Пролет вече е дошла-Австрийки скоро ще похапват ребърца :) -34

  • 13 415
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 153
Честита дъщеричка на Криси, много да слушка и да ги радва 
Поли, аз малко съм като цигането от вица, което казало, че баницата е много вкусна, не било яло, но така чувало... демек не съм имала слинг, но с второ бебе със сигурност това ще е от първите покупки. Ако имаш време да четеш, ето ти малко интересни теми, има и поръчки от Бг  клик, клик, клик, клик. Иначе ако искаш имам едно кенгуру, мога да ти го дам да пробваш, но съм чувала, че със слинг е много по удобно и можеш и голямо дете да носиш без да те боли гръб  Peace
Предремах, докато приспивах Вико и сега не ми се спи, а като гледам колко е часа,  утре как ще стана незнам. Ако е хубаво времето сме в зоологическата за първи път с малкото  bowuu

# 256
  • Мнения: 533
Криси, честита дъщеричка   bouquet
Нека расте Елеонора здрава и много щастлива!

# 257
  • Vienna
  • Мнения: 261
Криси, честита дъщеря. Ще се радваме да я видиме на някоя среща.
Мами, хайде някъде да се организираме в това хубаво време. Утре например в Лаинцер Тиергартен... или нещо подобно.

polinasd, ако още веднъж имам бебе, Ще си купя само слинг за началото и никаква количка. Мира седна в количката едва на 7 месеца. Преди това само в слинга. Имах и разтегателен като на Ророана и нормален Дидимос http://www.didymos.de/. Като понатежа като че ли с нормалния слинг ми беше по удобно.
Ако е достатъчно голям вече (на ръст) можеш и това http://www.ergobaby.eu/
Беибибьорна не го препоръчват.

# 258
  • Мнения: 0
Честито бебче на Криси! Да расте здраво и много да ви радва  Simple Smile

Поли, моят бебок също ревеше нон стоп като го оставех сам да легне, т.е. носехме се на ръце по цял ден. Тогава си купих Tragetuch от http://www.hoppediz.de/ и си родих. Супер беше.......... но Мартин в момента е на 6 месеца /коригирани 3 месеца/ и вече не иска винаги да е в кърпата. Почва да плаче в знак на протест и пак се налага да се приспиваме на ръце, а вече е 6 кг  Sad
А и тия дни от както се затопли ми е мнооооооого топло като го вържа в кърпата, направо не се издържа. Така че, прецени си............ но по принцип е много удобна придобивка!
Имам едно питане към всички, има ли случайно мами които да живеят в 10 бецирк да си разхождаме бебоците заедно в това хубаво време???
Лек ден на всички  Simple Smile

# 259
  • Мнения: 0
О,такива колики имаше, че не искам да се сещам, но от известно време спряха (да чукам на дърво) и дори спрях да му давам капки за тях. Дано сме се отървали!
Ани, мерси много за линковете, ще прочета подробно всичко. Иначе аз имам едно кенгуру, което ми е подарък и май не е от най-удобните, ужасно ме боли гърба и кръста от него, но пък мъжът ми носи в него бебето без проблем. Това разбира се се случва само през уикендите, а аз искам и през седмицата да мога спокойно да си излизам с него без да умирам от срам по улиците и затова ми се иска да опитам със слинг.
Леден облак и Ивет -благодаря и на вас за информацията - сега ще прегледам подробно и може би ще си взема. Лошото е, че не съм особено снажна и ме е страх като той вече е почти 7кг да не се окаже, че и в слинг ще ми понатежава бая, ама май ще рискувам така като ви чета групово мненията. Остава да реша от къде да си взема точно. Времето днес е супер, желая ви приятна почивка на всички и много, много благодаря за бързите отговори!

