LaRedoute.fr - 107 - Всичко за поръчката!

  • 88 533
  • 1 723
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Перник
  • Мнения: 396
Здравейте,имам вапрос може ли на мъж носещ размер от мъжката номерация 80/87 да му стане детския номер 162 да не е късо на ръкавите имали някой който е взимал така.
Зависи от височината на мъжа. Предполагам, че ще са му къси ръкавите Rolling Eyes

Днес взех поръчка от 15.03. Оползотворих един ваучер за 5Е - само ефтинийки от по 1Е , нищо не доплащах и ми я пратиха. Поръчката беше с кода за бежовия тренч.

# 1 381
  • Мнения: 1 666

Взимам номера на колета от Mon Espace Client, Suivre mes commandes и там където пише Commande le кликаш на датата на която си направила поръчката. Отваря ти се нова страница, на която са ти дадени всички поръчани неща с цените и датата. Най отгоре имаш номер на заявката Commande N° а над самата таблица номер на пратката Colis n°


Това не е номера на колета!

# 1 382
  • Мнения: 389
айдееее и аз си взех последната от 31.01 Сега си 4акам мирно Мартенските .Не ми е ясно и на мен къде се губят по 1 месец пратките.Тръгнала е на 18.02 .Малка бе6е с якето със сваля6тите се ръкави и 1 пуловер за мъжо,но тъпите 4инии са натежали.

# 1 383
  • Мнения: 231
Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: kristi_vg в Петък, 27 Март 2009, 13:26

Взимам номера на колета от Mon Espace Client, Suivre mes commandes и там където пише Commande le кликаш на датата на която си направила поръчката. Отваря ти се нова страница, на която са ти дадени всички поръчани неща с цените и датата. Най отгоре имаш номер на заявката Commande N° а над самата таблица номер на пратката Colis n°


Това не е номера на колета!


А какво е тогава Colis N?

Знам, че за проследяване на пратката трябва тракинг номер, който е различен от Colis N

# 1 384
  • Мнения: 389
Най-накрая получих дългоочаквания колет с тенджерите с код за 10Е. В поръчката имах чашите с шампанско, които на практика поръчвам за 3-ти път и са счупениииииииии. А на едно от тенджерките ми е счупена дръжката  Cry у-а-а-а-а-а-а-а
6те даде6 ли снимки на тенджерите ,моляяяяяя  Hug

# 1 385
  • Мнения: 177
Момичета, за мъж висок 175, гръдна обиколка - 108 и талия 100см, 54/56 от това яке дали ще е голямо?
http://www.laredoute.fr/vente-blouson-active-wear.aspx?productid … &numberpage=1

# 1 386
  • Мнения: 4
Момичета, според Вас как е по-добре да се поръчва - 6-7 неща накуп или разбити в две поръчки? Знам, че ако са над 2 кг. се броят за колет, взимат се от митница и се бавят повече... Правилно ли разсъждавам?

Избрала съм си някои изгодни нещица, но се страхувам да поръчвам. Още не ми е дошла предишната поръчка.

Взимам номера на колета от Mon Espace Client, Suivre mes commandes и там където пише Commande le кликаш на датата на която си направила поръчката. Отваря ти се нова страница, на която са ти дадени всички поръчани неща с цените и датата. Най отгоре имаш номер на заявката Commande N° а над самата таблица номер на пратката Colis n°

С този номер обаче не можеш да направиш справка за пратката в сайта на българските пощи. Трябва ти номер за проследяване, обаче него го знаят само от Ла Редут. Ако си го поискаш, може и да ти го дадат. Аз смятам да направя това за моя колет , който се бави. Писах им мейл и чакам отговор

Разбрах. И аз им писах преди няколко дни за забавена поръчка но отговор така и не получих, а колета дойде вчера.
Мисля да им пиша, че съм я получила.

# 1 387
  • Мнения: 243
didka banditka, в сайта: http://veni05.wordpress.com/2009/03/20/veste-2/ има размери на 86 и 108р-р. Дано да са ти в полза. Peace

# 1 388
  • Мнения: 324
Момичета, кажете, моля, детските дрехи отговарят ли на номерацията?
Ще пускам първата си поръчка и се колебая. Дъщеря ми е висока 87 см. Дрехи с размер 86 ли да купя или 94? Опасявам се, че едните може да са малки, а другите - прекалено големи. Който има опит, моля да ме посъветва.
Благодаря!  Hug

# 1 389
  • Мнения: 1 672
взимай 94 със сигурност 86 ще са и къси

# 1 390
  • Мнения: 177
Момичета, кажете, моля, детските дрехи отговарят ли на номерацията?
Ще пускам първата си поръчка и се колебая. Дъщеря ми е висока 87 см. Дрехи с размер 86 ли да купя или 94? Опасявам се, че едните може да са малки, а другите - прекалено големи. Който има опит, моля да ме посъветва.
Благодаря!  Hug

Някои модели са уголемени, други умалени....
Моят син е на 1,8 и би трябвало по принцип да е за 86, не е едър, но е е и дребен и слаб.... но повечето неща 86, които съм му поръчала са му твърде точно и се молим лятото да идва по-бързо.  Confused

От тази жилетка например взех 94 и ръкавите са му дълги, но му е един пръст под талията.
http://www.laredoute.fr/vente-gilet-bebe-garcon-raye-et-zippe-pr … &numberpage=1

# 1 391
  • Мнения: 412
Само да споделя за чаршафите на точки, досега получих цветните - сиво и лилаво и споделих че са много твърди и хлъзгави. Днес получих от същия модел, но в друг цвят - сиво и бяло - по меки са. Там където е щампата със сиво също е твърдичко, но това е от щампата, затова тези които са изцяло цветни стоят толкова твъди и по плътни. Тези с бяло и сиво са по тънички - точно на мястото на белия цвят. Така, че който иска да са по-меки, да си поръчва комбинация бяло с друг цвят. Имам и бяло и жълто, също са меки, но тънки - почти прозират.  Peace

# 1 392
  • Варна
  • Мнения: 1 423
с ето това http://www.laredoute.fr/vente-chemise-femme-manches-courtes-la-r … &numberpage=3 доста късо е според мен, стига ми 1-2 см под пъпа... ръкава надолу се стеснява и ми се впива в ръката.. иначе материята и цвета са хубави.. аз взех тая на раето


Може ли номер и размери на ризката ?

# 1 393
  • Мнения: 329
Снимки на днешната ми поръчка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=308108&pid=11281408
както писах от 02/02 тръгнала от там не както ми писаха на 20/02 а на 23/02 и печат от БГ на 25/03 .
Ако някой го интересува нещо да пита .

# 1 394
  • Мнения: 71
Тези дали ги има още,че ги търся от толкова време.
http://veni05.wordpress.com/2009/01/12/sandales-verni-bicolore/

Ако някои може да ми помогне много ще съм благодарна.

А днес получих от 16.01. и от 28.01всичко е коментирано.

Общи условия

Активация на акаунт