съвет относно връзка

  • 3 848
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Видин
  • Мнения: 685
Лора, сега се сетих да те питам. Говорили ли сте за втора среща?

# 61
  • Мнения: 133
Все едно темата е писана от 14год. пикла....  #2gunfire

# 62
  • Мнения: 7
ако това може да се определи в разговор е казвал"като се видим ще ти обясня" и тн от което съдя че има нещо в предвид.За четиринадесет годишната пикла си права, не съм на толкова , но недай боже да си загубиш акъл така.Може би на емоционално ниво да съм някъде там просто са ми закърняли тия функции от системно неизползване

# 63
  • Мнения: 60
Не им се вързвай за пиклата.Когато човек е влюбен не разсъждава съвсем трезво.Пожелавам ти взаимност.Няма нищо по хубаво от това да си влюбен.Мисля си,че този човек не иска само секс.Но какво друго-само ти можеш да разбереш.

# 64
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Все едно темата е писана от 14год. пикла....  #2gunfire

А коментара все едно е писан от озлобена лелка

# 65
  • Мнения: 5 468
Браво бе,хайде сега и да се развежда жената,не и ли  стига че кандидат любовника се дърпа.Мисис Т.малко женска солидарност няма ли?Любовните забежки да не би да са запазена територия само за мъжете? newsm78
Представям си какво ще стане тогава. Харесваш някой извън семейството си и търчиш с молбата за развод..., за да няма "скрито-покрито". След 1 седмица не го харесваш чак толкова... и оттегляш молбата bowuu. Всичко трябва да е точно.

Никъде не е казано, че онзи чичо се дърпа. Може пък да не му е в кръвта да скочи на първата среща още. Има някои се пипкат с месеци, ей. Има и вариант да не я харесва, ами да. Ама не всичко е загубено. Само да не му се натиска много.

# 66
  • Мнения: 7
Благодаря за разбирането, не искам да се чувствам по този начин но в момента не мога да се контролирам.Мисля си че този човек не заслужава всички тези страдания от моя страна, но ми трябва време .

# 67
  • Видин
  • Мнения: 685
Сега нещо положително. Щом е направил намек за втора среща мисля, че не всичко е загубено. Късмет Hug

# 68
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
lora_bg , опитай се да си дистанцирана известно време. Според мен човека просто е възпитан , а може би и нерешителен, за да те отреже директно. Ако един мъж желае една жена, не й казва,че е добър човек.   Peace

# 69
  • Мнения: 7
явно сме на различни вълни

# 70
  • Мнения: 133
явно сте! не можеш ли да го питаш кво мисли по въпроса....

# 71
  • Мнения: 7
ще опитам с дистанцирането дано има ефект , а ако няма то е ясно.Няма да го търся .Унизително е но няма как трябва директно да поставя въпроса , но рискувам да го загубя.

# 72
  • Мнения: 133
абе да беше твой да го загубиш....  Mr. Green
 и друго да те питам: Защо мислиш, че ако си директна с човека ще го "загубиш"? Не че нещо, ама мъжете не са като нас - от намеци не разбират, предпочитат ясно казаните и директни неща... а може и той да не е наясно точно какво иска... 
абе не сте малки... все ще се разберете, но да знаеш това с мълчание не става. и спри да му говориш за мъжа ти - може и да не ти го е казал, но не му е приятно.... вярвай ми Crazy

# 73
  • Мнения: 2 448
Унизително е но няма как трябва директно да поставя въпроса .

Не го прави това.
Какво мислиш да го питаш, имаш ли някакви намерения спрямо мен?
Абсурд, вие почти не се познавате и ако човека е объркан, не напълно решил, това само ще го отблъсне.
А и ако има добро отношение към теб , дори и за сега да не е хлътнал, винаги има шанс с нещо да му предизвикаш интереса. Все пак не си му неприятна, което е видно, ако беше така щеше да те отреже съвсем.
Не можем да знаем и що за човек е той. Това, че е регистриран в сайт за запознанство говори, че все пак търси жена (независимо за сериозна или не връзка) , както и че явно му липсват реални контакти. Може самия той да не е някой обигран "играч" , нищо че е на 43.
Че няма химия от първото ви виждане, това се разбра, но все още не е непоправимо.
Не припирай да разваляш нещата, защото не само, че ще си разбита заради изхода от връзката, ами ще ти е и още по трудно във една последваща такава авантюра.

# 74
  • Мнения: 293
Долкото разбирам ти си инициатора на първата ви среща?Както и ти си тази,която е отишла в неговия град? Както и ти си тази,която е висяла на спирката да го чака...?

Според мен тези три неща са много важни и според мен са грешни- особено за първа среща!

Мъжете не обичат лесните жени.....

Общи условия

Активация на акаунт