Искат ли ви пари родителите ви???

  • 6 828
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
   Свеки много обича ди и дават и да се грижат за нея , въпреки че не е пенсионерка. Така имам чувството че се чувства обичана , но мен много не ми си нрави това.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Не,никога не са ни искали.

# 62
  • София
  • Мнения: 8 932
И майка ми и свекърите все още работят. Не са ни искали пари, ние на тях също. Е, като се изключат няколко изцепки на свеки за екскурзиики, които бяха бързо попарени.

# 63
  • Мнения: 26
Не ,моите родители ще умрат от срам !

# 64
  • Мнения: 397
Само един път моите родители ми искаха пари на заем за 2 месеца. Ние обаче нямахме точно тогава в наличност и мъжът ми изтегли от кредитната си карта. А после лихвите си ги платихме сами. Не им казахме за това, за да не им стане неудобно. Иначе и свекърът ни е искал пари, като е закъсвал, защото понякога свекито му орязва квитанциите, а в тяхното семейство командва тя и тя изкарва парите.
Иначе не са ни искали пари, но причината може би, че и аз и мъжът ми работим, но заплатите ни са далеч по - ниски от на всичките тяхни.

# 65
  • някъде в прованса
  • Мнения: 28
Моите родители един-единствен път са ни попитали бихме ли могли да им помогнем. Това се случи когато преди точно 4 години поискаха на баща ми /Бог да прости/ 1300лв за поставяне на пейсмейкър, но до това така и не се стигна. Сега майка ми получава 150лв пенсия и й помагам всеки месец не с пари, а различни покупки. Свекър и свекърва ми не са искали пари, свекър ми получава много висока миньорска пенсия, да е жив и здрав. Но ако се наложи ще помагаме.

Общи условия

Активация на акаунт