11 магребска дружинка чака с нетърпение да о&

  • 20 978
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Марси Hug направо звуча прекрасно-виж ко съм ти писала на лични!
Жълтуранчееее не се бъзикай със Кака си Делта. Пък пирамидите са  като моя камън бе Joy Няма разлика Laughing
Ха'ди ще се помаля за тебе, че само усмивки ми желаеш Hug И късмет ама голям Късмет ти пожелавам!!!
Марсииии, света се изродииии. Щто този народ не се замисли, че сме за толкова малко на този свят, защооооооо. Толкова малко усилие е нужно да кажеш една добра дума, да се усмихнеш на някой, да му дадеш кураж....... Боже, Божееее......
Жълтурче, ще издялам една пирамида аз от моята скала,  ще сложа камилката дето брат ми миналата година ми я купи от Suez Chanel -до пирамидата. Камилката има вид Душко от големите играчки е. И как пее на арабски не е истина- една много весела арабска песничка.  Tъкмо за малко да те разсея докато се добереш да Egipt smile3503
Дано съм те разсмяла Wink

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 22:22 от DELTA_DELTA

# 61
  • Мнения: 110
 Жълтурче,
 Радвам се, че си добре.  Hug
Сега остава и Делта да се раздели с тоя диамант,  Hug ама не и се ще нещо   Whistling (любов ли бе.... Heart Eyes). Шеки цели 5 имала  Shocked....на гердан да ги нижеш... ooooh!
Питай си спокойно каквото си искаш, пък отговорите ще ги оправим   Wink
На квартира съм, но местене (не го предвиждаме засега) ако има ще е в друга.  За купуване и дума неможе да става  Naughty и то точно тук. Но аз в главата си винаги кроя планове кое как го искам един ден и като отида в някой център като ИКЕА ми се развинтва фантазията максимално  Heart Eyes. Както казват по Монтанско: ''очи като пльочи''  Laughing...т.е. очите са лакоми и като видят красота я искат цялата.  Party
Стискам ти палци и ти изпращам цялата си положителна енергия   Hug  Praynig   Peace 
  Лина, хубавата щерка Руади я пусна.  Peace
 Ти всъщност на колко години си?  newsm78 (и аз като Жълтурка- ако е прекалено не ми отговаряй)
Спомена, че младежа е на 21, та затова.  Вашето net love ли е или real love?  Wink
Викаш си:''...що ли влязох, сега няма да спрат с въпросите  Whistling...''  Joy

# 62
  • Мнения: 3
 LaughingАлба,споко бе,няма лошо че питаш.Ми аз скоро ще стана и аз на 21.Иначе тя любовта сега уж е нет,ама първата като я подкарахме реална и я прекратихме в нета.Та си мисля няма много разлика.Аз сега съм се наточила да заминавам,ама първо трябва се сдобия с някакви излишни пари та да сколасам за поне една седмица почивка в Египет.Иначе трябва да устискаме до октомври,че тогава ще ходя с леля ми пък тя ще плаща,а е отделно,че ако разбере що я изнудвам за Египет ще ми строши главата. Laughing

# 63
  • Мнения: 3
Жълтушка-душка,пожелавам ти успех в начинаията и много позитижни емоции Hug Hug Hug

# 64
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Четете, чететеее
какво ще правя със скалатаааааа Joy
Ей по нагоре съм редактирала Wink

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 22:29 от DELTA_DELTA

# 65
  • Мнения: 169
Привет и от мен,
още сме две в едно, ама май веи повече страдате от мен бременната  Simple Smile
Делтич бързо да се маха тази скала от теб  Praynig и да си починеш.
Руади, честито ти работа сорри че тези дни не съм активна ама нещо хич не се чувствам  комфортно.
Марси бързо възстановявяне и горе главата много целувки от нас двамата   bouquet
 Hug за всички  сладурки   bouquet

# 66
  • Мнения: 90
ЖълтурЧе стиснати палци от мене  Hug
Албина  я дай отЧет къде се губиш цял ден ?
Ами да 5 камъка имах ,едвам оцелях ви казвам ,до тоалетна едвам ходех ,то бяха болки ,кръста ни на ляво ни надясно ,раждането беше песен сравнение с тези бъбреЧни кризи .Та  моите бяха 4 камъка по 3мм и 1 -5мм ,да Чукна от тогава (преди 10 г) съм нямала такива болешки и дано да нямам  Praynig.
ДелтиЧке много се радвам ,Че си по -добре и по-скоро да го изхвърлиш  Hug
Лина ми като иска толкова много младежът да му идеш на гости ,Що не та спонсорира поне за билета (отиването и връЩане)   newsm78.

# 67
  • Мнения: 3
Aaa Шакирке,неискам така.В смисъл някой дет не съм го виждала да ме спонсорира не мерси.Той нека си репира пък аз когато мога ще отида,ако ме обича да ме чака.

# 68
Момичета


Извинете ме-не съм ВИ изчела...
драсвам само два реда-за хабер от мен и на споко по-късничко ще чета
Моя си секна кръста-нали ходи насам-натам да търси мебели и се скрънзил за някое друго евро да спети,та се нарамил сам да носи...много го боли,по стълбите не може да слезе дори....


Целувки  за Всички  bouquet
Радвам се че пишете и така не се тубим

# 69
  • Мнения: 560
Привет момичета!    bouquet
Пускам ви обяда и отивам да ви чета.
Ние бяхме малко на почивка,понеже Алекс е ваканция,та за това се по изгубих.
Боледувахме,даже още сме така.Надявам се да се оправяме,че ми омръзна вече.   Tired

Приятен ден на всички!  Hug  Wink

# 70
  • Мнения: 90
Здравейте момиЧета -кокиЧета
Как сте днес ,никакви ви няма  newsm78?
Тук вали цял ден ,загубено време ,да не може Човек да не мръдне никъде  Twisted Evil
Дидонке много хубав обяд си ни приготвила ,цял ден днес само пици ми се привиждат  Laughing,Че и каквото е соЧна ,мням ,мням ;такива само в пица хут има ,ама тя ми е далеЧко
Руади дано по-бързо мине болката на шейха ,мажи го с гел Фастум по-ЧестиЧко,на мен и моя много ни помага ,като сме схванати 
ДелтиЧ как  си днес
Албина пак те няма ,да не изкупи магазините  newsm78
Айде като се раздвижите пак Ще се вклюЧа Peace Hug

# 71
  • Мнения: 110
Чудя се аз  newsm78 от къде идва туй мляскане, пък то кой бил...  Joy
На това хубаво време е грехота да стои човек вкъщи,  Peace а и малко задачи за решаване се появиха и ето деня отишъл.  Hug   bouquet 
Цял ден вътре прекарахте значи  Sad
Иначе се офайдосах с едни бoтушки да не се мисля  Heart Eyes
Дидонче, най-накрая   bouquet
От обяда се оттеглям по обясними причини.  Laughing  Благодаря все пак  Peace
Чакаме да разказваш къде бяхте и как изкарахте.  Grinning
А също и снимка на малкият шейх (не съм забравила, да знаеш Naughty ), че откога я чакаме.  Heart Eyes
Руади, кофти болка е тази  ooooh!.....масажи, помади и...търпение, няма как  Praynig
Лина...21 ще правиш  Rolling Eyes....едно далечно ми звучи....  Whistling

# 72
  • Мнения: 90
Иначе се офайдосах с едни бoтушки да не се мисля  Heart Eyes
Дидонче, най-накрая   bouquet
а така с ботушки се обзаведе знаЧи ,да са ти Чистити и много километри да извървиш с тях  Laughing  bouquet.Ама нали зимата си отива веЧе за кога Ще ги носиш тия ботушки  Laughing

Ох забравих да ви кажа денс мойта евойка има мини рожден ден  Laughing ,става на цели 17 месецаааааааа ,божке туй време как лети  ...

# 73
  • София
  • Мнения: 3 786
Хоп, троп ето ме и мен
златни сте момичета, благодаря ви за милите думи и пожелания, чудна работа ми свършиха  Laughing толкова съм доволна, че направо няма как повече  bowuu хубав ден беше днес за мен  Mr. Green
Голям букет за вас   bouquet
Делта, ако си отглеждаш цяла пирамидка, да взема да се метна до Варна и хоп, направо като че да съм в Египет  Crazy С твоите камъни можеш бизнес да завъртиш, че и пееща камила ехеее направо светлинно шоу - звук и светлина  Whistling Надявам се днес да си много по-добре и вече да се сбогуваш с твоята каменоделна
Руади, твойто мъж кофти се е наредил, за тази болка само кремчета и леглото май е подходящо, стискам палци бързо да се оправи, че лоша работа като така го боли
Дидонка, оправихте ли се от болестите вече? Сега като се постопли времето ще изпъди всички вируси надявам се  Praynig Peace че вече и на мен ми писна да подсмърчам... няма да споменавам за тази пица дето си я сложила, защото направо  ooooh! стомахчето ми плаче
Алба,  Laughing то време за бански, а ти с ботушки  Joy каква е новата ти придобивка... мен как ме сърбят пръстчетата за един голям шопинг, ама сега пред заплата се сдържам
Да ви казвам, вчера се смях с глас, говорих с моя момък и той явно много го е хванала носталгията и ми разправя, хабиби мисля голяма мисъл да те водя на остров  hahaha направо щях да падна  Joy обмисля ваканция на тихоокеански остров, разправям му, ти първо си вземи отпуска да се дотътряш до тук в тази криза, после мисли за острови, той - да, бе да, ама така ми се ходи на остров, айде ти мисли по тоз` въпрос, ей шегаджия съм си взела

