Отговори
# 345
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!Много поспаланковци има днес. Grinning



Не забравяйте,нека в 11.00 заедно се помолим! Praynig

# 346
  • Мнения: 196
Eй Дора ти си най-късната и най-ранобудната птица тук май  smile3507и много добре - такива кафета раздаваш че ми идва настроение в този мрачен и дъждовен ден.
Както си казала всички дразги са безсмислени - всички си желаем едно - УСПЕХ!
Обаче съм забелязала, че в един "кокошарник", като се намеси "петел"- нещата си идват на мястото  Laughing  Laughing  Laughing /сега да не се засегне някой че го наричам кокошка или петел?/
На мен ми е приятно да ни навестява и "наглежда" мъж  love001
Мечеклече, стискам ти палци и пожелавам да станеш повече "мече" или "клече с коремче" поне за девет месеца!
Успех, приятна почивка и щастлива нова седмица.

# 347
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен. Абе днес много скромно никой не пише а имаме още една страничка да запълним айде по сериозно  Joy , до колкото кафенцето на Дорето страхотно е
Приятна неделн почивка н всички че утре пак работа ни чака Wink

# 348
  • Мнения: 89
И аз да се запиша и да ви поздравя, май днес наистина всички са се отдали на почивка, така и трябва. Поздрави на всички и голяма прегръдка  Hug

# 349
  • Мнения: 234
ARGH..., та от къде си ме запомнил?  Mr. Green
Благодаря за стиснатите палци, но сутринта си направих тест и по самотна чертичка не съм виждала  Flutter
Все още не ми е дошло и ще се отдам на приятен следобед  Mr. Green
Приятен неделен ден на всички  Hug

# 350
  • Мнения: 1 586
По-яко представяне не бях срещал  Laughing Как да не го запомня  Hug

"Ме4е, но по-често Клече.
А за по-сериозно - Ме4еКле4е"
newsm62 newsm62 newsm62

Уффф...наистина има моменти в живота, когато няма нищо по-самотно от "самотна чертичка". Дори и този месец да си остане такава май нямаш право да и причиняваш същото и следващия месец, нали  newsm10 newsm10 newsm10  Широка усмивка пред монитора и НАПРЕД  smile3503

# 351
  • Мнения: 1 885
Здравейте и от мен.
От скоро пиша в този раздел на форума. Днес ще си купя тест, който ще направя утре. Искам да попитам нещо, защото тази тема ми се видя най-обща. Възможно ли е апетитът да се повиши още през първите седмици след еевентуалното забременяване? А повишено сексуално желание? Това може да са симптоми при шсеки като се замислч, но аз по принцип внимавам какво ям, но от 1-2 седмици не мога да се контролирам. Rolling Eyes

# 352
  • Мнения: 2 617
Здравейте!
Доре, страхотно кафе! С това разваляне на времето и с поспаливото ми настроение ще си пия цял ден чаша след чаша.
me4ekle4e  Hug
Aya_Cuervo, дано да е това, което искаш, но не се вглеждай за симптоми, защото после разочарованието е голямо! Ако прочетеш закованата тема за ранни признаци на бременност в началото на подфорума, ще видиш колко много, разнообразни, нелогични и индивидуални могат да бъдат симптомите. И колко много повечето от тях приличат на ПМС. Успех и да се похвалиш скоро!
Хубав ден на всички ви! Hug

# 353
  • Мнения: 1 498
здравейте , искам да ви попитам , каква може да е причината ТТ да е така ниска този месец - 36,5 , а днес падна на 36,2. датата ми на мц е 05.04.2009г , по това време други месец е винаги около 36,9 - 37,2.

# 354
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Момичета, влизам да се отчета, при толкова стиснати палци за мен.

Сутринта си направих тест и пак имаше втора чертичка. Пак по-бледа, но определено доста по-наситена от тази на първия тест. Нямах време да се похваля и по-добре, защото преди малко получих зацапване и тежест в левия яйчник Sad . Температурата ми е още 37,1 - 37,2, но имам лоши предчувствия.

# 355
  • София
  • Мнения: 1 220
ivapHug мила много често се получават такива зацапвания. Моя съвет е да си почиваш, да не се напрягаш и натоварваш. Звънни на гинеколога си може да ти изпише нещо за зацапването, а ако имаш болки вземи нош-па. Стискам ти палци и съм сигурна, че всичко ще е наред  Hug

# 356
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте мили момичета. Желая ви от сърце скоро да видите двете чертички и да ви се родят здрави и красиви бебчета. Аз имам една малка кака на почти 2 годинки, а от седмица правим опити за втото бебче. Спазих този месец времето на овулацията и каквото е станало , ще се разбере скоро, ако не продължаваме да опитваме.
Късмет мили дами и всичките палци за вас Hug Hug

# 357
  • Мнения: 77
момичета,стискайте палци и за мен.днес трябваше  да ми дойде м.дано ме подмине този път. Praynig

# 358
  • Мнения: 219
Дано, keyt! Стискам ти палци и в новата седмична тема ти пожелавам от сърце да се похвалиш с  EFP
 newsm10

Аз чакам М другата по следващата седмица, да видим  newsm17

# 359
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Наминавам да ви пожелая лека нощ  Hug Heart Eyes
Виждам че много нечакащи   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed ... Дано дано ... Другата седмица (от утре) да завалят едни  EFP EFP EFP EFP EFP EFP
На новите момичета добре дошли  welcome и бързо към отчетени. И не се вманиачавайте в търсене на симптоми  Peace . При мен преди, когато не правехме бебе имах всички бременелски симптоми, сега правим бебе и преди М нямам никакви  Thinking.

Ивап  Hug много имат зацапване в този период  Praynig Praynig Praynig Praynig Всичко ще е наред, вярвай в това. Сега си почивай и мисли позитивно  Hug

Аргхт, Гледай ти къде ми кръшкаш  newsm66 newsm66 newsm66 ... Я марш в "мами над 35"  smile3513  .....Е сега кой не те наклюкари ...  smile3534 tooth

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт