Френска пролетна - 20

  • 18 702
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 847
Мила Рали , мойте най-искрени съболенования за Доротея!!!
Не мога да повярвам , тя наитисна се бе6е стабилизирала ...толкова е жестоко...дано посланието ти стигне до пое4ето от нас и бъдем по-добри!!!Прегръ6там те .

# 271
  • Мнения: 24
Мила Рали, искрени съболезнования за огромната загуба!
Чета и не мога да повярвам как може толкова добри и млади хора да си отиват....знам, че тъгата и мъката е неописуема.
Сигурно...просто думите не стигат  Cry
Да почива в мир скъпата ти сестра! Дано един ден да успеете да намалите болката по тази несправедлива загуба.
Пожелавам много сила на цялото семейство!

# 272
  • Мнения: 846
Патенце, кутията ти е препълнена и не може да ти се изпрати съобщение. Изпращам ти силни прегръдки..

# 273
  • Мнения: X
Ивето празнува днес, честито и наздраве!

Много щастие, мило Иве, много обич и много приятели!

# 274
  • Мнения: 1 194
Честит юбилей Ивенце! Бъди много здрава, щастлива и обичана! Весел празник!

Как мина срещата?

# 275
  • Мнения: 846
Иве, честит празник и на теб да прекараш един хубав и незабравим празник с любимите хора. А, да снимките и аз ги забравих, чакам ги с нетърпение  Wink

# 276
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Иве,честит празник и от мен newsm51
Незнам какъв е,но ти желая страшно много късмет и тъй като си интелигентна жена той вече сигурно е при теб!
А къде ги виждате тези празници,аз пак не съм разбрала както винаги?smile3506

# 277
  • Мнения: 846
А къде ги виждате тези празници,аз пак не съм разбрала както винаги?smile3506

Хехе, Снупи ами утре е Гергьовден  Laughing Mr. Green

# 278
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Уф,вярно, smile3516
Вчера звъня по разни фирми в бг...и се ядосвам,че никой не работи и даже телефона не ми вдигат,а то какво било.

# 279
  • Мнения: 3 241
Благодаря ви момичета, много мило ми стана Simple Smile
Нищо не убягва на Сбъдваща Simple Smile

Снупи, на първата страница на форума има списък с рождениците (и годините, на които стават  Embarassed ) и днес ме има и мен.

Мария, срещата мина добре, беше малко студено, та с Надя решихме - клин клин избива - и ядохме сладолед.
Иначе се отдадохме на разходки. Ама снимки не сме правили

Бизу на всички Simple Smile

# 280
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Момичета,
Отивам на оглед за "кенгуру",идея си нямам какви са разликите newsm78Мисля да посетя няколко магазина,които видях в "les 4 temps ".Пишете ако имате любими бебешки магазини в Париж,мнного ще ми помогнете  bouquet

# 281
  • Мнения: 2 907
Охо, Ивенце, на многая лета! Да си здрава, влюбена и много обичана ( и събличана )! Наздраве   bouquet

Снупи, защо ти е кенгуру бе мадам, ще раждаш ли?  Wink

Тикве, кога ще си направим и ние една достойна за конкуренция среща, а?

# 282
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Mоите планове за раждане се поотложиха за няколко месеца само,но затова пък ще е голямо наваксване близката петилетка hahahaзащото обичам от всичко по много Party
Ще ставам леля на малка Ева или Мария и вече съм почнала с глезотиите Hug

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 15:30 от snoopy D.

# 283
  • Мнения: 1 325
Момичета, днес разбрах, че сърчицето на ембриончето ми е спряло  Взеха ме с линейка след болки и кръвотечение, но плода още не е изхвърлен.Притеснява ме това, че оставиха нещата в ръцете на природата, и ако след евентуално няколко дни не започне кървене ми изписаха хапчета за контракции и изхвърляне на плода!Аз си мислех, че  задължително се прави кюртаж
Гледам философски на нещата и си мисля , че природата си знае работата, явно е било по-добре да стане така!
 Иве, честит празник!
Предполагам , че съм извинена за отсъствието  ми от парижката среща, но бях с болки!

# 284
  • Мнения: 3 241
Мари_рус, много съжалявам.  Sad
Дори не съм сигурна, че мога да си представя как се чувстваш, сигурно е ужасно.
Кураж, прегръщам те!  Hug


Не разбирам от практиките им тук, надявам се наистина да няма проблем за изхвърлянето.

Общи условия

Активация на акаунт