Димитровград-8

  • 17 706
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 155
вени, ако се сетиш утре звънни ми за йога, ама поне 1 час по-рано Късно е вече да ти звъня, а утре ще забравя ( ЕГН-то не прощава никому newsm78) На останалите - приемете извинения за спама и красива нощ Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 664
Вени,гледам са те нападнали за второ  Laughing,аз си мълча щото и на мен за сега не ми се мисли за още едно диваче,да поотраснат първите човечета,иначе ще трябва подкрепление на баби,пък аз обичам самостоятелност.Деси ние си бяхме преди 2 седмици там за 1 седмица,дори често ходихме на площадката зад блока където вашите живеят,не знам ти там ли живееш или си на друго място,малкия си е добре,беше  настинал в това променливото време по велик ден някъде,но за няколко дена му мина,просто тогава за първи път му се наложи да пие антибиотик и затова питах Надя за хомеопатията за пречистване,но после си помислих ,че от 1 антибиотик не е нужно чак пречистване с хомеопатия,а му купувахме от 1 баба натурално прясно мляко и от него му правих кисело и това беше пречистването  Laughing,да чукна на дърво за сега ми върви здравичък дано и занапред си е така,че и детските градини ме плашат ама няма как,до година живот и здраве и на градинка ще се ходи,лека вечер  на всички  bouquet

# 287
  • Мнения: 4 784
Кате, радвам се, че сте добре. Засякох ви аз една вечер на Киряка  Wink, но нямаше как да ви обърна внимание, защото бях с дивчо.
Ев, ще ти звънна, стига да успея да се откача от дребния, че напоследък става все по - трудно и по - трудно измъкването.

# 288
  • Мнения: 189
гледай ти къде ходите по йоги а нищо не казвате пу ни ва е срам  Rolling Eyes

# 289
  • Мнения: 155
срам на е, ама не си казваме
То и аз да не мислиш че днес можах да отида, само дето дигнах пара Но тържествено ОБЕЩАВАМ във вторник отивам (ако успея да се върна от Бургас)

# 290
  • Мнения: 568
Подарявам ви една нова тема
Е Кате как не сме се видели?Ние всеки следобед сме там.

Общи условия

Активация на акаунт