По какъв начин родихте бебчетата си?

  • 14 430
  • 357
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 487
нормално

# 91
  • София
  • Мнения: 748
Родих секцо преди 6 седмици.  Болка нямах след операцията. 
И аз много се притеснявах преди да родя, но не се оказа толкова страшно.  На следващият ден от операцията станах, малко наболява, но не е лошо.  Всичко преминава бързо.  От понеделник започвам и фитнес, почти 7 седмици след раждането.  Така, че спокойно, всичко ще е на ред.

Какъв фитнес, бе жена! 6м. покой заради раната, може да получиш херния! И все пак всеки си решава сам!

# 92
  • BG
  • Мнения: 1 900
И двата пъти нормално.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
родих нормално,с болка ,но без усложнения,бързо се възстанових,много съм доволна.нямам търпение да повторя! Party

# 94
  • Мнения: 447
Родих нормално !

# 95
  • Мнения: 1 131
И двата пъти родих нормално.
Не се притеснявай за болката след секцио.

# 96
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
 Идвата пъти родих нормално. Втория път заради ниска плацента се очертавах да съм секцио , но в последния месец плацентата се намести и отново бях с нормално раждане.
Пожелавам ти леко раждане каквото и да е и бързо възстановяване след това!

# 97
  • Мнения: 16
Благодаря на всички МАМИ,отговорили на въпроса ми! Simple SmileКогато всичко приключи ще споделя преживяването.Късмет на всички ви!!!

# 98
  • Мнения: 108
И двете си деца роди нормално. Винаги съм си мислела да родя по този начин и според мен ако няма мед. показания за секцио, това раждане е за предпочитане,друг е въпросът дали повече боли-зависи. Успех на всички бъдещи мами!!!  Hug

# 99
  • Мнения: 184
И двете нормално  Peace №1 - 4кг, 53см; №2 - 3,450кг, 51 см.
Предимствата са по-бързо възстановяване на формата и прибиране на корема, по-бързо слизане на кърмата.
по-бързо влизане в ритъм мама-бебе.
Недостатъци - боли #Crazy
Успех!

# 100
  • Мнения: 439
И двете раждания нормално Peace

# 101
  • София
  • Мнения: 3 789
Секцио по мед. показания- проблем с очите

# 102
  • Мнения: 8
Първият път родих нормално.Вторият път-след 10 години се тръшнах за секцио-и аз не знам защо.Докторът ме убеди да родя нормално.Родих за 3 часа четири килограмово бебе.Доволна съм,че ме разколеба за секциото,ако не е нужно-нормалното раждане си е най-доброто.То и затова се нарича "нормално"де Grinning

# 103
  • Мнения: 317
секцио, неискаше да излиза ден и малко отгоре ooooh!

# 104
  • Разград
  • Мнения: 518
Планово секцио  Peace

Общи условия

Активация на акаунт