Отговори
# 300
  • Мнения: 3 695
*MILADY* малкия сладур е уникален с този тоалет  Laughing

# 301
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Моето честито е толкова тихичко, че даже не се чува  Flowers Four Leaf Clover

Мента,идеята на поста ми беше, че е неприятно когато някое ново момиче се появи тук само и само да се "похвали".Самата тя така се изрази.Доста от момичетата тук чакат с години и постове като нейния са само излишна болка и мъка.Знам от опит какво е.Тази тема е дискутирана десетки пъти тук, затова си позволих да говоря от името на старите кучета Twisted Evil

Темата за завистта, ако и да е табу, заслужава да се обсъди в отделна тема, защото е трудно да си признаем, че я чувстваме, но признаците и са налице, дори да ги наричаме "болка и мъка" (каквито не отричам, че има...)

Аз си представих човек, който е видял две чертички, пращи от радост, а не смее да го разгласи все още сред близки и познати. Форумът му идва като естествено място да ги сподели, дори заглавието на темата е доста подканващо в това отношение  Grinning

Пиша го като още една гледна точка, пък и не на старо куче  Wink Аз самата дълго се колебах дали да започна да пиша в тази отчетна тема, след като видях, че тук явно се познавате и извън форума (като впечатление, не мога да знам как е точно).


Палците са стиснати  Grinning  fingerscrossed

Приятен иииии ... ползотворен уикенд  Wink на всички, мечтаещи за две чертички!  Hug

# 302
  • Видин
  • Мнения: 961
Милейди, смях се от сърце на малкия спортист JoyМного, много  е сладък Joy

Притенце Hugсигурна съм, че Аманитка в никакъв случай не е искала да те нарани.Тя сподели притеснението си, като не е предполагала, че ще те засегна.Мисля че я познаваш лично и знаеш колко внимателна и миличка е тя.
Съжалявам, че си се почувствала по този начин.Погал на коремчето Hug

Добре дошли на новите момичета!  bouquet

# 303
  • Мнения: 3 641
*MILADY* малкия сладур е уникален с този тоалет  Laughing
Потвърждавам. Искам да го гушкам, стискам ,целувам. Crazy Прекрасен е! Даже си го сложих на десктопа да го гледкам Heart Eyes Heart Eyes

# 304
  • Видин
  • Мнения: 961
Получих смс от Аманитка.Всичко е наред с бебето Grinning Peace

# 305
  • София
  • Мнения: 5 758


Пиша го като още една гледна точка, пък и не на старо куче  Wink Аз самата дълго се колебах дали да започна да пиша в тази отчетна тема, след като видях, че тук явно се познавате и извън форума (като впечатление, не мога да знам как е точно).


Аз не познавам никой лично.Факт е, че има сбирки,но не всички тук се познават лично.

# 306
  • Мнения: 219
 shosho  и аз имам да си почакам до 7.04, така че сме 2  Hug. Дано поне едната от нас има късмет този месец  Praynig, искрено се надявам!

Иси - желая ти бързо възстановяване, за да се радваш после на всички хубави неща, които те очакват!   bouquet
Горе главата, мисли позитивно и всичко ще се нареди!

Приятен и слънчев уикенд на вас момичета  newsm08

# 307
  • Мнения: 234
Здравейте и от мен. От вчера не съм влизала и докато ви изчетааа. Много писано, много нещо.
Малкият принц е уникален. най-ми хареса последната снимка  Hug
Обожавам кучета, особено тези, които стават за мачкане  Mr. Green
Аз утре не чакам, ама симптомите са красноречиви  Cry Ще видим.
Тихичко честито на ивап   bouquet Като слънчев лъч е в темата  Hug

# 308
  • Мнения: 205
Момичета, едно голямо ура.
При мен всичко е наред. Нямам течение. Матката се е прибрала.
Имам зелена светлина за секс  Mr. Green Mr. Green. Бебеправене след 2 цикъла.

Това което ме посъветва доки е да направим консултация с доц. Конова, независимо, че е първи мисед. Доки даже настоява, защото мсята, че не е необходимо да става втори път и да се повтаря травмата. Каза още, че е по-добре да се изключат причините и ако  е било естествен подбор, да сме спокойнин.
Запазих час за Конова на 21.04.

# 309
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Много се радвам за Аманитка и бебето .   Grinning Hug

Мартина страхотни новини   bouquet Радвам се за теб и ти пожелавам скоро да се похвалиш и с  EFP

Милейди, кучо наистина е страхотен. Направо ти завиждам. Не вярвам скоро да се преборя с домашните по отношение на взимането на куче. Ако разрешиш, ще пробвам да ги убедя със снимка на твоя красавец  Grinning

Иси  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed всичко да е наред и да се размине операцията

Хубав и слънчев уикенд, момичета.  Hug И дано да има хубави новини.

