Пролет вече е дошла-Австрийки скоро ще похапват ребърца :) -34

  • 13 402
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 150
Рени,ти си ходила на дискусията в4ера.. Laughing
Като видяхме кой ще участва,веднага се отказахме.


Цитат
Нямам време да се информирам толкова добре като теб, но аз се надявам, че лекарите са добре информирани и се доверявам на тяхното компетентно мнение. 

Това е опасно за здравето. Peace

# 241
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Съни, душичко! Ти наистина си Слънчице и изобщо не съм и мислила да ти обявявам война, за да има предложение за мир!  Hug Но Кристиян ти го написал много правилно. Не е добре да се доверяваш сляпо. И лекарите са хора, и те имат оная слабост да ги мързи да се информират и много от тях, НЕ ВСИЧКИ!, имат хроничен недостиг от знания. Ерата на интернет ни дава предимството да имаме достъп къде повече, къде по-малко до много информация. Понякога, вместо форум, човек е добре и да чете друга литература. Препоръчвам горещо.
Кристиян, аз отидох с нагласа за дискусия. За първи път си оставих детето само с баща му до 23 часа. Те не се бяха подготвили. И така се получи поредната пародия. Една жена почти скандално напусна залата. Друга в прав текст каза, че се намира на рекламна кампания за ваксините. Не дадоха отговор на нито един въпрос от публиката, продиктуван от съмнение в полезността на тази предпазна мярка. Може пък Дияна (познаваш я!) да е права като каза, че това са последните им отчаяни опити да пазят статуквото на фундаменталната си теория. Накрая раздаваха щедро вино, бира и хот-дог  Mr. Green, но такива като мене бързаха да си ходят, та и неформален контакт не можах да видя какво е с участващите.  Tired

# 242
  • Мнения: 39
Кристиан ,ако така мисля за всичко то къде ще му излезе края. Трябва да съм запознат с автомеханиката за да мога да проследя дали майстора ми е поправил добре колата ,която карам, да съм инж. за да знам дали ми е построена къщата както трябва или ще ми падне покрива на главата, или лекар за да знам взема ли правилното решение като такъв. Това малко ми прилича на майсторите в БГ който всичко могат  ooooh! ама нищо като хората. Аз се специализирам в областта, в която искам да съм компетентна и в която работя . Човек не може навсякъде да е все знаеш, но това не значи, че не може да има мнение по въпроса  Peace
Пък и за здравето не се доверявам сляпо, щото съм лекарско чадо  Mr. Green

# 243
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ерата на интернет ни дава предимството да имаме достъп къде повече, къде по-малко до много информация. Понякога, вместо форум, човек е добре и да чете друга литература. Препоръчвам горещо.
Да, действително интернет е много компетентен източник на информация. Веднага се вижда кой какво е написал и как го е обосновал.
Много ми се иска тази дискусия да се премести в съответните подфоруми...

# 244
  • Мнения: 4 150
Сьни,става вьпрос за здравето ни,не за колите и кьщите ни.Не може да става сравнение мисля. Peace
Цитат
за здравето не се доверявам сляпо, щото съм лекарско чадо 

Добре,ама предното изре4ение противоре4и на това...

В интернет има много официални изто4ници.
И добре,4е ги има,защото у4ебниците по които се у4и са крайно недостатьчни. Peace

# 245
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Да ви съобщя една хубава новина...  Laughing За бебе!  Laughing
На 31 март Криси е родила дъщеричката си Елеонора. Двете са добре, едната кърми, другата цока и така очакват да ги изпишат.  Grinning
Пожелавам им здраве, късмет и много щастие! 

# 246
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!
Ето и редовната порция кафе от мен   food010  food010  food010

Ренка, страхотна новина, само такива да чуваме!
Ти какви ги вършиш по нощите, а не спиш  Wink

Криси, честита дъщеричка!
Да ви е жива и здрава и много да ви радва!
Очакваме включване и от теб да разказваш, а може и някоя снимка на малката красавица да ни покажеш!
Пожелавам ти  бързо  възстановяване!   bouquet

Лек ден от мен!

 

# 247
  • Мнения: 112
Хубава новина!Благодаря Рени.  bouquet

Криси,4естита радост newsm51ylinfant Желая да бъдете здрави !Наслаждавайте се на тези незаменими мигове!

# 248
  • Мнения: 0
Честито бебче и от мен - много да радва мама и тате, да е живо, здраво и много послушно! Искам да питам дали някой от вас си е носил бебока в слинг и ако да откъде го е купил, защото много искам да пробвам моя ревльо в такова нещо, че в количката реве, та се къса а на ръце уж не толкова.

# 249
  • Мнения: 214
криси, 4еститио и от мен. Много да се радвате на Елеонора и все хубави моменти да имате.

# 250
  • Мнения: 39
Криси честита рожба и от мен.  newsm51
Полина аз Иван си го разнасях в бебибюорн кенгуру и много му харесваше, но само до 4-5 мес. максимо После много ми натежа и за дълго на издържах. За слиг знам че е удобно за много малки бебоци иначе провисвал и не бил удобен за по голените. Аз когато  се чудех, какво да е, видях че има много онлаин шопове,които го предлагат.

# 251
  • Мнения: 339
Удобен е слинга , много и то точно за големите бебоци и за майките им  Peace Със Слинга по добре се разпределя тежеста и по леко се носи.Стоян последно го слагах лятото като ходихме на балкана и много се радваше ч е е на гърба като на конче, не го бях носила до тогава така. Но трябва да се връзва правилно, за да не провисва. Има доста по темата във форума с линкове и филмчета, а най добре след като разучиш техниката да си хванеш и някой опитен да ти покаже на живо. Моя го купих от Бг защото ми беше по евтино - тънък и  разтеглив, много удобен за лятото, но по малко връзвания могат да се правят, то не че ти трябват  много и едно да научиш стига Mr. Green

# 252
  • Мнения: 957
Честита дъщеричка на щастливата майка   Grinning

Поли, колко голямо е бебчето ти? Моят постоянно ревеше още от раждането. Беше почти невъзможно да е буден, да е легнал и да не се дере от рев или да не спи на ръце, ама ние си имаме обяснение. По едно време спеше в количката вместо в леглото и само с биберон ( аз не исках да му давам, но се принудих), после мина на фаза да спи само навън, а не в къщи. Кофти, че беше зима и трамбовах по 2 часа на студа. Сега е на година и 8ми месец и още няма покой  Grinning
 

# 253
  • Мнения: 0
Много благодаря за отговорите. Моят юнак е на  4месеца и половина и е вече почти 7кила и затова много се чудя за слинга. Той е ужасно ревлив още от раждането си и затова нашата акушерка ни прати в една педиатрична клиника в 10ти бецирк, където ми каза, че се занимават с точно такива нервозни и проблемни бебета. Там като отидохме започнаха да му правят едни масажчета от т.нар. кранио-сакрална терапия и сестрата ми каза, че една от опциите да не реве много е именно слинг. Тя ми върза и ми беше ужасно удобно, но самото връзване ми се стори толкова сложно, че направо ще ми трябва следване още няколко години в университет за да се науча. Иначе реве постоянно, особено легнал...но не ми се говори вече, че си писнах и на себе си от оплакване. Такъв ми бил късмета! А Ророрана само да те попитам къде от БГ си взела и до колко кг може да се носи в него?

# 254
  • Мнения: 957
А има ли колики?

Общи условия

Активация на акаунт