11 магребска дружинка чака с нетърпение да о&

  • 21 029
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 90

 
Бързо запълват липсите по онези места.  Crossing Arms
И аз не успявам да асимилирам тези постъпки. Thinking
Доста случаи имах, при които тъкмо разбера за смъртта на някой (разбирай жена обикновено) и няма и три месеца...хоп- човека си взел нова булка.  ooooh!
Непонятен за мен начин на страдане имат.  Rolling Eyes
Ако си имал чувства, то те не изчезват за два-три месеца, пък какво остава да се заменят толкова бързо.
Така, че не постъпката, а темповете, с които я правят ме учудва.  Peace

Абе алби ,моля ти се ,веднага сменят ,заменят и нито страдат и аз туй не мога да го разбера .Ей на свекъра баЩа му ,жена му поЧива и той веднага се оженил за млада булка ,която довел от Мароко.На моя брат му наскоро се разведи с жена си 3 деца имат ,нито страда нито ниЩо ,веднага сега с нова звезда ,то туй мания ли е при тях незнам ,тяхна мода ,просто не мога да го проумея ,какви са такива безЧувствени тез мъже бе  ooooh!

Руди и аз съм така пред родата само кимам и се съгласям и минава през едното и излиза през другото  Laughing,ако поЧнеш с тях да изпадаш в подроностите ,разговорът ви може да се протоЧи с дни  Laughing

ДелтиЧке оправи ли се веЧе напълно  ,ходиш ли на тренировки  newsm39

МомиЧета утре Ще ходя за калиев перманганат и неЩо със смрадлика ,дупето е много зле ,тоя пъттт ,направо ми се реве .ИнъЧе се справихме с рино-фарингита ,е гърлото е оЩе малко заЧервено ,но отминава ,ама това дупеееее ...

# 256
  • Egypt
  • Мнения: 132
Добро утро!
Шакира, много е неприятно това, кожата на твоята принцеса е нежна, принцеска работа Simple Smile,  моята дъщеря се отърва от това подсичане чак като махнахме памперса, иначе най-много помагаше крем "Здраве", или "Пенатен", ама купен от Германия, не от България.
Делтичка, тая сутрин се събудих с някакъв дискомфорт в кръста, и се сетих за тебе. Да разкажа какво преживях аз преди няколко години:
Започна страхотно да ме боли безименния пръст на крака, чак ми се схващаше цялото стъпало. Особено зимно време, събувах си ботуша и боса стигах до нас, толкова ме болеше. Взех си една тухла и я загрявах, и стъпвах върху нея, така получавах малко облекчение. Стигнах до там, че не носех високи обувки, само без ток. Ходих при един "професор" в София, направихме снимка, и той ми каза, че имам артрит там, и аз започнах да се лекувам от артрит- гълтах хапове, мазах всякакви мазилаци- и нищо. Толкова ме болеше, че започнах да куцам, идеше ми да го отрежа тоя пръст.
И един ден на Слънчев бряг случайно се запознах с една докторка от Русия, дето практикува шиацу- това е японска медицина, един вид "масаж". Казах й, че имам атрит, тя се позасмя и вика ела да го видим тоя артрит. Та в какво се състои процедурата- съблякох се чисто гола и легнах на пода по очи. Тя започна да масажира от раменете надолу. Използваше някакви дървени чукалца и ръцете си. И каза, че цялата работа е от възпален нерв на кръста, продължава надолу по крака и ме удря в края на нервното окончание, в пръста.  Направихме два "масажа'- казвам ви, такава болка и при раждането не съм изпитвала, като масажираше проблемната ми лява част мислех, че ще умра от болка, но в дясно, където ми нямаше нищо беше даже приятно. И така, оттогава се оправих, и не съм имала никакви проблеми нито с кръста, нито с крака.
 На всички момичета- успешна седмица Hug

# 257
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Добро утро Красавици Hug


Ей ШакирчетУУУ какво ще я правим тази нежна Принцеса бе Душееее newsm78 Пляскай там перманганата и смрадликата. Ще трябва със смрадлика да си е къпеш.
Днеска съм малко по добре уж и пак съм по ДоФтУри ама отивам при Ортопеда да ми даде направление за физиотерапия, че трябва да хода по 2 пъти във годината-така каза той. Но голям зор видях докато взема направление от личната за Ортопед. А аз взимам само за този лекар. Другите неща като гиникилог и изсредвания и ехограф при нея, ехограф за гърди, мамолог, ехограф за бъбреци и изследвания към тях всичко това аз си го поемам. А личната се стиска само за един Ортопед.
Файма-Душко това със това шиатцу е страхотно стига да попаднеш на свестен доктор защото ако не става мамата си трака. Питам разпитвам ама не съм чула така за някой със златни ръце. Мисля, че имам възпаление на нерв на кръста. То не става само от тренировките ми но аз там се изтипосах.
Разкажи за египетското селце, моля те. И на мене ми направи впечатление като минавахме през много такива селца като бях там а и Египет и на мене ми е слабост от дете. Оазиса Фаюм съм го гледала няколко пъти по Дисковери Simple Smile
Разправяш много хубави неща за твоето Докторче Simple Smile Много се радвам, че си случила на читав човек.   bouquet
Отивам момичета да се приготвям, че да няма много бабички преди мене. А аз и да съм болна бързо лекарите свършват със моя преглед, незнам защо така ги бавят бабите. Дано да не съм такъв бабиер и аз newsm78

