Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 33-та тема

  • 47 586
  • 368
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 389
tania tda67 , много вкусно изглежда пицата  Grinning. Малка кулинарка си имаш в къщи  Wink

vesi_rn , тази първата питка ще я сънувам, супер е  Peace Коя е рецептата казваш на mocarella ?

Наде, мерси за рецептата за пилешките кюфтенца на фурна. Скоро ще ги спретна и ще се отчета  Wink
Много стилна вечеря  Peace

vesi_nn, много добре си се справила с трапезата за неочакваните гости  Peace
А каква е тази по-различна картофена салата? Голямо надничане и ако не беше казала, че има картофи,... бих казала, че е всичко друго, но не и картофена тази салата  Joy Сподели, моля те  Wink. Много е красива  Peace

Ох, не мога да ви изброя всичките, а ми се иска, защото всичко тук е страхотно  Heart Eyes

Аз да ви покажа торта-сърце с кисело мляко, желатин и  hahaha калинки:



И мъничко сърце:

# 361
  • София
  • Мнения: 2 671
vesi, благодаря за рецептата! Нормално е да омекват като изстинат лучените кръгчета. Аз имах някъде една рецепта, в която се панираха в кондензирано мляко и царевично брашно - стават страхотни, но отдавна не съм я правила.
Днес от мен паста с пиле и зеленчуци

# 362
  • Мнения: 319
Леле Vivian*   тези калинки ми иде да ги грабна от монитора, както винаги си много оригинална  smile3501
За салатата, както казах я гледах вчера в Бон апети оригиналното име е Картофена салата с крем от печен чесън, но аз промених дресинга и не сложих чесън. Хареса ми как изглежда и затова я направих, картофите са сварени и нарязани на шайби, като всяка е обвити отстрани с лентичка от червена печена чушка, отгоре има кис. краставичка и червен лук, в средата маслини, нищо особено. Дресинга при мен беше от червен лук, зехтин, магданоз, сол. /в оригинала вместо лук имаше печен чесън, копър и горчица, но аз нямах време/

Rumya пастата изглежда много апетинто  Wink

# 363
  • Мнения: 319
Vivian* може ли рецептата, погледнах в темата ти, но я нямаше, от какво е блата?  newsm78 Изглежда страхотна   bouquet

# 364
  • Мнения: 305
Еси,може ли рецептата за ягодовия чийзкейк?Благодаря предварително.

# 365
  • Мнения: 1 352
Вечерята за моя скъп Дюканец:

пилешки хапки със сос

и пак Дюканско гювече

# 366
  • Мнения: 207
Тук има много интересни неща и се записвам ! За сега нямам какво да показа (снимки ) но предполагам скоро ще се включа

# 367
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пълнозърнести макарони с мед, масълце и сирене  Heart Eyes


Закусихме със същите пълнозърнести панделки, но аз вместо мед сложих червен пипер.

Днес за първи път в живота си сготвих нещо с месо. Направих мусака. Не ми беше лесно, но геройски издържах. Не бих я опитала Mr. Green

# 368
  • Мнения: 1 283
ЗАПОВЯДАЙТЕ МОМИЧЕТА В НОВАТА ТЕМА Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 19:40 от L e o

Общи условия

Активация на акаунт