# 260
  • Мнения: 957
7kg в какъвто и слинг да е са си 7 кг и не стават по-малко. Гледай тежестта да се разпределя някак си правилно. Аз съм ползвала за кратко време кенгуро, уж в началото ми беше удобно, ама като го понося ме заболяваше гръб, кръст...ама и аз съм само кокалаци Mr. Green

# 261
4естита малка принцеса на Криси,да ви е жива и здрава Grinning.
Доста сте изписали докато ме нямаше,оба4е тия вси4ки вариянти с регистрацциите на колите в Бг не са ли безкраино сложни и губещи времето.Аз само да предложа такъв вариант на мъжа ми представям си как сте ме изгледа.Той определено е на принципа,4е времето е пари и не му се занимава с <далавери>.
 Я да ви питам Стефи преди 2 дни дигна малко температура около 37,5 но за една нощ с 2 мехалена му я свалих и ве4е 2 дена нищо видимо му няма.Таъи сутрин цялото му телце е покрито с ситни 4ервени то4ици ама милиони,но не са пъпки и не го сърбят.Аз мисля 4е е от температурата бе6е полу4ил нещо подобно като бебе.Сте из4акам до утре и ако не из4езнат пак при 4и4о доктор.

# 262
  • Мнения: 112
4естита малка принцеса на Криси,да ви е жива и здрава Grinning.
Доста сте изписали докато ме нямаше,оба4е тия вси4ки вариянти с регистрацциите на колите в Бг не са ли безкраино сложни и губещи времето.Аз само да предложа такъв вариант на мъжа ми представям си как сте ме изгледа.Той определено е на принципа,4е времето е пари и не му се занимава с <далавери>.
 Я да ви питам Стефи преди 2 дни дигна малко температура около 37,5 но за една нощ с 2 мехалена му я свалих и ве4е 2 дена нищо видимо му няма.Таъи сутрин цялото му телце е покрито с ситни 4ервени то4ици ама милиони,но не са пъпки и не го сърбят.Аз мисля 4е е от температурата бе6е полу4ил нещо подобно като бебе.Сте из4акам до утре и ако не из4езнат пак при 4и4о доктор.

Мирослав4е,каква температура?37.5? ?Shocked Ами ти защо свваля6,полезно е да остваи6 организма да изживее и да се пребори..Аз до сега съм 4акала до третия ден и ако е над 38.5 тогава давам температуропонижаващо.Има слу4аи,когато вси4ко завър6ва с един обрив и готово.Не прави6 добра услуга на имунната система като при темп.по- ниска от 39° C дава6 Мексален..И то два..Много ме у4уди.. newsm78

# 263
  • Vienna
  • Мнения: 261
Я да ви питам Стефи преди 2 дни дигна малко температура около 37,5 но за една нощ с 2 мехалена му я свалих и ве4е 2 дена нищо видимо му няма.Таъи сутрин цялото му телце е покрито с ситни 4ервени то4ици ама милиони,но не са пъпки и не го сърбят.Аз мисля 4е е от температурата бе6е полу4ил нещо подобно като бебе.Сте из4акам до утре и ако не из4езнат пак при 4и4о доктор.
Скарлатина/Scharlach. Бих отишла на доктор , ако наистина е скарлатина ви трябва антибиотик (според обикновенната медицина).

# 264
  • Мнения: 957
Мирослава Т, чак пък "далавери". Няма нищо сложно.

# 265
  • Виена
  • Мнения: 725
Честито бебче,Криси!
Да сте живи и здрави всички и много, много да ви радва малката кукла.

Последните дни беше супер време   Heart Eyes.Вече опекохме бузките  Blush.Утре ще стягаме багажите,и отлитаме за БГ,за 2 седмици .Малките(по точно каката ),нямат търпение.Ако някой иска да поръча нещо...
Новата тема,ако искате утре мога да я направя,ако не някой друг да я пусне  Wink.В БГ,не знам,дали ще имам интернет(а и време за него,всеки знае как е) постоянно.
Има angebot в МедиаМаркт (ако някой го интересува),за Великден.Можеш да си вземеш,каквото си искаш на изплащане,на 0% лихва.Мъжът ми вчера намаза с лаптопче за колата,но мен не ме огря с апарат  Rolling Eyes.Не знаех какво да гледам,като показатели,а днес не остана време,пък като си дойдем ще е свършило.Друг път...
Лека вечер на всички.

