Френска пролетна - 20

  • 18 703
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Мари, прегръщам те силно! Следващия път всичко ще е наред!
Имай доверие в лекарите си, в ранни седмици кюртажа не е непременно единственото решение. Кураж и горе главата! Дръж ни в течение.

# 286
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Днес малко ми трябваше и вече ревнах,с теб съм,Мари-Рюс,много ми е мъчно!Ето какво намерих–http://www.maichindom-varna.com/blog.php?id=23

Много те прегръщам Hug

# 287
  • Мнения: 2 907
Мари, това е ужасна новина, много съжалявам и аз и те прегръщам!  Sad Sad Sad

# 288
  • Мнения: 846
Мари, толкова съжалявам и аз  Cry, прегръщам те силно....

# 289
  • España
  • Мнения: 1 298
Здравейте,момичета!В края на другата седмица ще дойдем за 3 дни в Париж семейно с двете ни деца на 1,6 и 3 години.Може ли някой да ми репоръча хотел в централната част на града? Примерно до Айфеловата кула или Лувъра или ....не знам точно за първи път ще бъда във Франция. Хотелът да бъде 4 или 3 звезден,а също и да има някакъо организирано посещение на Дисни Ленд и на някои забележителности.Извинете,пиша хаотично,но се надявам да разберете какво имам предвид Laughing

# 290
  • Мнения: 269
Мари, съжалявам и аз. Наистина много неприятно, но пък можете да си направите друго, важното е ти да си добре само  Hug

Мистик, аз с удоволствие бих се запознала с теб, но малко ще се притеснявам  Blush

# 291
  • Мнения: 2 907
Мистик, аз с удоволствие бих се запознала с теб, но малко ще се притеснявам  Blush[/b]

Хм?  Crazy
Сега аз се притесних.
Питай тея, които ме познават лично колко са се "притеснявали" преди да ме видят. И какво разочарование съм наживо  Laughing

# 292
  • Мнения: 1 194
Мари-рус, съжалявам за това, което преживявате! Кураж и бързо възстановяване! Hug

# 293
  • Мнения: X
Честит имен ден на Гого на Мария!
 Здрав , палав и чаровник. Наздраве и весел купон!

# 294
  • Мнения: 1 194
Благодаря , Мария!

Изпращам на всички виртуална почерпка за имения ден на моя малък мъж!

# 295
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Честит Рожден Ден,Гого! newsm59

 Това е за теб:

http://www.youtube.com/watch?v=pWKRzmvBpQ4

p.s. smile3532Хе-хе,аз пак не разбрала,нищо,това ще му е за следващия рожден ден)))

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 13:12 от snoopy D.

# 296
  • Мнения: 2 907
Честит имен ден на Гого!   bouquet

Тикве, хайде в събота да ходим на кино да гледаме бг. филма "Шивачки". Аз ще ходя, ако имаш желание можеш да се присъедениш.

А аз си взех чукалата от вкъщи днес, свекърите ме следват на всеки метър като невестулки, няма спокойствие, ужас. Та си взех чантата, сложих пц-то и сега се пека на една тераса.
Ако на Тиквата и се разхожда до Крютно за бира/кафе, да заповяда. Да види колко съм страшна  Laughing

# 297
  • Мнения: 269
Хаха, сладур  Crazy Къде се печеш, в Нюдорф духа такъв вятър, че ме е страх да си покажа носа  Laughing Днес съм се отдала на учебна дейност (лошото е, че тя на мен не ми се отдава)  Laughing Обаче за събота ме изкушаваш с това филмче. Само двечките ли ще ходим? Да ти пиша на лс, ако искаш  Hug

Честит имен ден на малкия Гого и от мен!  Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 2 907
Хей, да ви кажа, Тиквито дойде да ме посети в кръчмата. Не я ухапах, бързо я отстраша. Сладурка е тя, супер изкоментирахме света и несправедливостите.
Аз изпих литър бира, тя-две кафета, но ако бях аз с кафетата, сигурно щях да съм умряла вече. Аз съм от странните спесимени, които не понасят кафе  Laughing
Във всеки случай пак ще се видим с Тиквичката!  Heart Eyes

# 299
  • Мнения: 269
Хахах, колко милоооо  Heart Eyes Да ти кажа и аз не пия повече от една кафе дневно, а тези с теб ми бяха съответно второ и трето и сега не треперя много  Laughing
Мисля, че с Мистик имаме нещо като coup de foudre  Crazy Аз лично съм много доволна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт