Рисували ли сте лицата на децата си?

  • 10 032
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 437
Да рисували са го. В момента обаче лицето му е в такова състояние , че не става за рисунки   Sad А и не бих позволила.

# 46
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да  по детските купони, по време на карнавалите, понякога в у4или6те(дъ6теря ми е на 5 години, а тук тръгват на 3)..., а когато имат състезания(художествена гимнастика, директно си ги гримирати им оформят косите с лак и стилизира6и и разни брокати....
Не сме имали проблеми....

# 47
  • Мнения: 801
От мен не, но в ДГ и по градски седмици и детски мероприятия, редовно. Като беше на 2 само цветенце на бузката или сърчице, последния път беше тигър. Сега в края на месеца е седмицата на града, пак ще има голямо цапане. Боите са на водна- минерална основа и не причиняват алергии.

# 48
  • Мнения: 111
Много често го рисуват по разни детски партита. Нищо не му е ставало на кожата до сега.

# 49
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Лично аз в къщи не съм го правила , но като сме ходили по партита са ги рисували. Никога не са се обривали.

# 50
  • Мнения: 1 520
Правила съм го, оставям го да го прави и сам.

Купила съм му в къщи едни пастели за лицето. 18 цвята на Фабер Кастел. Харесват ми - меки, приятни. Не сме имали проблем досега - обрив или зачервявания. Отмиват се лесно.

Беше се вманиачил по едно време да се рисува на нинджа костенурка. сменяхме през час цвета на маскировката.
Онзи ден на едно парти беше Батман. И ръцете включително. Уби ме. Simple Smile Боите бяха от тези на водна основа, по-различно стои от пастел определено.
След отмиване кожата си му е напълно спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт