Актуален ценоразпис за раждане в Майчин дом - София

  • 99 046
  • 629
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 161
Има ли някоя мама раждала с избор на екип при д-р Хранов? Бих искала да питам някои нещица ако е удобно, може и на лични. Благодаря.

# 601
  • Мнения: 847
Има ли някоя мама раждала с избор на екип при д-р Хранов? Бих искала да питам някои нещица ако е удобно, може и на лични. Благодаря.

Аз, 2 пъти Simple Smile Какво те интересува?

# 602
  • Мнения: 1 161
Супер Simple Smile
Заплаща ли се допълнително лично на него, освен избора на екип?
Той лично ли изражда или главно оставя на акушерката?
Навреме ли се отзова след като му се обадихте?
Освен, че е добър специалист, подкрепящ ли е чисто психологически по време на раждането?
Може ли да се разчита на подкрепа, в смисъл, минава ли да те наглежда след това?
Е, щях да добавя и "Доволна ли си", но след като са 2 пъти, май е ясно  Laughing

На всякаква допълнителна информация също ще съм много благодарна, следя се при него и за момента съм се насочила той да води раждането ми живот и здраве.

# 603
  • Мнения: 847
Супер Simple Smile
Заплаща ли се допълнително лично на него, освен избора на екип?
Той лично ли изражда или главно оставя на акушерката?
Навреме ли се отзова след като му се обадихте?
Освен, че е добър специалист, подкрепящ ли е чисто психологически по време на раждането?
Може ли да се разчита на подкрепа, в смисъл, минава ли да те наглежда след това?
Е, щях да добавя и "Доволна ли си", но след като са 2 пъти, май е ясно  Laughing

На всякаква допълнителна информация също ще съм много благодарна, следя се при него и за момента съм се насочила той да води раждането ми живот и здраве.
1. Не съм плащала абсолютно нищо освен избора на екип /подарихме му нещо, но това беше въпрос на личен избор и дори в началото не искаше да го вземе/;
2. Той лично ме изражда, но и акушерката беше нон-стоп там;
3. Винаги, когато му се обадя е преди мен в болницата /живее на близо Simple Smile/;
4. Много ме подкрепяше, но и ме вкарваше в релси, ако не го слушах като ми напомняше, че трябва да мисля и за малкото човече, не само за себе си;
5. Мина да ме види веднъж и после си ходя при него редовно Simple Smile

# 604
  • Мнения: 160
А аз се двоумя между д-р Асен Николов и д-р Веселин Дяволов за избор на екип. Единственият ми критерии е да ме приемат максимално скоро преди операцията /секциото/, а не да ме мотаят дни наред там по болницата, защото съм с малко дете, което не се е делило от мама от раждането си. Мисля си, ако се уговорая с д-р Дяволов ще ме настанят на петия етаж в неговото отделение и ще падне чакане, а ако отида при д-р Николов, той нале и на третия етаж-родилното отделение, дали няма направо , т.е за два дни изследвания и хайде в операционната. Ако някой може да ме насочи ще съм благодарна.

# 605
  • Мнения: 1 161
Io-io много ти благодаря   bouquet

# 606
  • Мнения: 190
Момичета може ли да си избереш екип за раждане някой лекар без да си се следил при него и кого бихте препоръчали. Раждах преди при Гунев, но при него се ходи дълго на частни прегледи преди, а сега не мога да дам толкова пари защото от фирмата ни осигуряват безплатни прегледи в частна болница, но в точно определена, но там пък раждането е много скъпо и не го поемат.

# 607
  • Мнения: 1 161
Чувала съм за такъв случай, но за съжаление не мога да цитирам името на докторката. Моя позната е ходила само веднъж в деветия месец и са се уговорили. Честно казано, не виждам защо да е проблем...
За препоръка не мога да дам, първо раждане ми предстои.

# 608
  • Sofia
  • Мнения: 33
А аз се двоумя между д-р Асен Николов и д-р Веселин Дяволов за избор на екип. Единственият ми критерии е да ме приемат максимално скоро преди операцията /секциото/, а не да ме мотаят дни наред там по болницата, защото съм с малко дете, което не се е делило от мама от раждането си. Мисля си, ако се уговорая с д-р Дяволов ще ме настанят на петия етаж в неговото отделение и ще падне чакане, а ако отида при д-р Николов, той нале и на третия етаж-родилното отделение, дали няма направо , т.е за два дни изследвания и хайде в операционната. Ако някой може да ме насочи ще съм благодарна.

 Раждах при Николов и съм много доволна (по-горе съм писала). По принцип бях за планирано секцио и два дни преди датата имах среща с анестезиолога, всичко беше ок и Николов каза в деня на секциото да отида в 7:30 сутринта. Е да де, ама раждането започна предишната вечер и стана толкова бързо, че никакво секцио нямаше Wink Господинчото реши, че той ще каже кога да се роди, не майка му Simple Smile

Надявам се да съм била полезна.

# 609
  • Мнения: 847
Gaggi, желая ти много позитивни мигове!

Tasty0703, моя приятелка роди при д-р Хранов като отиде при него към средата не бременността си и после в 9тия месец, за да се разберат за самото раждане.

# 610
  • Мнения: 160

благодаря ти много

# 611
  • София
  • Мнения: 1 979
А аз се двоумя между д-р Асен Николов и д-р Веселин Дяволов за избор на екип. Единственият ми критерии е да ме приемат максимално скоро преди операцията /секциото/, а не да ме мотаят дни наред там по болницата, защото съм с малко дете, което не се е делило от мама от раждането си. Мисля си, ако се уговорая с д-р Дяволов ще ме настанят на петия етаж в неговото отделение и ще падне чакане, а ако отида при д-р Николов, той нале и на третия етаж-родилното отделение, дали няма направо , т.е за два дни изследвания и хайде в операционната. Ако някой може да ме насочи ще съм благодарна.

Дяволов мен ми каза да отида сутринта преди секциото,седмица преди това се водех в болницата,но ходех само сутрин за тонове,и аз си имам батко и не исках да го оставям задълго.
Но на две други майчета беше казал,че така не става и трябва да лежат наистина там,явно е имало защо,защото и двете бяха родили със секцио по спешно,започнали да раждат преди датата,човека си знае работата,при мен беше спокоен,че няма какво да стане и така:)

# 612
  • Мнения: 160
А аз се двоумя между д-р Асен Николов и д-р Веселин Дяволов за избор на екип. Единственият ми критерии е да ме приемат максимално скоро преди операцията /секциото/, а не да ме мотаят дни наред там по болницата, защото съм с малко дете, което не се е делило от мама от раждането си. Мисля си, ако се уговорая с д-р Дяволов ще ме настанят на петия етаж в неговото отделение и ще падне чакане, а ако отида при д-р Николов, той нале и на третия етаж-родилното отделение, дали няма направо , т.е за два дни изследвания и хайде в операционната. Ако някой може да ме насочи ще съм благодарна.

Дяволов мен ми каза да отида сутринта преди секциото,седмица преди това се водех в болницата,но ходех само сутрин за тонове,и аз си имам батко и не исках да го оставям задълго.
Но на две други майчета беше казал,че така не става и трябва да лежат наистина там,явно е имало защо,защото и двете бяха родили със секцио по спешно,започнали да раждат преди датата,човека си знае работата,при мен беше спокоен,че няма какво да стане и така:)
благодаря, но аз живея в провинцията и явно ще ме спрат в болницата

# 613
  • Мнения: 1 523
Здравейте момичета,
Ако не сме се следили при лекар от майчин дом - примерно Доктор Дяволов, в кой момент от бременността трябва да го потърсим и да му кажем че искаме да раждаме при него ? Къде приема той ? Имате ли някакви координати ?

# 614
  • София
  • Мнения: 1 979
А аз се двоумя между д-р Асен Николов и д-р Веселин Дяволов за избор на екип. Единственият ми критерии е да ме приемат максимално скоро преди операцията /секциото/, а не да ме мотаят дни наред там по болницата, защото съм с малко дете, което не се е делило от мама от раждането си. Мисля си, ако се уговорая с д-р Дяволов ще ме настанят на петия етаж в неговото отделение и ще падне чакане, а ако отида при д-р Николов, той нале и на третия етаж-родилното отделение, дали няма направо , т.е за два дни изследвания и хайде в операционната. Ако някой може да ме насочи ще съм благодарна.

Дяволов мен ми каза да отида сутринта преди секциото,седмица преди това се водех в болницата,но ходех само сутрин за тонове,и аз си имам батко и не исках да го оставям задълго.
Но на две други майчета беше казал,че така не става и трябва да лежат наистина там,явно е имало защо,защото и двете бяха родили със секцио по спешно,започнали да раждат преди датата,човека си знае работата,при мен беше спокоен,че няма какво да стане и така:)
благодаря, но аз живея в провинцията и явно ще ме спрат в болницата

Е,в такъв случай няма как,всеки ден се мерят тонове,пускат някакви изследвания,гледат на видеозон и сутрин трябва да си там.

delfin4e19
, вече трябва да го търсиш,прави прегледи в МД
Ето ти докторите със свободен прием:
http://www.maichindom.com/bg/practitioners/

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт