см. / лекаря ми каза че ми е отлепил мехура , което незнам какво означава , но ми каза че до няколко дни трябва да родя/.Имам болки в кръста и корема от два дни , но не са през точно определен период , както трябва да бъде. Embarassed

# 16
  • Мнения: 656
При мен падна седем дни преди да родя.
Успех и леко раждане.

# 17
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Да това е т.н слузеста запушалка.Моята падна и на следващия ден родих Peace

Леко раждане. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 23 096
И за мен това си е жива тапа  Mr. Green  Peace
Леко раждане ти пожелавам и здраво бебе  Hug

# 19
  • Мнения: 566
Поздравления това е тапата,скоро ще гушкаш малкото човече,аз и при двете си бременности след като ми падна тапата след около 3 часа ми почнаха и контракциите.Леко раждане  bouquet

# 20
  • Мнения: 185

Само за инфо - моята тапа падна чак в болницата, на най-добрата ми приятелка - две седмици преди да роди.
Леко раждане  Hug

# 21
  • Мнения: 1 767
при мен в продължение на две седмици някъде преди раждането няколко пъти ми "падаше тапата" - безцветна, като желе, всеки път си мислех, че ей сега се почва раждането. Когато влязох в болница за преносване, ми направиха отлепване и тогава вече наистина падна тапата - беше много по-голямо количество и червено-кафява на цвят

# 22
  • Мнения: 219
тапата е, и моята беше нещо подобно, не е задължително да е кафеникава. Три дни след като падна родих.
Леко раждане  Peace

# 23
  • Мнения: 194
Kmirka, Успех  bouquet
Ясно вече че е тапата, явно скоро ще гушкаш бебче - щом вече и разкритие 2 см и контракции и болки в кръста имаш - всичко е налице Peace, леко раждане и да кажеш после как е минало  bouquet

# 24
  • Мнения: 96
Това е - тапата е , а и имаш разкритие - браво Heart Eyes
Очаквай скоро да си гушкаш малкото слънчице Hug Heart Eyes
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 5 026
При мен беше нещо кърваво. без слуз.
Леко раждане

# 26
  • Мнения: 3 092
И моята падна сутринта преди да родя .Беше розова и слузеста както описваш и ти .
Леко раждане и здраво бебе !
Ще чакам включване и снимки ! Grinning

# 27
  • Мнения: 666
Определено е тапата...моята падна 5 ч преди да рося,но при повечето мами пада няколко ден апреди да родят(впрочем и моята беше белезникава на цвят) Peace Пожелавам ти леко раждане и да се похвалиш Hug

# 28
  • Мнения: 74
на мен вчера като бях на преглед ми казаха че имам 2 см разкритие,след което като се прибрах и отидох до тоалетна видях нещо бяло като бяло течение но по гъсто възможно ли е това да е била тапата.  newsm78

# 29
  • Мнения: 3 268
Да,това е тапата.Мисля,че до утре ще имаме нова мама.Успех,миличка! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт