съвет относно връзка

  • 3 841
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7
Наистина първите крачки ги направих аз.Трябва да се спра.Но си мислех , че ако не дам да се разбере , че ме интересува може да няма развитие.Директния подход и на мен не ми допада , въпреки че би изяснило нещата.Но си мисля ,че ако го опозная в течение на времето и да му дам възможност той да ме опознае може да го заинтересувам , но без да го притискам.Явно го плаша.

# 76
  • Мнения: 115
Ако искаш да дадеш шанс на отношенията ви да се развият в благоприятна посока, трябва да прекратиш всякаква инициатива за контакт.
Досега непрекъснато си се набутвала в пространстовото му и не си му давала възможност да почувства, че му липсваш и да "тръгне" към теб.

# 77
Мила, и аз съм в подобно положение, и те разбирам!  Hug
Само че аз моя господин го познавам лично, не от нета. На 42 е и той, но аз съм на 24. И имам чувството че мъжете на тая възраст изживяват някаква криза. В общи линии е като твоя- в един момент се държи много добре, даже бъзици пуска (по-... как да кажа, хем сексуални, хем дискретни).  В следващия момент е способен да се направи че не ме вижда. Но винаги се държи много възпитано.
Айде сега кажи ми, не е ли това държание на пубер, А не на зрял мъж! И аз съм си мислела да поставя въпроса директно (още повече че аз не искам връзка, а нещо неангажиращо. Обаче какво да му кажеш директно? "Искаш ли да спиш с мен?!" Еми не става. Не че мисля че ще откаже (и моя на мен, и твоя на теб), ама ние достойнство нямаме ли? Нали мъжете ловуват, няма да им се поднасяме на тепсия! Аз за момента поддържам дипломатично-приятелски отношения- Здрасти,как си, аз съм добре и т.н. Ако иска нещо- да се постарае да го получи. Ако не иска- здраве да е, има и други.

# 78
  • Мнения: 7
Боже да не един и същ?! Simple SmileЧувствам се гадно , че така му се поднасям .Ще си трая пък да видим какво ще стане.Успех и на теб.Защо живота е такова сложно нещо.Да ти кажа и на мен ми мина през ума да го питам директно , но добре че ми мина навреме.Да не се изложа тотално.Лошо ли е да искаш просто секс ,аз каквато съм си патка сигурно ще затъна в чувства тотално , но сега физическото привличане е на първо място.За съжаление е само при мен.

# 79
Хаха, не, не е един и същ. Иначе щеше да стане като в сапунен сериал  Laughing
Няма лошо в това да искаш само секс. Аз даже се чудя дали това не ги плаши господата? Да си мислят че искаме нещо повече и да се стряскат. Не мисля че има мъж, и то необвързан, който да откаже неангажиращ секс!
А живота (респективно секса) са толкова сложни, защото ние си ги правим такива.

# 80
  • Мнения: 13
   Тъй като търсиш съвет, споделям ти съвсем телеграфно моите:
 1.Смятам за ужасно груба грешка при "закачка" между семейна жена и мъж /независимо дали е обвързан или не/ да се набъркват семейните проблеми на жената с мъжа й. Те се обсъждат само с приятелките, приятелите. Тук очевидно става въпрос за влюбване, така че изживявай емоцията си, без да я товариш с допълнителни усложнения!
     Толкова ли няма за какво друго да си говорите?
2. Наложи си на волята да не го търсиш известно време. Знам, че ще ти е трудно, но просто стисни зъби! Успех!

 

# 81
  • Мнения: 17
А дали съпруга ти е на същото мнение : " че просто съжителствате"???То ясно че си влюбена но се опитай да контролираш емоциите поне докато не си сигурна в ответния човек. Или пък може би трябва да действаш по  бързата процедура направо да го питаш какво го пртеснява в теб- поне да ти стане ясно вообразяваш ли си...

# 82
  • София
  • Мнения: 708
А дали съпруга ти е на същото мнение : " че просто съжителствате"???

И аз това бих попитала.

А за директния подход..... прецени сама колко директна можеш да бъдеш- директно да го попиташ какво мисли и чувства или директно да му покажеш ти какво искаш   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт