Тази година на морето - с цял бански или с половинки?!

  • 61 115
  • 417
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 161
Изпревариха ме... Wink

# 46
  • Мнения: 77
Aз винаги съм по монокини! Като прашките са толкова оскъдни, че хората се чудят за какво ги нося!  Embarassed

Към момичетата, които се пекът с цял бански (и отчасти с горнища):
Не ви ли е гадно да имате бели линии! Аз точно заради това се събличам възможно най-много. Не си представям да съм облякла  красива вечерна рокля с гол гръб и ... отзад две бели линии от сутиена?   #Crazy Или пък като се съблека пред мъж да съм цялата на петна!  Thinking

Не обиждам никой  Peace Просто ми е интересно, как приемате белите ивици! Заличавате ли ги след това с бронзант или си ходите с тях?  Thinking

Иначе харесвам шантави бански модели с морски мотиви:





 

# 47
  • София
  • Мнения: 2 161
Aз винаги съм по монокини! Като прашките са толкова оскъдни, че хората се чудят за какво ги нося!  Embarassed

Към момичетата, които се пекът с цял бански (и отчасти с горнища):
Не ви ли е гадно да имате бели линии! Аз точно заради това се събличам възможно най-много. Не си представям да съм облякла  красива вечерна рокля с гол гръб и ... отзад две бели линии от сутиена?   #Crazy Или пък като се съблека пред мъж да съм цялата на петна!  Thinking

Не обиждам никой  Peace Просто ми е интересно, как приемате белите ивици! Заличавате ли ги след това с бронзант или си ходите с тях?  Thinking

Иначе харесвам шантави бански модели с морски мотиви
 

Това може да  го каже само някой , който не е  раждал... ooooh!

# 48
  • Мнения: 22
Aз винаги съм по монокини! Като прашките са толкова оскъдни, че хората се чудят за какво ги нося!  Embarassed

Към момичетата, които се пекът с цял бански (и отчасти с горнища):
Не ви ли е гадно да имате бели линии! Аз точно заради това се събличам възможно най-много. Не си представям да съм облякла  красива вечерна рокля с гол гръб и ... отзад две бели линии от сутиена?   #Crazy Или пък като се съблека пред мъж да съм цялата на петна!  Thinking

Не обиждам никой  Peace Просто ми е интересно, как приемате белите ивици! Заличавате ли ги след това с бронзант или си ходите с тях?  Thinking

Иначе харесвам шантави бански модели с морски мотиви:





 


   Мога да коментирам само положението при мен. От горнището отпред ми се получават само 2 светли триъгълника точно на гърдите, от които последните даже изглеждат по-големи  Whistling. Отзад, на гърба и врата, нямам бели линии, тъй като предпочитам изрязани бански с връзки и малка мека триъгълна чашка. Laughing

# 49
  • Мнения: 3 356
Ако оцелея да стигна до морето-с половинки.

# 50
  • Мнения: 4 187

 Blush Ами аз такова....понеже знаех отговора....




# 51
  • Мнения: 2 631
Гледам, че в анкетката стремително нараства отговора с половинките  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 2 161

 Blush Ами аз такова....понеже знаех отговора....


 Hug

# 53
  • Мнения: 77
Това може да  го каже само някой , който не е  раждал... ooooh!

Защо? Имам дете на 2г?  newsm78

# 54
  • Мнения: 779
с половинки  Crazy

# 55
  • Мнения: 557
Тази година бих си взела и половинки и цял,защото първо -миналато лято бях бременна и не си начесах крастата  Twisted Evil и второ-цял бански не съм носила от  newsm78 ... 17 годишна ,сега е момента bowuu , а и едва ли ще успея да си оправя корема дотогава.  Sad

# 56
  • Мнения: 4 433
Половинки.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 161
Това може да  го каже само някой , който не е  раждал... ooooh!

Защо? Имам дете на 2г?  newsm78

Мислех , че няма да се наложи да обяснявам , но.... Rolling Eyes
Ами от естетична гледна точка!

# 58
  • Мнения: 77
Това може да  го каже само някой , който не е  раждал... ooooh!

Защо? Имам дете на 2г?  newsm78

Мислех , че няма да се наложи да обяснявам , но.... Rolling Eyes
Ами от естетична гледна точка!


А аз щом си позволявам да изляза така на плаж, значи прекарвам по 1 час на ден във фитнеса  Wink
А и нямам белези, раждала съм нормално. И стрии не ми излязоха за щастие  Praynig

Сега ноември, декември се бях поотпуснала, но благодарение на Дюкан съм в почти идеална форма (56кг до лятото трябва да стана 52,53).... ще се намъкна в старите дрешки!  Laughing

Иначе, ако съм 90кг със сигурност няма да се пека по прашки  Crazy

И за да не е чат, ето един онлайн магазин за бански и бельо:

http://flirt.delfina.bg/index.php

# 59
  • Мнения: 557

И за да не е чат, ето един онлайн магазин за бански и бельо:

http://flirt.delfina.bg/index.php


Тази година Делфина са доста постни  Thinking

Представата ми за цял бански е нещо такова, само не знам на бюста точно как ще е newsm78,ако си без тунинг ,нооо....  Mr. Green

http://www.etam.com/images/dyn/catalog/6264426_01_2.jpg

Общи условия

Активация на акаунт