# 74
Жълтурче  Hug -със закъснение стиснати палци и от мен  Peace -ами много свежо предложение ти е направил хабибито.Супер е даже!Дано пък да отидете на остров да си починете  bouquet -нищо не се знае-в крайна сметка..ей я на Гърията!Мойта майка все натам си тегли милата Hug Живот и Здраве и аз съм решила да и направя подарък лятото.Да е отменя малко от Моите отговорности.Тя пък е такава,че не и ли връча всичко в ръцете-вече платено и без право на обжалване!-тя не тръгва...все икономии и са в главата и  все не е нужно да се харчим томно сега...а,то-времето си минава и така и не става ясно кога е точно подходящото време....Затуй- решаваш и тръгваш...И до сега са ми странни чужденците-тя,с бебето в кенгурото,той-с една раница голяма на гърба с навито одеалце и ....обикалят хванати за ръце Hug
 

Дидонче- топличко е при вас и така става за почивчица.Тук е такъв студ пак,че де що имаше напъпило и нацъфтяло пак се сви и прибра! Закъснява пролетта тази година newsm78 Дано сте си починали добре и сте се заредили с добро настроение.Ти как си? Добре ли понасяш началните месеци на бременността? Моята снахичка нещо много повръща и не може да се храни пълноценно,а това и докарало анемия.Не е нещо страшно,но добре че е хванали отрано ,та да почнат желязото.


Албичка-наистина като фотокопие е дъщеричката на Стефани  Peace  Я кажи -твоя алжирец ще гласува ли.? Моите хора вадят некакви карти-а и тук по канала напрво да ти пукнат тъпанчетата с тия избори. Наизуст научих ей тая песен-като предизборна алжирска върви
http://www.youtube.com/watch?v=b--OAafeAQQ
Bladi ya bladi by baaziz

Шеки-точно,точно с Фастум гел...Ама да си кажа тихичко-скъса ми нервите моя! не иска да отиде на лекар-нищо му  нямало..а лежи в леглото като хербаризиран и...чак обичайното заяждане му се изпари Joy Има късмет,че не съм на работа до края на седмицата-болни са.Та,с триста покани и ухажвания се замъкна на доктор с брат си..то е прищипан нерв.Боли,ама почивка му трябвало.

Делтичка-минава ли при теб?Излезе ли антиката?

Линче-ти си още млада,но с опит си вече...Дано си намериш половинката по-скоро Praynig Как е малчо? Работиш ли?

Близначета-къде затихнахте? Забелезахте ли Първото место на бейли?

BELLY DANCE- WORLD CUP- 2009 -1 PLACE
http://www.youtube.com/watch?v=k1ls2v1TYa0&feature=related
NINO MUCHAIDZE
Ейййй  тая мацка е като дантела на една кука -всичко по нея се тресе и движи #Crazy

Белче-и ти.Как си?Започна ли новата работа,какно стана-доволна ли си?Може да не съм разбрала,но последно си спомням,че имаше среща с няква шефка

Белбейче-накрая винаги ми е било  най-тежко...аз и все над 30кила качвам...и умора и отоци по крайниците.Всичко е нормално....Минава!Кураж-аз все си мисля-дали...Белбейчето  роди!  bouquet Все да ти пиша..дойде тук жената на един познат.С две деца-там ги е раждала в частна клиника.Много убави неща говори да акушерите в родилното..и като се замислиш-МИ,така де!То-те ако нямат опит,кой ще има..и къде?!Ще ти разкажа за тази жена..тя е сладурка милата-горе-долу ми е наборче...никога не е излизала в чужбина и мъжа и все си ходеше лятото и всеки месец пари пращаше...таа най-накрая и оправи документите и малко пред новата година я докара с децата.Милата...ако знаеш колко и е тежко.Този свят тук не е за нея.Не говори и не чете езика.едваааам разбира. Като тръгне пък нещо да каже...тихо,тихо....не се чува.Общо взето аз така е чаках с нетъпения да дойде-а тя от къщи не излиза!А мъжа и се ядосва.....онзи ден казва-че проста била жена му и не можела да се приспособи! #Crazy Не трябвало да я докарва,само ...да!ама иначе като иска социални помощи.....Както и да е.

Общи условия

Активация на акаунт