Отговори
# 45
  • Мнения: 257
Момичета,има ли някои от вас,които все още не са посетили лекар откакто са видели положителния тест?!Аз не съм ходила още.Последния ми цикъл беше на 13.02.Казаха ми тук във форума да изчакам малко след закъснението.Около десетина дни #CrazyНа мен ми идваше на 32-33 ден.Трябваше да ми дойде на 16-17 март.Смятам да посетя лекаря си в понеделник или вторник.
Но като гледам вас-вие май всички сте ходили при чичо доктор по-рано отколкото аз мисля да отида. newsm78

# 46
  • Мнения: 131
Благодаря на всички за съчувствието-помага много !!!
Само искам да се обърна към radostta82-с най-мили чувства те съветвам да мислим колкото можеш по-позитивно. Аз също изчетох всякакви статии кухи яйца и други подобни и каквото и да прочетеш почваш да си мислиш, че и ти го имаш, а така само си вредиш. Не си мисли, че нещо не е наред. Моята радост от новината, че съм бременна продължи само 3 дни, още в 1етвъртата седмица ми казаха, че най-вероятно има проблем. Аз съм в Германия и тук докторите имат доста добра техника. Мога да те посъветвам ако наистина се притесняваш дали всичко е наред, да отидеш в някоя лаборатория и да си пуснеш изследвания на ЧХГ. След 2 дни още веднъж. Ако са се удвоили значи в плодното сакче има зародиш и той се развива. Мен така ме следяха-две седмици през два дни ме викаха за кръв. А между другото аз съм от Хасково и всички мои познати от там ходят в Пловдив на прегледи и са много доволни. Клиниката се казва Торекс, но мисля, че прегледите се заплащат.
Иначе молбата ми към всички бъдещи мами е да мислят позитивно, бебчето има нужда от спокойствие!
И дано скоро да прочета, че всички са чули сърчица!!!

# 47
  • Мнения: 246
Аз  не съм Simple Smile

# 48
  • Мнения: 337
    Здравейте милички!
Аз цяла седмица не съм се включвала, но сега да взема да се отчета. Вчера бях на преглед и излязох от кабинета с доста смесени чувства. Радостна, но в същото време разстроена и уплашена. В началото на 6-та седмица съм и много се надявах да чуем сърчице, но уви. Прекрасната изненада обаче е че видяхме две сакчета. Доктора ми определи термин за 12.11. Много ме е страх да не вземе да се обърка нещо в последствие. Имам две бременности до сега, които за съжаление приключиха фатално и сега дори немога да се зарадвам като хората. Така ми е свита душицата.... Във вторник си записах час при друг доктор и се надявам да мога да ви се похваля с хубави новини  Praynig
 Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 257
Рея,не се притеснявай!Това е толкова хубава новина-две бебчета!Всичко ще е наред.Не мисли лоши неща! Hug Hug Hug

# 50
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Здравейте момичета. Честити бебчета. Аз ви чета от няколко дена, но не смея да пиша тук, защото още не съм сигурна на 100%. Закъснението ми е само от 2 дена, последния ми цикъл е на 21.02 и по принцип ми идва точно на 28 дни, но този път..., а и имам някакво предчуствие - все пак ще ми е трета бременност Praynig. Всъщност съм много объркана - винаги съм си мечтала за три деца, но сега ме е страх. Дали ще се справя, дали няма да съм странна в очите на другите. Дано другата седмица официално да се присъединя към прекрасния ви отбор /ако ме приемете разбира се/. Лека вечер на всички ви. Hug

# 51
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Момичета,има ли някои от вас,които все още не са посетили лекар откакто са видели положителния тест?!Аз не съм ходила още.Последния ми цикъл беше на 13.02.Казаха ми тук във форума да изчакам малко след закъснението.Около десетина дни #CrazyНа мен ми идваше на 32-33 ден.Трябваше да ми дойде на 16-17 март.Смятам да посетя лекаря си в понеделник или вторник.
Но като гледам вас-вие май всички сте ходили при чичо доктор по-рано отколкото аз мисля да отида. newsm78

Спокойно. Все пак болшенството засега сме видяли положителния тест в началото на месеца и е нормално вече да сме минали през поне един преглед.

mts69, ще чакам да се обадиш да те включа в спискъка. И естествено, че ще те приемем и ще ни е интересно с бъдеща мама, чакаща трето.