# 310
  • Мнения: 196
Здравейте момичета!
Много се чудех дали да коментирам реакцията на Аманитка, но ще споделя все пак!:fingerscrossed:
Не искам никого да обидя, но лично на мен като човек, който не пише често но постоянно чете темите на "Искам бебе" ми направи впечатление следното нещо при някои участници тук
- някои момичета са взели толково лично този форум че го използват вместо "чат"!!!
- появата на нови участници във форума и конкретно в тази тема, не се приемат радушно въпреки привидното изразяване на друго.
Страшно ме подразни реакциата на Аманитка, когато едно момиче писа за да се похвали, че е видяло двете чертички. Тя реагира нетактично и нетипично за тона на форума, тъй като аз останах с убеждение, че за да пишеш тук трябва да искаш разрешението на "старите кучета" Thinking А кои са старите кучета всъщност тук като се има предвид на колко години е Аманитка.
Неприятно и нелогично е и изказването по повод Прити, да се надяваме че се дължи на хормоните които вилнеят в организма й. Прити свиркай си - както вече каза някой!  Hug
За мен да влизам в този форум не е с идеята да се запозная лично с посетителките тук, а да споделя моята и усетя чуждата болка и опит по пътя към мечтата!
Затова нека бъдем мили и внимателни едни с други и най-вече с новите момичета - всички имаме нужда от това.  love001

# 311
  • Мнения: 88
Здравейте момичета,
От доста време само ви чета, но най-накрая сере6их и аз да се вкюча...разбира се с 'питане' или по-скоро с нажда да се отурсч малко от напрежението.
От 2 месеца опитваме за бебче с приятелят ми, и май малко се вманиячих в търсене на признаци...
Та този месец около 7-8 ден след овулацията усетих ПМС много силно ме болчха яйчниците и кръста, и май усетих това, което пове4ето наричат ' придърпване' нещо средно между опъване и гуделичкане в областа на матката..това бе6е само 2 дни после ПМС от6умя...
Днес (10 от ову-то) правих тест, но е отрицателен.. Weary ..знам 4е е рано..остават о6те 4 дни до М..

Ох май просто исках да споделя...и да ви кажа "Здравейте".

ако не съм писала на правилното мчсно молч да ме извините

# 312
  • Мнения: 57
Аз искам само нещо да допълня по повод на момичето, дето се е похвалило за двете чертички Simple Smile Преди да започна да чета темата, по заглавието бях останала с впечатление, че в тази тема пишат само момичета, които вече са видяли двете чертички Simple Smile Просто заглавието много подлъгва. И поради тази причина дори не влизах в тази тема. Реших, че е точно тема в която да се похвалиш за радостната новина Simple Smile

# 313
  • Мнения: 576
Еее момичета, защо на това хубаво време само лошотии говорите и мислите.


Прити , не се сърди на думите на Зори. Човек като нея минал през толкова, най-малко би си позволил да има такива задни мисли. Всяка една жена се моли детенцето й да е живо и здраво. Знаеш, че мислите на бъдещата мама са именно свързани с това дали ще й е здравичко детенцето й. Твоята мъка мила , беше и като наша мъка...доколкото е възможно. И аз съм сигурна ,че ти самата вътрешно се молиш бебенцето ти и на всички други майки да бъдат здрави и да не стават такива кошмари неща, които на теб ти се случиха. Ти не си виновна за това, което те сполетя, но то е факт...Факт , че това може да се случи на всяка от нас и всяка от нас се моли Господ да не ни изпраща такива изпитания ! Не се сърди, още ти е прясно, но страховете са за всяка от нас... както ни е страх дали няма да се родят преждевременно, дали ще са достатъчно доносени, дали ще дишат самостоятелно, дали всичко ще е Ок. Значи ли това, че всяка майка, която е преживяла нещо подобно трябва да се сърди, че ние се молим да не се случи с нас ? Hug Heart Eyes

rali_bt, годините нямат никакво значение в борбата да имаш дете !!! Дали на 20 или на 30 все едно и също е, ако бебето го няма и не можеш да го имаш. Така че изказването ти беше малко незряло, взимайки предвид годините ти  Naughty
Изказването на Зори по повод онази жена е, че в тази тема от годиини жените споделят проблемите си, въпорсите си и пътя си за това да имат дете. Когато тук има жени, които с месеци или години се борят и влезне някоя жена, която до вчера не е знаела за този подфорум и тема , и се похвали как видяла двете чертички, на кое отгоре? На 20та страница, в която поредната жена обяснява за кофти изследванията си, поредния месец с мензис или това, че просто нещата не вървят ?!?
Ако не си писал тук или поне не си попрочел предварително темата да видиш за какво става дума - има си отчетна тема. Там пишеш за прегледите си, вълненията покрай бременността и всичко в тази насока.

Айде да не дъвчем едно и също  ooooh! Peace

# 314
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Момичета благодаря за подкрепата и хубавите думи Hug

Аз ще съм два дни малко командировка и няма да мога да ви следя,но се надявам като се върна да ме зарадвате с много EFP stork-boy stork-girl smile3504  ylinfant preggo babydust7 babydust7 babydust7   чао Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт