Димитровград-8

  • 17 707
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 189
честит празник и от мен !

# 241
  • Мнения: 4 784
Честит празник мами!
Натали, шоуто беше страхотно! Само дето сега съм със "селски" тен  Laughing.
Кръщенето беше вчера  Wink.

# 242
# 243
  • Мнения: 155
натали, този месец ще се ходи ли в дома, обещала съм на Ани кукла

# 244
  • Мнения: 767
Извинявайте, какво авио  шоу съм проспала пак? В града ли е имало такова събитие? Явно съм и за ушен доктор Embarassed
Ех, старост... Thinking

# 245
  • Мнения: 592
Споко - в Пловдив, на летището в Крумово! Ама то и тема отделна имаше за това! Можеш да видиш какво си пропуснала
- http://www.vbox7.com/play:571f8c90 и тука http://photo-cult.com/showpic.php?aut=karaman&id=437021

# 246
  • Мнения: 4 784
натали, този месец ще се ходи ли в дома, обещала съм на Ани кукла
Ева, ако не се лъжа, когато ходихме последно в дома, празнувахме и майските рожденици. Значи следва да ходим юни месец. Simple Smile

# 247
# 248
  • Мнения: 9
здравейте много се извинявам от скоро съм тук и бих искала да попитам за кой дом става въпрос и ако може някой път и аз дойда с вас ако мога с нещо да съм полезна на дечицата благодаря

# 249
  • Мнения: 767
 newsm08 уффффффф, успокоих се.
 smile3503 Абе, друго  е да си млада майка - нищо не пропускаш!

# 250
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
newsm08 уффффффф, успокоих се.
 smile3503 Абе, друго  е да си млада майка - нищо не пропускаш!

Хахахахахахахха!  newsm10
margi88 , обади ми се ако искаш утре или в петък, може да се видим, хем ще говорим за Вики и ще обясня и за дома в Хасково. МОмичета, този месец пропускаме дома, остава за другия месец - юли. От няколко месеца една жена /доколкото разбрах / искала да организира нещо за децата. Иначе аз се чудех нещо за първи юни, но се струпаха доста неща и ми е трудно с организирането. Изникна спешно ходене пак до сф сега в четвъртък и времето ми е много кът, но ако искате да спретваме нещо, ще видя как да променя нещата.

# 251
  • Мнения: 155
натали как вървят нещата в София, нали за 1 юни беше Ако може и ние да ти помогнем с нещо свиркай

# 252
  • Мнения: 1 740


Една почерпка от мен ,малкият ми калпазанин вече стана на 1 годинка.

# 253
  • Мнения: 568

Честит рожден ден на порасналия Вели!Да ви е жив , здрав и много щастлив!

# 254
  • Мнения: 530
Честит рожден ден на Вели.Много здраве и щастие.

Общи условия

Активация на акаунт