# 52
  • Мнения: 421
mts69 добре дошла. Възхищавам се на жени като теб. Аз също мечтая за 3 деца.
Рея страхотна новина. Не се притеснявай, рано е за сърчице. Ще те чакаме във вторник да се похвалиш с добрата новина  Hug

# 53
  • Мнения: 674
Манго,честит рожден ден !
Да си много здравичка,обичана и щастлива майка на прекрасни дечица!


# 54
  • Мнения: 568
Лелееееееее, момичета...., много пишете бе!!!!  Crazy Crazy Crazy

Първо - добре дошли на новите мамчета!  Hug
Второ - честито на чулите сърчица!   bouquet
Трето - честит рожден ден, Манго! Да си жива и здрава и нека тази година ти донесе само щастливи мигове и любов!!!


На мен вече не ми се гади толкова, но затова пък ми се появиха киселини. Доста е раничко за тоя симптом и се надявам положението да е временно и да се дължи на обичайните ми проблеми с гастрита....

Гърдите ми не знам дали са наедряли, но определено ги усещам по-твърди и тежки. Коремът ми е залепнал за гърба - от миналата седмица до сега съм свалила 2 килограма заради гаденето...  Rolling Eyes

За пола на бебето - мъжо иска момче, а аз нямам претенции. Миналия ден се присетих за една бебешки метод и си го направих. През златен пръстен се прекарва конец и бременната го държи с дясната си ръка над корема. Ако пръстенът почне да се движи в кръг, значи е момиче, а ако започне да се кандилка напред-назад двупосочно, значи е момче... На мен ми показа момче, три път пробвах....   Crazy

Видях, че някои мамчета вече са сложили снимки в албумчето... Как става номера? Може и аз да сложа някоя....  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 174
Добро утро от нас и добре дошли, момичета  Hug  Hug  Hug
Манго, честит рожден ден, миличка!
Пожелавам ти с най-топли чувства да си здрава, винаги обичана и най-щастливата майка на света!
  Heart Eyes

Елена, моят цикъл беше на 1-ви и още не съм ходила. Вероятно в понеделник или вторник. По принцип по-добре малко по-късно, за да може да се види повече, но някой нямат търпение да чуят "бременна сте" от лекарска уста  Simple Smile хубаво чувство  Heart Eyes

Рея, пожелавам ти най-скоро време да се радваш с все сърце!!!   bouquet
mts69 и аз мечтая за три деца  Heart Eyes Браво на теб, смела жена си ти! Не се притеснявай и не мисли какво ще кажат другите. Това е голямо богатство!   bouquet
Много се извинявам, че пропускам да коментирам теми, които също са много интересни и хубави, но немога, не ми стига времето да прочитам всичко и да пиша. Надявам се ще ми простите  hug

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 06:49 от Ивa

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Добро утро момичета!
Честит рожден ден на mango. Желая ти от сърце много здраве, прекрасна бременност и едно много слънчево бебче на финала!     bouquet

Добре дошли на всички бъдещи мами!
elena vasileva аз също не съм ходила още на лекар. Последният ми цикъл беше на 15.02 и си запазих час за 25.03. Разбирам притеснението ти, защото най-ранните ноемврийски мами вече са видяли сакче, в последствие и сърчице. Много се радвам за това! Аз все още тръпна в очакване поне точица да зърна.
Е че дойде и нашето време на радост, само търпение, положителни мисли и здраве да е!

Целувки и прегръдки от мен.

# 57
  • Мнения: 174
desitalee, за да сложиш снимка трябва да се логнеш от "вход" с потребител noemvri2009. После отваряш албума "Ние - бъдещите ноемврийски мами" и там намираш къде пише "качи снимка".
Желателно е да си надпишеш и снимките. Отиваш в организирай албума -> Опиши снимките. Щракваш на твоя снимка и пишеш заглавие. Надявам се правилно обясних, дано да помогнах  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 38
mango, честит рожден ден!
честит да ти е този ден и с радост да е озарен!
прегръдки и наздраве от мен!

# 59
  • Мнения: 257
Манго,честит рожден ден!Да си ни жива и здрава и много щастлива!Дано си родиш най-здравото и красиво бебче!Весело изкарване на празника!

♀Boyanna♂,miraluba,Ивa значи не съм само аз.Знам,че другите момичета са ходили на преглед заради това,че по рано са разбрали за бременността си,но все пак не ми се ще да чакам 10 дни след закъснението.Може би ще си запазя час за понеделник или вторник Hug
mts69,стискам палци да се присъединиш към нас и те чакаме Hug
А сега ви пожелавам най-хубавия уикенд-без гадене,повръщане и неразположение! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт