Намаления и разпродажби Пролет-Лято 2009!

  • 55 376
  • 447
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 111
Момичета днес ходих и до МОЛа на Стамболийски - има все още намаления - на ризите има в някои магазини - ама са едни... не стават за строги костюми - само в единия имаше по добри.

# 436
  • София
  • Мнения: 3 524
ами не ме учудва че както казваш "не стават", магазините имаха сигурно месец намаления, нещата са се разграбили Simple Smile
то предвид времето, темата май трябва да се прекръсти на намаления и разпродажби есен зима 2009 вече  Laughing

# 437
  • Мнения: 1 986
момичета
търся си ризи за официални костюми с къс и дълъг ръкав - костюмите са строги , с рае с поли и панталони ! Купих костюмите - ризите не съм ! Имаше едни Анех не ги намирам на Графа или в нета  - ако сте научили къде е преместен магазина - моля , дайте ми инфо!
Ако знаете някъде на промоция - кажете ми!
И също така- модерен шлифер или горно над тях за сезона или с допърнителна подплата - моля Ви ако сте видели като сте ходили кажете къде има!!! newsm78
Благодаря Ви!
Анех са пак на Графа, от другата страна.

# 438
  • Мнения: 111
МЕРСИИИИ за АНЕКС!
АМА КЪДЕ от другата страна - по пътя на тролея ли - дай малко инфо !!!  
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 17:04 от didizhivko

# 439
  • Мнения: 1 986
По диагонал на предишния магазин. Пада се на ъгъла Шишман и Графа.
Хубавото е че там има размери като за нормални жени, а не само като за манекенки или китайки в ранна детска възраст. Laughing

# 440
  • Мнения: 111
да така е  Simple Smile - много смешно ми стана!!
и кройките им са хубави - имаше ли нещо като ходи !!!

# 441
  • Мнения: 1 674
- Но да ВИ кажа има намаления в Кенвело - 2 чифта дънки за около 36-38 лв- не помня точно! Аз мерих но са за по слаби - има маного номера под 28. И едни с червени конци на сиво черен плат - ноооо малки!

Днес ходих в Кенвело в Сити центъра на Хемус. Намалението на дамски дънки още тече. Два чифта за 39.99лв двата. Ако вземеш един - 26лв. Имаше номерация. Аз нося 29 и се уредих с два чифта. Май едните са именно тези, с червените конци. Номерация имаше от 27 надолу почти на всичко, 28 ,29, 30, 32, на доста от моделите. Препоръчвам ходене рано сутрин, когато не са изчерпани номерата. И не през уикенда. Peace

# 442
  • София
  • Мнения: 7 097
Днес ходих в Кенвело в Сити центъра на Хемус. Намалението на дамски дънки още тече. Два чифта за 39.99лв двата. Ако вземеш един - 26лв. Имаше номерация. Аз нося 29 и се уредих с два чифта. Май едните са именно тези, с червените конци. Номерация имаше от 27 надолу почти на всичко, 28 ,29, 30, 32, на доста от моделите. Препоръчвам ходене рано сутрин, когато не са изчерпани номерата. И не през уикенда. Peace

А какви модели са дънките, готини ли са или компромис за тези пари?

# 443
  • Мнения: 1 674
На мен ми харесаха доста от моделите. Въпрос на вкус- какво харесваш. Peace
Аз предпочитам нестандартни модели, не чак екстравагантни, но с някаква закачка. Купих си тъмно синьо-сиви, прави, плитки. Имаше и по-изчистени модели, както и по-светли.
Не е компромис с качеството-  това е стара колекция на Кенвело, купувах си подобни за 90лв мин година.

# 444
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 740
На мен ми харесаха доста от моделите. Въпрос на вкус- какво харесваш. Peace
Аз предпочитам нестандартни модели, не чак екстравагантни, но с някаква закачка. Купих си тъмно синьо-сиви, прави, плитки. Имаше и по-изчистени модели, както и по-светли.
Не е компромис с качеството-  това е стара колекция на Кенвело, купувах си подобни за 90лв мин година.
А, до кога  е това намаление забелязахте ли.

# 445
  • Мнения: 11
здравейте момичета, аз съм от дълбоката провинция, но в петък - 18.09 имам ходене до София и бих искала да се възползвам от някое намаление ако е останало. Бихте ли споделили моля. Интересувам се и по-специално от магазина на GEOX, Дика и най-вече Кенсол. Моля упътете ме за магазини на Витошка и Графа - само там ще имам възможност да отида и тези покрай двете улици. Благодаря ви предварително.

# 446
# 447
  • Мнения: 0
Намаления и разпродажби - нов сезон!

Пускам нова тема, че старата стана голяма

Кенвело Стара Загора- купуваш за 200- плащаш 100



Тази промоция важи и в този сайт, http://www.nonstop.bg,там също има детска стока. Аз си поръчах вече някой неща. Само че промоцията май е изтекла. И все пак има интересни неща.

Последна редакция: сб, 07 ное 2009, 13:46 от valsised

Общи условия

Активация на акаунт