# 258
  • Egypt
  • Мнения: 132
Делтич, така е, трябва да е майстор доктора, иначе може да те инвалидизира.
За селото- аз бях прекъснала разказа си на мястото, в което стигнахме до него с таксито. Кметът ни чакаше на пътя, нали Докторът пристига с чуждоземната си жена Laughing Кметството, здравната служба и училището представляваха три малки блокчета, едно до друго. Пред здравната служба се виеше една опашка от хора, чакаха за преглед. Първо влязохме в една стая, с бюро и шкаф за лекарства, донесоха чай и докато хабибито се прегръщаше с една дузина народ и преглеждаше някакви документи, аз се поогледах- имаше доста кашони с лекарства, някои разпиляни и по земята, после разбрах, че това е и "аптеката" на селото, кмета даваше лекарставата след като пациентите идваха с рецептите, предписани им от мъжо. Прегледите се извършваха в съседната стая. При мене останаха една жена, както разбрах по-късно нещо като домакинка, и един мъж- той вписваше пациентите в една книга. Говореха само арабски, а аз и една дума не знаех, ама бяха много любопитни и някак успях да им обясня, че съм от България, и не съм докторка. Чух ги, че си говореха нещо за мюслим и кристиян, и ме поглеждаха, и аз реших, че се чудят каква съм. Посочих себе си и казах- кристиан, но мюслим. Те взеха да кимат усмихнато:))) По-късно хабибито ми вика- ти защо си казала, че се казваш Кристина и че си мюсюлманка Mr. Green
Жената ми посочи двора навън- да се поразходя и да разгледам, и аз тръгнах, че вече два часа седях на стола и се схванах. Запалих цигара и тръгнах към пътя, а децата от училището крещяха и ме сочеха с пръст. Спрях на входа на двора, и се зазяпах в пътя. И изведнъж чувам мъжо да крещи името ми и да тича към мене...Вика- а бе аз нали ти казах да не пушиш на улицата, революции ли ще правиш пак! Сигурно е било голяма гледка да се види как господин Доктора тича и как аз го гледах с окорени очи. Той ме хвана за ръката и ме повлече навътре. Хората наоколо се хилотеха, а аз се усмихвах тъпо, и цялата почервенях. Една от сестрите се приближи, и предложи да ме разведе из селото и да й отида на гости. Аз се съгласих охотно, ама видях, че мъжът ми презеленя.
Тръгнахме по пътя, всички се обръщаха и я питаха коя съм, а тя важно отговаряше- на доктора жена му от България. За селото какво да кажа- прашен път, без настилка, насядали мъже и жени пред къщите, повечето без покриви, стъкла по прозорците не видях, хора и животни съжителстват в една стая. Доста мръсничко беше, боклуци навсякъде, имах чувството, че бяха седнали върху бунище. Иначе природата- голяма красота, зеленина, палми, крави  и камили по полето, и много магарета, и ги яздеха здраво, като Настрадин ходжа Laughing
Стигнахме къщата на сестрата, вратата зееше отворена до край, вътре подът беше пръстен, и отгоре килим, прозорци и покрив пак нямаше, но навсякъде покрай стените беше опасано с тежки дивани и фотьойли в червено и златно. И под тях една педя мръсотия, май не беше метено от построяването на къщата. Тя бързо сложи масата, и ме покани да ям. Аз си бях страшно гладна, а и знаех, че е голяма обида да откажа, и седнах да ям- в алуминиеви чинии имаше бъркани яйца, салата от домати, хляб, и една манджа, дето приличаше на нашата "лятна чушчена манджа", дето се прави с прясно мляко. После разбрах, че се казва меш, млякото се оставяло да ферментира няколко дни Shocked Сестрата няколко пъти си близна пръста, натопи го в манджата и го облиза, сякаш ми показваше, че така трябва да се яде. Ама аз си топях хляба, хареса ми де. Имаше и една голяма чаша с вода, аз я глътнах на екс, и после видях, че я налива от помпа, такава ръчна, явно кладенеца беше под самата стая.
Телефонът на сестрата звънна, тя ми го подаде, беше мъжо, в прединфарктно състояние. Вика добре ли си, какво правиш, аз му казвам- много съм добре, ям и пих вода Mr. Green А аз не пиех вода от водопровода в Кайро, само минерална, че нали бях чела из нета да не пия, да не хвана някой вирус. После той ми разказа как един негов приятел, дето работи в  международна организация, ходи по отдалечени села в пустинята "да учи децата как да бъдат хора" (как да поддържат лична хигиена, да се хранят с прибори, такива неща) и дори те не пият от тая вода от кладенците, а ходят на специален извор, на километри от селото да наливат вода за пиене newsm78 Та така, на мене нищо не ми стана де.
Прибрахме се в Кайро с една камионетка, настаниха ни до шофьора, а отзад в каросерята бяха насядали други хора, това било "селския рейс".

