Носят ли мъжете ви...

  • 5 977
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • тук
  • Мнения: 510
аплодисменти на всички участници, не се бях смяла така отдавна ...

Марадона, "обратното" на дънките и анцуга ми е абсолютен фаворит Simple Smile успех с хюмнетките и мацките - няма по-добро място за майтап от женските форуми, нали ? ? ? Wink

# 46
  • Мнения: 830
Твърдо не, много са ми "селски" или по-точно пенсионерски, особенно тези които се носят на ръката.  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 24
Марадона, този сезон се носят чанти, като моята: http://www.leonhard-heyden.com/en/php/ausgabe.php?option=serie&wert=BERLIN - дискретни, солидни, от хубава кожа, способни да поберат 2 кофички кисело мляко, бутилка вино, хляб и 4 пържоли, без издайнически да се издуят като пенсионерска мрежичка. С тази чанта мога да си напазарувам през работно време, а към 5 да отида на бизнес среща и хората да си въобразяват, че е пълна с важни и конфиденциални документи.

А твоята хюмнетка става единствено за аксесоар, придаващ допълнителна тежест на хигиенния ти нокът, тънката опашчица на врата ти и черните мокасини с бели хавлиени чорапи, които си сложил днес.

# 48
  • Мнения: 2 829
Селтакис,, Peace Joy Joy Joy Joy Joy


този тип чанти и на мен повече ми допадат

обаче ,,Селтакис-чантата  е подходяща ,когато си делово облечен
но,когато си по дънки и долнище на анцунг,какво носиш??

# 49
  • Мнения: 830
Раница как какво   Laughing Laughing Laughing

# 50
  • Мнения: 24
Селтакис,, Peace Joy Joy Joy Joy Joy


този тип чанти и на мен повече ми допадат

обаче ,,Селтакис-чантата  е подходяща ,когато си делово облечен
но,когато си по дънки и долнище на анцунг,какво носиш??

Истинският джентълмен знае, че спортно-елегантния стил изисква чантичка на кръста, тип "прдавач на битака в Димитровград" ...никакви раници....аз да не съм алпинист?!

# 51
  • Мнения: 2 829
Предполагам ,че това имаш предвид


боже,......

# 52
  • Мнения: 830
" ...никакви раници....аз да не съм алпинист?!
Е добре де ако трябва да носиш лаптоп къде ще го навреш в тази чанта на кръста?!

# 53
  • Мнения: 2 196
Истинският джентълмен знае, че спортно-елегантния стил изисква чантичка на кръста, тип "прдавач на битака в Димитровград" ...никакви раници....аз да не съм алпинист?!
Чудя се аз, този така моден аксесоар върху секси разпасаната хавайска риза ли се слага, да подчертава изящната /задължително една и задължително гордо изпъчена/ коремна плочка или под нея, за да и придаде допълнителен обем.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 11:04 от Бианkа

# 54
  • Мнения: 274
Този тип чанти са известни в модните среди под общото название "банан".
Преди години, обикалях плажовете на южното ни черноморие и предлагах на чужденките "шпециаль масааж", точно с такъв банан на кръста (и още по-голям в банските). Черен, с рекламен надпис на Пиер Карден.

# 55
  • Мнения: 4 678
Смял съм се с глас Joy Joy Joy..Марадона..супер тема Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт