МАРТенски хлапета

  • 65 706
  • 556
  •   1
Отговори
# 480
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Флайбъл, и при нас голям зор за записване в първи клас. Уж срока е от 01.01.2012 до 31.05.2012, пък когато отидох преди 10-тина дена вече имаше доста записани деца. Директорката даже се опита да ме отпрати за след Нова година, въпреки че, сме с предимство защото живеем в квартала. Изобщо нямах възможност да претендирам за класна, стига ми, че го записах.

# 481
  • София
  • Мнения: 2 958
Ивап, и Дара не казва какво е станало. Понася наказанието и ....... така.

Ивап кога ти е термина?

Аз си мислех, че при нас са започнали от рано записванията за 1-ви клас /януари вече се договаряха майките с учителките/, а вие ме разбихте. Сигурно още от 15 септември е започнало записването.

# 482
  • Габрово
  • Мнения: 2 548

30 януари, живот и здраве.

# 483
  • Мнения: 20
Флайбъл и ivap, в кои училища записахте децата си за първи клас толкова рано? Във всички училища ли записването е сега, против официалните срокове?

# 484
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Флайбъл и ivap, в кои училища записахте децата си за първи клас толкова рано? Във всички училища ли записването е сега, против официалните срокове?

В Казанлък и Габрово. На всякъде май е различно. В темата за Предучилищна - набор 2005 г. момичетата споделят, че в някои от софийските училища записването започва от февруари.

# 485
  • София
  • Мнения: 2 958
Миналата година в на Дара училището уговорките с учителките започнаха януари месец. Аз се сетих април месец и беше голям зор да е при желаната учителка. Моя съвет е да ходите по-рано в училищата и да говорите директно с директорките, а не да се занимавате с обявените срокове.
Успех на децата и дано попаднат при най-добрите учители   bouquet

# 486
  • Мнения: 1 722
Здравейте и Честита Нова Година! Отдавна не съм писала, въпреки че колкото по-голям става Митко, толкова повече въпроси нахлуват в главата ми - все ми се струва, че не се справям добре с възпитанието му. Много стои на РС и на ТВ - с часове  Crazy, отговаря на мен и на баща му като му направим забележка ... иначе е много добродушен - не се кара и бие с децата. Много е горд, че ще си има братче и само ми говори как щял да му чете, да го учи да играе на Плейстейшъна  Mr. Green, изобщо ... засега не усещам ревност, но предполагам, че ще се появи с идването на бебето. Още си иска гушкане, глезене, хлапенце си е. Това е засега, ще гледам по-често да влизам, че се сещам от дъжд на вятър  Embarassed.

# 487
  • Мнения: 1 639
отговаря на мен и на баща му като му направим забележка ...

 Crazy И при нас е така.

# 488
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
отговаря на мен и на баща му като му направим забележка ...

 Crazy И при нас е така.



Ха, и при нас. А, като го помоля да направи нещо, обикновено казва, че не ни бил слуга  ooooh!.

Остана много доволен от изпълнителния дядо Коледа  Mr. Green. Получи и класическа китара, и на есен живот и здраве ще започва уроци. Голям мерак има, въпреки, че е предупреден, че е трудно и бавно, че трябва дисциплина,упоритост, и търпение ... Дано не се откаже.

# 489
  • София
  • Мнения: 2 958
Честита Нова година, момичета! Пожелавам ви много здраве и късмет на целите семейства! На бременните леко доизносване и безпроблемно раждане на живи и здрави бебенца!



Дара това "Да не съм ви слугиня?" го използва много често. Отговаря, прави се, че не чува и въобще пълен набор от инат  Twisted Evil Да са живи и здрави! Аз не съм отговаряла, но пак се мъчех да кръшна от неприятните занимания. Просто сега децата са по- отворени към света, а и има доста филми, които им дават лош пример  Mr. Green

Дара сега ни моли да я записваме на пиано. Много и харесва да се занимава с музикални инзтрументи. Дядо Коледа и донесе хармоника и главите ни са  smile3537 .

# 490
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честита Нова Година! Живи, здрави и щастливи!  Grinning

Хриси не отговаря, но много често се налага да казвам нещата по 3 и повече пъти за да бъдат свършени  Confused. И той като Мишо няма търпение да се научи да свири на китара. Другата седмица се надявам да мога да поговоря с педагожка да каже дали е удачно времето за започване. Голям мерак го гони, да видим. Говорим си че не става бързо, но колко е разбрал....
Пред ТВ и ПС стои много малко през делничните дни - такава ни е уговорката  Mr. Green. Събота и неделя е друга работа ако не сме навън, направо е прикачен за тях  ooooh!.

# 491
  • Мнения: 1 639
А, като го помоля да направи нещо, обикновено казва, че не ни бил слуга  ooooh!.

Още едно съвпадение. Laughing

# 492
  • Мнения: 1 722
Момичета, да ви питам за ваксината, която се поставя на 6-тата година ... ние още не сме я сложили  Embarassed ... синчето не ще и да чуе за боцкане ... до кога може да се сложи ... надявам се като изляза в болничен 45 дни преди раждането да успея да го убедя и да го заведа .. и още само ЛЛекар ли може да я поставя или педиатър? И трябва ли направление, ако решиш педиатър да ваксинира детето?

# 493
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Момичета, да ви питам за ваксината, която се поставя на 6-тата година ... ние още не сме я сложили  Embarassed ... синчето не ще и да чуе за боцкане ... до кога може да се сложи ... надявам се като изляза в болничен 45 дни преди раждането да успея да го убедя и да го заведа .. и още само ЛЛекар ли може да я поставя или педиатър? И трябва ли направление, ако решиш педиатър да ваксинира детето?

В имунизациония календар пише, че се поставя на 6-7 години. На 7 год. има и реимунизация за БЦЖ евентуално, след проба Манту, така че, ако много отлагате сегашната ще ви се натрупат 2 реимунизации /евентуално/ по-начесто. За мен е неприемливо.
Ваксините понеже са безплатни, се доставят на ЛЛ под бройка, по списък на децата на които се полагат и са му пациенти /според месеца, в който навършват 6 год./. Поне при нашия ЛЛ е така и той ги слага.

# 494
  • Мнения: 1 639
Ваксините понеже са безплатни, се доставят на ЛЛ под бройка, по списък на децата на които се полагат и са му пациенти /според месеца, в който навършват 6 год./. Поне при нашия ЛЛ е така и той ги слага.

И при нас е така.

Общи условия

Активация на акаунт