# 259
  • Мнения: 110
Момичета,
Тук е страшна работа.  ooooh!
Незнам дали сте гледали новините, но ужасно земетресение е имало тази нощ.
Засега са 70 жертвите, стотици ранени и още толкова неоткрити все още.
Броят им за съжаление расте с всеки изминал час.  Praynig
Разрушенията са големи, като след бомбардировка.
Току-що показаха една огромна дупка- като кратер блокирала пътя, а вътре коли.  ooooh!
Дани със сигурност го е усетила, щом чак при мен разтресе.... Praynig

# 260
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дани е добре, дале4е са от трагедията като район! аз се изумих като погледнах заглавията сутринта в дира, ама за земетръс не ми мина , мислех пак самолет, влак ,пожар! ей ,земята  по4на да стене ве4е от нас!лека им пръст на загиналите!

# 261
  • Мнения: 560
Здравейте хубавелки!!!   bouquet
Алби,много лошо при вас! Sad
Дано няма още много жертви! Praynig
Шаки,спираш да бършеш дупето с мокри
кърпи!Само бебешки сапун и вода!
Ако намериш калиевперманганат,внимавай много да не и
изгориш дупето с него!Прави се бледо -розов р-р.
Също баните с лайка,много добре влияят на дупето.
Най-много съм доволна от крем "Здраве".
Виж някакъв подобен,който да съдържа цинков окис,талк
ланолин и пчелен восък.
Peace
Сега си мисля,че можеш да го мажеш и с Банеоцин(съдържа неомицин+бацитрацин
) крем или маз,
няма значение.Много е подходящ за вашият случай!!!
Не знам под какво търговско наименование е при вас,за това ти написах състава,
да го търсиш по него.
Дано се оправи детето. Praynig
Делтичке,на където и да се насочи все няма да сгреши.
Ако избере Хамамет-Ясмин,там е по-подходящо за млади хора.
Има всичко на едно място и си е курорт.
Ако иска да усети ориенталската обстановка,с европейски
привкус може да се ориентира към Сус. Wink  Peace
На всички  Hug  !!!





# 262
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Албич Hug
За тебе си помислих, като чух за земетресението. Не се сетих дали някое друго от нашите момичета не е там.
Дидонкич благодаря за информацията.
Аз се канех към 30 април да се довлека но днеска ми дадохо часове за физиотерапия чак за 21 април така, че трябва някъде началото на май да видя дали предлагат нещо. Ти по близо до кой курорт си? Май и аз ще гледам Сус но да видим да не ни мине котка път

# 263
  • София
  • Мнения: 3 843
Алба, цял ден си мисля за теб като чух сутринта за земетресението. Добре, че сте далече, направо е кошмарно това
Ужасна трагедия  Cry Бог да ги прости хората. Не съм чувала такива неща характерни за Италия, дано няма повече
Шаки, ако намериш някой да ти прати крем "Здраве", много е добър

# 264
  • Мнения: 90
Олееее сега проЧетох за заметресението ,ужас уас ,горките хорица ,голяма трагедия  Cry
Аз да ви се оплаЧа натрових се от куик ,мъжо съЩо ,ама той бързо евакуира -беше с диария , а аз посред ноЩите повръЩах ,ама напълних една кофаааа  ,Чак се уплаших  #Crazy.На сутринта не можех да стана ,приЧерняваше ми и ми се виеше свят .Не можах да стана да направя млякото на принцесата .Обадих се на етървата( белгйиката) тя уж ми обеЩа ,Че в 4 Часа след работа Ще дойде ,да ми помогне за малката .Аз лежа не мога да се изправя ,мъжът ми се прибра от работа на обяд да я нахрани и смени памперса и да и даде медикаментите .Става 4 Часа етървата ми се обажда ,Че няма да дойде и дано съм се Чувствала по-добре  #Crazy.Абе неЩастници от класа ,много лошо така  в такива критиЧни моменти да нямаш на кой да разЧиташ,а само да са дошли за пари при нас или за услуга ,гладни да умират пред мене ,няма да ги съжаля -повярвайте ми ,толкова услуги сме им правили и накрая за едно нахранване и сменяне на памперс на малката не можа да дойде ,а като се прибира от работа минава покрай нас ,живеем през 2 улици ,срамотаааа .
ДидонЧе ,благодаря ти утре дано съм по-добре и да изляза .
Отивам да ви Чета по обстойно  Hug

