закриване на фирма

  • 8 407
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Имам ЕТ, което никога не е имало дейност. Е, използвала съм фирмата да си направя карта за Метро да си пазарувам Laughing. От доста години не съм подавала декларация. Най-добър вариант за мен е служебно да ми я закрият, защото не съм в България. Трябвало ли е да подавам декларации и как да разбера дали ще закрият фирмата. Документите за БУЛСТАТ и дан. номер трябва ли да ги връщам или да ги пазя?

# 46
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Моля за отговор. Предварително благодаря

# 47
  • Варна
  • Мнения: 276
Ет може да се трансформира в ЕООД .Този дето е казъл че не може е пишман адвокат.

ет е дружество на личността, еоод - на капитала.
и как според вас се трансформира едното в другото?! еоод-то може да купи ет-то, но да се трансформира ет в еоод ......
ти адвокат ли си?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 276
Имам ЕТ, което никога не е имало дейност. Е, използвала съм фирмата да си направя карта за Метро да си пазарувам Laughing. От доста години не съм подавала декларация. Най-добър вариант за мен е служебно да ми я закрият, защото не съм в България. Трябвало ли е да подавам декларации и как да разбера дали ще закрият фирмата. Документите за БУЛСТАТ и дан. номер трябва ли да ги връщам или да ги пазя?

ще я закрият служебно, не се притеснявай!
трябвало е да подаваш нулеви декларации, но след като не си го правила до сега, сега няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт