Френска пролетна - 20

  • 18 701
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 85
 Cry Не те познавам , но много съжалявам за загубата ти  Hug Знам какво означава тази загуба ... Моите съболезнования

# 256
  • Мнения: 1 194
За Доротея, която надявам се, е на по-добро място-без болка и страдание! Flowers Rose
Прегръдка за безутешното семейство! Hug

# 257
  • Мнения: X
Нека душата и почива в мир!
Патенце, следях историята на Доротея, въпреки че нямаше как да помогна. Дано имате сили да приемете това нещастие и да изживеете мъката по нея.

# 258
  • Мнения: 702
Моте съболезнования патенце   Hug

# 259
  • Мнения: 846
Патенце, не мога да повярвам  Cry. Толкова ми е мъчно наистина, говорих си по телефона с твоята прекрасна сестричка, точно преди тя да дойде при теб на гости. трябваше да и звъна, а не успях  Cry Чувствам се толкова виновна... Тя беше толкова щастлива, че ще се видите  Cry.Не мога да повярвам наистина тя беше много борбена...... Плача и се моля за нея и вашето семейство  Cry Господи не мога да повярвам.... Прегръщам те силно....

# 260
  • Мнения: 2 907
Патенце, искрени съболезнования! Аз вярвах също много наивно, че сестра ти се е стабилизирала, не смеех дори да попитам как е, казвах си " щом не говори за нея патенцето, значи е добре". Нека почива в мир, а на семейството много кураж  Cry И на мен умът ми не побира как млад човек, който дори не пие и не пуши се разболява така от масивен рак, това е жестока съдба - още веднъж искрени съболезнования!  Cry

# 261
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Патенце,моите най-искрени съболезнования!Не те познавам,но разбирам мъката ти! HugЩе се научиш с времето да живееш с болката.Ще ти е много трудно оттук нататък в ролята на леля-кураж!И ако имаш нужда от помощ ,не се притеснявай да я потърсиш,аз съм в Париж!

# 262
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 714
Патенце, моите най-искрени съболезнования!
Нека Доротея почива в мир. Много кураж на вас в този жесток момент!  Hug

# 263
  • Мнения: 3 241
Патенце, много съжалявам.  Cry
Много е жесток животът понякога. Много сили на семейството и от мен  Praynig


Организирахме парижко виждане - утре, неделя, в 15ч. на фонтана Сен Мишел.
Който иска нека заповяда. (Давам на лични номера на мобилния си ако искате, иначе на снимката съм си аз).

До утре Simple Smile

# 264
  • Мнения: 1 325
Патенце, изпитах такава мъка от прочетеното!Не мога да повярвам!Последният път сестра ти звучеше толкова добре, толкова надежда имаше в гласа и!Тъжно ми е защото не се запознах с това мило момиче, а трябваше, щях да съм щастлива да я познавам!Ох насистина много се разтроих и спирам да пиша Cry
 Flowers Rose Flowers Rose За теб мила Дори, грижи се от там за семейството си и за прекрасните си малки дечица-Марти и Крис
Патенце, прегръщам те силно, теб , децата, майка ти и баща ти(прекрасни хора сте)

# 265
  • Мнения: 49
Пате,много съжалявам за сестра ти.Дано е на по-добро място без болка.Бъдете силни  Hug

# 266
  • Мнения: 1 194
Аз утре съм на работа цял ден. Няма да мога да дойда, но имам уважителна причина. Приятно изкарване.

# 267
  • Мнения: 1 194
Запис!

# 268
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Момичета,ето видеото на въпросния случай,който много ме изуми: newsm78
http://videos.tf1.fr/sans-aucun-doute/le-hameau-ou-regne-la-loi- … -4-5-4399965.html

# 269
  • Vienna
  • Мнения: 266
Моми4ета, благодаря ви zа сьпри4асността и прекрасните думи. Ние вторник  идваме в Париж. Утре 6те раzберем кога 6те е погребението. 6те стоим до сьбота и 6те си преберем майка и татко. Доротея успя да дойде при мен, тя това най много иска6е(на нея й бе лУбимо да идва у нас, zаради спокойствието и природата), но zа сьжаление на 2ря ден и стана zле и се наложи да се вьрне в Париж в болницата, това бе6е преди 15дни. После са се подписали и се е прибрала в кь6ти. Бе6е непоклатима, явно си е усе6тала. Иzпаднала е в кома на 1ви сутринта, не я е боляло, просто е zаспала........... имахме страхотна вяра и надежда, бе6е се стабилиzирала.На Нова Година си правиха купон, даже е танцувала. Преди рожденият й ден на 2.3. бяха у нас и бе6е добре. края на март клетките са станали реzистентни и са по4нали да се раzвиват с нови сили. Само след 3седмици раzсейките са стигнали до гьрлото, добре ,4е си отиде сега преди ужасните болки и агонията. Аz немога да повярвам и да реалиzирам ,4е я няма ве4е.
Едно послание от мен, не работете много, радвайте се на семейството и на живота, парите на са най важното не6то, релаксирайте, бьдете добри и благородни и се оби4айте. Тя много работе6е, бе6е в постоянен стрес,няма6е време zа ни6то, това и докара миома, а миомата неусетно станала сарком, откриха го на 6я месец,слу4айно, няма6е никакви симптомии, 7месеца след откриването му по4ина....... все работе6е,в банката до кьсно, не си доспива6е.....

Общи условия

Активация на акаунт