# 265
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Мале, Шакирче Hug
ама как стана таз работа беее #Crazy То нестика че Линката така закъсала ами и вие двамата а ти си била направо ...........страхотни роднини имаш там.......
Сега как си?
Faima Hug
много благодаря за разказчето. Да ти кажа и аз много се учудих като минавахме покрай тези селца и гида ни казваше да не гледаме, че изглеждат така неугледно и бедно защото вътре било много луксозно.
Имала си страхотно изживяване и ще имаш още дълго време. Ще разказваш, нали?
Малко се усъмних за луксозността въпреки, че аз не съм от тези цинцифуции дето гледат подредбата на хората. Като ида някъде на гости и след това е нужно да ида още няколко пъти за да забележа какво е там. Аз отивам заради хората особенно ако са някои весели и шегобийци Simple Smile Абе хора дето да не ми се разделя Grinning
Ама браво на тебе бе. Хайде храната е минала през огън ама водата  е опасно да се пие. Късметлийка си ейййййй Laughing
Пък как съм се хилила за сестрата дето е цопнала пръста си във манджатааааа Joy
Имат хубав хляб братята египтяни и то толкова много видове. За разлика от нас дето хляба ни е национална храна не можем да ги стигнем въобще. Аз като бях тях ядох повече хляб отколкото манджи Grinning
Обаче селски рейс неможах да видя за съжаление. Но по хубавите им пътища само хубави коли и разбира се тези рейсове със чужденците а горкичките обикновенни хора казваш във какви горкички "рейсове"пътуват Sad

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 22:43 от DELTA_DELTA

# 266
  • Мнения: 90
Мале, Шакирче Hug
ама как стана таз работа беее #Crazy То нестика че Линката така закъсала ами и вие двамата а ти си била направо ...........страхотни роднини имаш там.......
Сега как си?

ДелтиЧка веЧе  съм по-добре ,даже дадох веЧерята на малката ,абе кво да ти говря аз такива нахални и безсърдеЧни хора не съм виждала ,на тях само да им правиш услуги ,но ако им поискаш  --все са ангажирани и все заети и аз тъй Ще правя веЧе ,Ще им покажа от изгрява слънцето

# 267
  • Мнения: 560
Леле,Шакирче!Много лошо!
Аз така бях преди около 10 дни.
Само че с диария и повръщане,но от
лют(убийствено)кус-кус. Tired
Имах чувството,че ще умра.  ooooh!
Вземи си активен въглен да ти прочисти
кръвта.То,като тръгне така....много кофти!
За роднините,прави си изводи и прави,като тях! Thinking
Моята етърва е много добричка! Heart Eyes
Винаги мога да разчитам на нея,а и тя на мен.
Другата е във Франция и е още нова,та нямам представа каква е.
Делтичке,ще ти пиша на лични.Ние организираме
една екскурзия от 01.05 до 06.05.с чартър от София.
Ако те устройват датите,свиркай,има още малко места. Wink
До утре момичета,че нещо се чувствам изморена и ще си лягам.  Hug

# 268
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ФарашкИтИИИИИ Hug
ДобрЮтрУУУУУ newsm47



Хайде мамини момичета, да ви е сладко Hug

# 269
  • Мнения: 610
Здравейте Магрибски принцеси !

Аз чак сега успях да ви настигна, тези дни не ми остава много време за форума  Crazy
Радвам се, че Белбей са добре  Simple Smile интересно име са избрали за бебчето.
Дани - Честита книжка  Party
Алба много лошо при вас с това земетресение  Sad голяма трагедия  Cry

Сладкото бонбонче Лина да оздравява бързичко  Heart Eyes Шакира  нямам думи за роднините ти там ..... Confused
Жълтурче добре са малките, мерси че питаш  Hug

До сега гледах снимките в новото албумче  Simple Smile  Рали, Шакира, Марси, Руади, Деси, Жълтурче, Алба, Делта, Цеци, Лина- все хубави и усмихнати жени   bouquet
А дечицата са прекрасни  Heart Eyes
Радвам се че се " запознах" и с Дидона и Фаима  Simple Smile
Дидонка много симпатично семейство сте   bouquet а ти си толкова лъчезарна  Hug лилавата рокля е страхотна  Flutter  и аз ти пожелавам една принцеска  Wink
Фаима големи сте сладурки с твоята дъщеричка   bouquet
По-късно и аз ще сложа малко снимчици в албумчето  Simple Smile

Хубав ден на всички !

Общи условия

Активация на акаунт