Какво мислите за Мишел/Кристин?

  • 5 213
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 3 372
Още едни глас за Михаела и Кристина Peace Другите ми звучат много чуждоземски Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
На мен Мишел ми харесва Simple Smile
И Кристин е хубаво.

Не мисля, че звучат префърцунено  Simple Smile

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 337
и двете имена много ми харесват Peace

# 34
  • Мнения: 1 569
Момичета много ви благодаря за откровените мнения Simple Smile Радвам се, че на повечето от вас им харесват имената, особено Кристин! Simple Smile
Съгласна съм, че живеем в Бг и името не трябва да е 'префърцунено', но същевременно моето мислене е малко по-различно без да влизам в подробности Simple Smile Искам име, което е РАЗЛИЧНО от масовката и което да звучи добре и в чужбина, където имам намеренич отново да поживея в недалечното бъдеще!!! Както писах и в началото, Михаела и Кристина са вече твърде често срещани. А за момче Кристин? Е това ме уби наистина, никога не съм го чувала/познавала, а съм живяла много години в англо-говоряща страна, където поне там би трябвало да съм срещала мъж Кристин, ако съществуваше. То по принцип разбира се, че всичко е възможно, хората си кръщават детето и "Жартиерка" или "Жорислав", но... това си е тяхна работа Simple Smile

Още веднъж мерси Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 25 242
А не, не, чакай малко. Името Кристин си е женско в чужбина. Как ще го срещнеш като мъжко в англоговоряща страна? Казахме, че в България се среща като мъжко, тук женският вариант е КристинА.

# 36
  • Мнения: 636
Да, както например Мариан и Даниел са женски имена в чужбина, тук са мъжки  Grinning

# 37
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Именно.

# 38
  • Мнения: 4 555
Щом смятате да живеете в чужбина, Кристин е много по-добър избор от Мишел.
Иначе по аргумента с прекалената популярност, според мен където Кристина, там и Кристин, разликата не е чак толкова голяма.

Франческа, по-добре Кристин, Симона е просто  Sick

Общи условия

Активация на акаунт