# 266
  • Мнения: 343
здравейте отново на всички!

гледам бясна дискусия по въпроса за ваксините и застраховките се е развихрила. с 2 думи да запиша мнение и аз, ваксинирам всичко, което има, даже и против варицела, без да чета, разчитам на мнението на детския ми, има хора дето това им е образованието, аз нямам време и желание да откирвам колелото на ново.
за застраховките в бг, тъкмо днес коментирахме с мъжа ми, че приятелка е закъсала и се кани да застрахова в бг... аз лично не бих го направила, евтиното обикновено излиза по скъпо. ние имаме 2 коли и 2те са застраховани тука. когато на мъжа ми му откраднаха пасата преди 5 години, тука му го изплатиха за един месец. искам да видя бг застраховател дето ще реагира така бързо.

за нас накратко, ние се върнахме днес от прекрасна ски почивка. във възторг съм от арлберг, 3м. сняг на живо не бях виждала. алекс беше на ски училище, аз карах 2 дена с учител, иначе се разхождах с виктор. прекрасно, толкова ни хареса, че догодина пак там, вече резервирахме стаята за догодина.
да се похваля, александър откакто е опериран, яде като разпран. много съм щастлива.
отивам да пера, имам 3 купа пране.

# 267
  • Мнения: 957
Ди, дай повече инфо за хотела. Аз съм решила вече като чуя три пъти тати да ни праща при баба да си резервирам по една почивка някъде. Така хем ще го е яд, че ходим по почивки, хем ще му дойде акъла в главата да не ни праща в БГ  Mr. Green Той горкият, решил да се бори сам с банята и да си реди сам плочките. Няма лошо, убедена съм, че ще се справи по-добре от който и да е майстор. Като го знам как цепи милиметъра  Mr. Green

Ние за сега оставаме при баба, с лека вероятност за по-късно връщане, заради баущелето в къщи. На Дани му се отразява супер престоят тук. Не му спира устата. Гледа коко, баю баю, бау бау, който лае от всеки двор, гони по цял ден  "коти" да не кара кола Mr. Green, събира камъни, лигави се. Днес се заигра с един паяк ( за мое най голямо отвращение), ама той изглеждаше безобиден и го оставих. Постоянно му приказват, учат го кое какво е и за има няма 20 дни речникът му значително набъбна и започна да прави изречения от 2 и повече думи. При неговата възраст, направо се пъча и гордея  Mr. Green Апетитът му също е завиден и тук пусна гушка и направи кълки  Grinning Противно на миналото лято, когато не спрях да се оплаквам, сега ще кажа, че на забелязвам как минава времето тук и в общи линии ми харесва доста  Grinning Е не че не се "драскаме" с бабата, ама няма как. Борба за територия  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 81
Ей каква голяма радост си имаме във форума.Криси да ти е жива и здрава дъщеричката,да е спокойничка и да се разминете без колики.

Поли имам бейбибиорн в който носих Мимката за кратко време,защото  ме скъсваше от болки кръста,ако имаш желание мога да ти дам  да го пробваш.Мисля,че и кърпа да бях взела пак щеше от тежестта да ме боли гърба.Мим беше също голям инат за количката.,рев ама дереше се като магаре.Докато свекърва ми не се появи и всеки ден упорито си я разхождаше и  я свикна малката хитрана да си се вози,ама колко нерви, леле не ми се
спомня.

Днес в зоологическата беше една малка лудница,но пък толкова приятно,айде повече желаещи ,нямате ли годишни карти!

# 269
  • Мнения: 39
Днес и ние смятаме да го изкараме в донаупарк. ( след 12 ч.)  За зоопарка много ни е далеч и го водим 1-2 пъти  на година  Blush
Ди много се радвам за вас. За догодина може и ние да се присъединим към вас  Mr. Green Така ми се ходи на ски почивка  Crossing Arms ама мъжо не може да кара ски и не иска.  Tired Дай му цял ден пред лаптопа. ooooh!
Жени къде е кафето  Mr. Green
Лек ден.

Общи условия

Активация на акаунт