Кое му е благотворителното на Vip Brother???

  • 11 505
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Една лелка от нашия дом ни каза, че скоро щяла да върне проходилката, защото внукът й проходил #Crazy В прав текст, без да се замисля. Ние бяхме отишли да оставим някой неща с момичета от форума и да питаме от какво имат нужда ooooh!

# 151
  • Мнения: 421
много нагли хора има ей...

# 152
  • Мнения: 54
Мисля, че като работят за каузата и постоянно призовават да се правят дарения и да си изпращат sms-и е редно и те да дарят хонорарите си. Наистина никой не ги кара, но това е близко до ума на всеки и от тях това се очаква. За да искаш от някой нещо да направи най-напред ти трябва да му дадеш пример.

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 16:10 от Caraline

# 153
  • Мнения: 421
а бе те карали хората да пускат смси.глупости,те така или иначе си го правят.що кой ги караше да пускат на миналите биг брадари? никой нали?да ама те пак си пускаха.пълна гавра е тая тяхна благотворителност,клоуни

# 154
  • Мнения: 2 028
пиянстването и гюбеците са далеч от представата ми за благотворителност  Stop

наистина ли са взели хонорари... не искам да вярвам...

# 155
  • Мнения: 54
Наистина им се плаща за престоя в къщата. Те си го признаха. Ако не са ги взели ще ги вземат.

# 156
  • София
  • Мнения: 397
Честно казано, изумяват ме цифрите, които събират всяка вечер тези циркаджии. Наистина ли обикновеният българин е толкова сляп?! Наистина ли изпращащите смс- и заспиват с чиста съвест, че са помогнали на дете в нужда?!
Да оставим настрана факта за какви глупости събират пари- спортни площадки  Shocked
Eми и аз пуснах два преди да разбера за заплащането, мислех, че благотворително означава без хонорар. Еййй в тая държава всичко е фалшиво значи! Чухте ли Тошко кво отговори на въпроса защо е там, че му плащат да се прави на клоун.

# 157
  • София
  • Мнения: 62 595
Него пък откъде го изкопаха?

# 158
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
Аз също се изумявам че има толкова наивни хора да пращат sms.
Мое мнение е че половината и повече от парите няма да отидат при децата.

# 159
  • Мнения: 16
И аз все си мислех че най накрая са решили да се направи нещо пезкористно а то какво било Shocked

# 160
  • Мнения: 1 798
Докато ни карат да роним сълзи за дечицата ,те печелят пари. Не знам как е редно ,но за мен това не е благотворителност. Благотворителност за мен върви ръка за ръка с безвъзмездност.

# 161
  • София
  • Мнения: 62 595
То, остава ли му на драгият зрител време да рони сълзи за децата? Този ВБ го обърнаха на оргия и простотия. А, да, и се видя колко грозни са без грим и фотошоп.

# 162
  • Мнения: 12
И аз съм напълно възмутена.Това е абсолютно фукане за мене "Вижте ни,ние помагаме на децата"
Вип Брадър да бяха дали парите директно на децата.... И то събират пари за школи ?!?!?!?!?!!?!?!

# 163
  • Мнения: X
Користни или безкористни, това е само едно предаване - ако искат ще дадат, ако искат няма. Ето ги какво правят тези, които наистина работата им е да се грижат за децата в България: http://www.monitor.bg/article?id=194107

# 164
  • Мнения: 631
Това, че взимат хонорар е ясно и хонорарите са им доста високи така, че е редно да дадат и по нещо от себе си.
 Мен обаче вчера нещо ме потресе окончателно. След обявяването на мисията и "сълзите", защото за мен това са лицемерни сълзи прри влизането на децата единственият, който реагира по възможно най - правилния и искрен начин беше футболиста Саша Антунович. Това ме втрещи - другите зяпаха и не можеха да реагират, здрависаха се с майките и здравото детенце единствено футболиста с коефициент на интелигентност "-25" успя да реагира и да гушне едно от децата, да му поговори и да го накара да се усмихне. Другите "звезди" - интелЕгентни хора се уплашиха и шокираха от гледката ???!!!

Че е простотия, цинизъм и оргия е пределно ясно, но поне да им бяха казали как да се държат и как да реагират. Възмутена съм и потресена от искрената "слепота" на продуцентите и участниците във формата.

Общи условия

Активация на акаунт