наистина ли е толкова ужасно???

  • 12 849
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 755
Да Венета Райкова е родила нормално.
А т.нар. нейн лекар , е и мой.... Mr. Green
Преди 6 години родих при него с уговорка и съм много доволна от професионализмът му и отношението.  Peace
Сега живот и здраве пак при него смятам да родя.
Зная , че не е тук мястото, но голямо благодаря на д-р Антони Ненов от Шейново.   bouquet
Извинете ме за спама.  Embarassed

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 14:47 от Fortune

# 271
  • Мнения: 24
 Simple Smile
Да, четох доста добри отзиви за лекаря на Венета Райкова, но от инат исках да се оправя сама, а не да ме урежда някой, чешит съм, признавам си  Embarassed

# 272
  • София
  • Мнения: 30 142
Понеже темата е моя и преди 7 дена родих сина си реших да си отговоря сама  Wink

Да боли, да доста е неприятен момента с раждането (при мен раздвижването след секцио), но си струва!!!

# 273
  • Мнения: 567
Понеже темата е моя и преди 7 дена родих сина си реших да си отговоря сама  Wink

Да боли, да доста е неприятен момента с раждането (при мен раздвижването след секцио), но си струва!!!

Честита рожба smile3525  Да ти е здраво и щастливо синчето и много да ви радва newsm51

# 274
  • Мнения: 2 013
Понеже темата е моя и преди 7 дена родих сина си реших да си отговоря сама  Wink

Да боли, да доста е неприятен момента с раждането (при мен раздвижването след секцио), но си струва!!!

Честито мила!Така е,болката наистина си заслужава!
Да ти е живо и здраво бебенцето.   bouquet

# 275
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честито и от мен!   bouquet  ДА ти е живо и здраво момченцето и много да Ви радва!  Hug Скоро ще забравиш за болката и ще си спомняш само щастливите моменти! Peace

# 276
  • Мнения: 755
Понеже темата е моя и преди 7 дена родих сина си реших да си отговоря сама  Wink

Да боли, да доста е неприятен момента с раждането (при мен раздвижването след секцио), но си струва!!!

Честито мила!Така е,болката наистина си заслужава!
Да ти е живо и здраво бебенцето.   bouquet


Честито и от мен, живи и здрави !   bouquet Болката се забравя пред личицето на малкото съкровище! Честито!   bouquet   bouquet   bouquet

# 277
  • Мнения: 780
Точно се готвих да ти отговарям и видях последните постове.
Честито!Да сте живи и здрави!Много щастие!  bouquet

# 278
  • Мнения: 668
Ами аз не съм лъгала приятелките си ,че не боли,но пък и не съм казвала точно какво е за да не ги плаша.Няма такава болка,тя е уникална,защото се забравя най лесно.Боли до момента в който си видиш детето-и после всичко се изпарява Peace

# 279
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Мисенце, честито ти момченце! Да ти е живо и здраво и много да ви радва Hug  bouquet

# 280
  • Мнения: 3 294
Мисенце, честито ти момченце! Да ти е живо и здраво и много да ви радва Hug  bouquet
Честито   bouquet  bouquet

# 281
  • Мнения: 568
Честито бебче!Да ти е живо , здраво и много щастливо.
Аз допреди седмица коментирах само колко е страшно нормалното.Вече имам опит и със секциото.Бързо се забравя и си заслужава,както сама си разбрала.

# 282
  • Мнения: 3 016
Честито бебе! Здрав и силен мъж да порасте!

# 283
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
ЕЕЕЕ, голямо честито!

Гадно е, нали  Laughing
Но колко си струва само!!!
  bouquet
Много да се разбирата двамата! Да е здрав и да си открие талантите!

# 284
  • Мнения: 22 935
Честито и от мен!!!

Общи условия

Активация на акаунт