По какъв начин родихте бебчетата си?

  • 14 438
  • 357
  •   1
Отговори
# 105
  • Нови искър
  • Мнения: 253
Нормално Simple Smile

# 106
  • Мнения: 3 932
Нормално раждане...

# 107
  • Мнения: 163
Родих нормално и пак бих родила нормално, не е болка за умиране. Simple Smile Леко раждане.

# 108
  • Мнения: 54
Нормално дълго и трудно но бързо забравих Laughing

# 109
  • Мнения: 125
Планирано секцио,и ако отново ще раждам ,пак ще искам така да родя Wink

# 110
  • Мнения: 189
                                          Родих със секцио с епидурална упойка.Така се наложи заради увита пъпна връв.
                                          След като премина упойката имах наистина ужасни болки но ми дадоха успокояващи.
                                          Запо4нах да ставам на следващия ден и след седмица ве4е можех да се движа нормално.
                                          Разбира се без да се натоварвам.Мисля 4е е важно да станеш на крака колкото се може по бързо.
                                          Леко и безпроблемно раждане  Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 2 508
Родих със секцио.

За болката - такова нещо НЯМА. Въобще не боли. На мен ми биха и морфин с упойката, така че това предполагам доста е смекчило нещата първите няколко часа... После само две свещички Индометацин и това беше. Усещането е много лека, тъпа болка и то само като напрягаш коремните мускули. Ставането никак не е страшно. Аз очаквах сълзи, подкосени крака – нищо подобно! Просто малко те дърпа и това е. Аз започнах да си мърдам краката и да се обръщам, веднага като ме пусна упойката, може това да е помогнало. И изпих 3 литра вода... На втория ден си ходех и си вдигах бебето и си се навеждах, все едно не съм оперирана. Да ти кажа честно, като чух една родилка как крещеше, бях благодарна, че не съм минала през това. Тя пищеше все едно я колят...на живот и смърт.

Две седмици след секциото си изчистих къщата отгоре до долу, един месец след това все едно не бях оперирана. Всъщност още на първата седмица нищо ми нямаше.

# 112
  • Мнения: 111
Започнах нормално, но след 12 часа мъки и никакъв шанс да излезе се наложи секцио по спешност. Следващият път пак бих опитала нормално  Peace

# 113
  • Мнения: 1 674
Peaceи аз така .И двата пъти

# 114
  • Мнения: 153
Секцио по медицински причини

# 115
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нормално  Peace

# 116
  • Мнения: 52
планирано секцио с месна упойка в селена.много леко,много безболезнено и бързо се възстанових.за около 10дни.и второто бих родила така.

# 117
  • Мнения: 830
нормално

# 118
  • Мнения: 681
Секцио-не се притеснявай,няма нищо страшно  Peace

# 119
  • into the blue
  • Мнения: 771
Родих нормално.Моята кръстница е като твоят случай и не е имала проблеми.
Леко и безпроблемно раждане ти желая!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт