Отговори
# 315
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Таня16, добре дошла  Hug . Защо всички избързвате с тестовете....?  newsm78 Изчакай поне ден закъснение или го направи на датата, ако си нетърпелива. Излишно се тормозиш и не търси симптоми. Колкото повече се вглеждаш, толкова повече симптоми намираш  Peace Успех и стискам палци  fingerscrossed fingerscrossed

# 316
  • Мнения: 1 765
Марти, супер много се радвам за хубавите новини!  Hug

Стискам палци, да се окаже, че е било естествен подбор и съвсем скоро отново да носиш под сърцето си своята рожбичка   bouquet

Манчо, браво на бебето! Peace

П.П Да попитам, само, нали не се дразните, че списвам от време на време тук  Blush

# 317
  • Мнения: 88
Благодаря Милли76,
Аз знам че е така, препро4итала съм този съвет хиляди пъти тук из форумите...ама като сърце не трае.. Embarassed...
май прости исках да споделя...сега ми олекна и ще си чакам чинно... Rolling Eyes

Благодаря о6те веднъж на всички момичета от форума

и желая успех на всички Hug

# 318
  • Мнения: 219
Аз искам само нещо да допълня по повод на момичето, дето се е похвалило за двете чертички Simple Smile Преди да започна да чета темата, по заглавието бях останала с впечатление, че в тази тема пишат само момичета, които вече са видяли двете чертички Simple Smile Просто заглавието много подлъгва. И поради тази причина дори не влизах в тази тема. Реших, че е точно тема в която да се похвалиш за радостната новина Simple Smile

Именно, да. И аз си мислех точно това, докато в една друга тема не попаднах на съвет да се пише в седмичната тема, ако търсиш съвет, подкрепа и т.н, за да не се създават излишни теми. Чак тогава реших да вляза и да видя за какво става въпрос

# 319
  • Мнения: 2 617
Мартина, много хубаво, че всичко е наред! Simple Smile

Страхотно е и че новините от бебето на Аманитка са добри! Hug

Милейди, кученце е уникален сладур! Heart Eyes

tania16 , добре дошла и наистина, както една съфорумка с поетичен талант беше казала вчера по подобен повод,
"рецептата за твойто притеснение нарича се търпение"! (Миле Hug)

Мамбина  bouquet Страхотно си го написала!

Аз, след като вчера се олелих, днес се събудих болна. Поне мога да си подсмърчам на воля и да се лекувам с каквото трябва, че вече косите ми настръхват само при мисълта за ранна бременност и лекарства.

Хубав уикенд, момичета! Hug

# 320
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Написах на лично това, което исках да кажа на Прити.Надявам се, че ме е разбрала.
Благодаря на Мамбина за мнението й, тя каза всичко, което съм искала да кажа и аз.Явно пак съм останала недоразбрана.
Благодаря на всички, които ми стискахте палци

# 321
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 333
Каква хубава вечер, след такъв слънчев петъчен ден!  Flowers Sunflower

Надявам се, че всяка една от вас е успяла да улови поне малко от следобедните гальовни слънчеви лъчи.

tania16, добре дошла!

Щи, радвам се отново да те видя!

Мартина75, и това ако не е страхотна новина! Желязна мацка си, нищо не може да те пребори! А два цикъла са тоооолкова малко!  Grinning

issi82, все ми се ще да вярвам, че няма да се наложи операция Praynig

комикс, да не си посмяла да изчезнеш  Twisted Evil

А относно това, кой влиза, излиза, хвали се, изчезва, ще го кажа само един път, че не ми се занимава: На мен не ми пречи, свободна страна сме, свободен форум. Момичета всякакви, нрави, характери шарени. Трябва да умеем да съжителстваме както с тревогите, така и с радостите на другите. Нека бъдем толерантни и снизходителни (ако на някой така казано повече му допада). ПРЕГРЪЩАМ ВСИЧКИ ВИ! txtloves

# 322
  • София
  • Мнения: 1 248
Притинце, миличка... едва ли някой те приема като най-големия карък, а най-малкото Аманита. Включвам се само да ти кажа, че твоят пример от предишната ти бременност, за съжаление неуспешна ми се е набил и на мене в главата, защото те чувствах близка, като едно от по-старите момичета тук във форума и много много се радвах, когато разбрах че си бременна, а след това ми беше страшно мъчно. И понеже и аз съм горе долу в този срок на бременността, когато този ужас ти се случи, ми е минавало подобно на Аманита през ума да не би да преживея и аз същото (прощавай, но наистина съм си го мислила), а след това просто се опитвам да изгоня лошите мисли.
Пак ти казвам, ти не си карък, сигурно има много такива случаи, просто съдбата тогава така е решила. Аз ти се възхищавам, защото ти за мен си невероятно силен човек и знам, че този път бебчето ти ще се появи на бял свят живо и здраво и ще те дари с онова изгубено наскоро щастие, което ще бъде много по-силно и дълготрайно. Hug Hug Hug

# 323
  • Мнения: 2 270
Не разбирам защо в постовете на някои от вас пишете да не се сърдя - аз не се сърдя нито се правя на жертва, просто това ме засегна, а аз не съм от хората, които си мълчат и мисля, че е по-добре нещата да се изясняват, а не да се премълчават!
Хубава петъчна вечер! Hug Heart Eyes

# 324
  • Видин
  • Мнения: 961
....Айде да не дъвчем едно и също  ooooh! Peace
newsm10

# 325
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Еее момичета, защо на това хубаво време само лошотии говорите и мислите.....
.....
Айде да не дъвчем едно и също  ooooh! Peace
Иска ми се да цитирам целия текст,но да не спамя излишно и без това малкото останали ни странички.
Подкрепям с две ръце написаното!Все едно Мамбина е прочела мислите ми. Peace

# 326
  • Мнения: 89
Добро утро на всички! Пожелавам ви един усмихнат и слънчев почивен ден, каквото е времето навън!   Laughing Flowers Sunflower  Laughing

# 327
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, дружки! Hug

   

Навън денят обещава да  е прекрасен!
Нека и в душите ни има слънце! Hug

# 328
  • Мнения: 85
добро утро мацки!!! Жаки страхотно кафенце  Hug . А до колкото новите и старите до сега никога не съм писала на тая тема и мисля че ее излишно нека се радваме на хубавите неща в живота / те и без това останаха малко вече/
аз искам малко да ви се оплача, защото май  изтървахме овулацията, аз не я засичам с нищо но мисля че мина а моето мило беше 2 дена нощтна смяна и пропуснахме кекса, така и този месец ще отпиша май.  Sad
пожелавам приятен и слънчев уикенд на всички  Hug

# 329
  • Мнения: 89
rene88, дано не сте я изтървали овулацията, мила, за да се похвалиш скоро с  EFP, а и дори да сте го направили, ако преди нея сте били активни  luvbed, може да имате успех още този месец. Пожелавам ти го, слънце!

Общи условия

Активация на акаунт