Френска пролетна - 20

  • 18 708
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 907
Не, не, Роца последният път дойде да се видим и напием дори в ден на стачка.... извинения за теб, Роце, няма  Laughing

# 241
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Момичета,
Искам да ви кажа,че бг магазина бе открит  smile3508 Ръце не ми останаха от мъкнене,но щастието ми е пълно  newsm53 Цените са като в бг и има всичко,което му трябва на човек.Хората са много мили и любезни!Дори намерих и желатин,разбрах,че е забранен във Франция от няколко години.
И тъй като в наше село видях,че тукашното население вече е добре напоено и аз реших така)))Казвам ви едно голямо Наздраве beer2 и вече съм отворила бутилката ракийка!

# 242
  • Мнения: 1 194
Ей, Снупи Д. , бон апети и наздраве! Чак ми дойде кураж да ида до там. Аз за сега изпращам свеки за купувач, че сиренето и корите у нас се използват редовно, но и някои по-екзотични продукти като лютеница няма да откажа.
Аз също може да дойда на среща-примрно другата събота или неделя? За утре сшщо може, но не знам дали ще успеем да се организираме newsm78

# 243
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 773
Mистик, че то стачката и биропиенето беше преди повече от месец  Laughing. А на мен дозата ми е "един Париж месечно", иначе ставам на студена пуйка  Laughing

Дори намерих и желатин,разбрах,че е забранен във Франция от няколко години.
Желатин на листчета има във всеки супермаркет и никога не е бил забраняван. Да не става въпрос за нещо друго?  newsm78
А вафли "Морени" има ли? И шипков мармалад? Че те са ми най-наболелите  Grinning

Тъй като днес е 1-ви май, аз пък ви поздравявам с една момина сълза за щастие - от моята "градина" (точно под здравеца)

# 244
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Има доста "екзотични" неща ама не посмях да пиша заради мамчетата дето чакат бебенца newsm10 На мен ми е доста далече това място,но лакомията нали знаеш,че няма граници ShockedЗа съжаление бяха им свършили корите,защото празници и хората не бяха заредили,но от понеделник обещаха!
Аз съм за среща и по принцип съм голям организатор,но не ви познавам още и май засега не мога да помогна Weary
Така ,че чакам да ме организирате newsm51

Роца,не погледнах за тези неща-имах други болни теми #CrazyНапример "Дунавия",което много ме болеше,че го няма тук.Но можеш да им се обадиш по тел.,работят днес цял ден и да питаш,Взела съм ви и визитки hahaha
Този желатин,който намерих тук е растителен и с него нищо не ми се получи от чийзкейка,исках да направя такъв без печене,пълна катастрофа Mr. Green

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 16:52 от snoopy D.

# 245
  • Мнения: 1 325
snoopy D. , лютеница има ли? Сънувам я от няколко дни, ако има веднага изтрелвам полвинчо smile3508
За среща съм навита, но ако си намеря придружител, хич нямам сили да бягам подир малката!

# 246
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Има няколко вида,Mari_rus,определено ще останеш доволна.Пише на сайта ,че работят събота цял ден ,че и в неделя.Така,че отсега давай начална скорост на мъжа си smile3513
А за малката,хич и не се притеснявай,аз съм в много добра спортна форма особено след миналата неделя,когато с колелата обиколихме целия Булонски лес,след това до Трокадеро,обиколка на 16 и 17 арр.и завършихме в една пицария в Левалоа,че и даже успяхме и да се приберем newsm44

# 247
  • Мнения: 1 325
Еха, браво snoopy D. , нямаш умора Hug Определено обаче няма да ти причиня това, да тичаш след малката Simple Smile, дресирала съм полвинчо в това начинание Grinning За лютеницата-голямо мерси, при първа възможност го изстралвам към бг-магазина newsm10

# 248
  • Мнения: 467
Аууу, стига с тези бг вкуснотии бе, лигите ми потекоха  Mr. Green Смилете се над нас, провинциалистките, че тука нема такива магазини  Tired Казаха ми единствено, че в някакъв арабски такъв имало кори за баница и кисело зеле, но от Нова година чакам да ми дадът адреса му и май няма да го дочакам. ooooh!

# 249
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Отворяш пак този сайт,който прати Роца и  виждаш,че могат да ти спретнат колетче с колисимо и да си получиш благинките направо в къщи.Ние точно гледахме дали не правят доставки в града smile3516че днес ми се удължиха ръцете,направо си беше спортен полуден с тези всички стъпала в метрото.Другият път маратонките,колелото и на пазар   ukliam1

# 250
  • Мнения: 467
Мерси Снупи, отивам да видя.

Ох, нещо не намирам линк в Роцините съобщения.  newsm78

# 251
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 773
Ох, нещо не намирам линк в Роцините съобщения.  newsm78

Линкът - http://www.bulgaria-france.net/adresses_bg/adress_prod_bg.html - за всички, които го пожелаха  Grinning

Ако се наканя да го видя някой ден, може и поръчки да приема и колетче да пратя Wink.
Тони и Тото, кори в Льоклер не намери ли? Ако искаш, следващия път като ходя на "зареждане" при свекърите, мога да ти взема и пратя няколко пакета... Без майтап!

# 252
  • Мнения: 467
Да ти кажа, аз ще да съм много завеяна - нищо не намирам, а хората все ми казват че ги имало. Пак ще търся де, дано приживе се наям на баница вв френско  Joy

# 253
  • Vienna
  • Мнения: 266
Мили мами , днес 1ви май в 14.45 моята сестри4ка по4ина.............. нямам думи да иzкажа огур4ението си, мьката си и болката....немога и не искам да повярвам, раzкьсвам се...няма никога да мога да я 4уя,няма я..... а сно6ти говорихме и си каzахме толкова хубави не6та, така се укуражихме, и си каzахме оби4ам те....... толкова бях 6тастлива и влУбена в живота, благодарях на Господ от все сьрце, вси4ко се бе6е подрадило и ни сполетя тоzи ужас... никой не е zастрахован, никога не ми е минавало преz ум ,4е може да ни се слу4и не6то ужасно, бях винаги оптимист..... вси4ко сега ми е беzсмислено, и както каzа Беб4о, в живота ни беz Дори 6те има огромна дупка, пустота. Бог да прости милата ми сестри4ка,тя бе толкова добра, лека й пръст, дано е на по добро място и ни гледа отгоре....Мир на праха й.
Благодаря ви от цялото си сьрце zа вси4ко което направихте zа Доротея и на6ето семейство.

# 254
  • Мнения: 467
Пате, не очаквах такова нещо. Аз наивно вярвах, че сестра ти е излекувана  Tired Нямам думи. Мир на праха и, милата душица.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт